Şubat 'ta anne olacağım:)

slm kizlaar, izne ayrildigimdan beri hicbiseye vakit ayiramiyorum iyi mi eksik gideriyorum geziyorum tozuyorum :Dn gecmisi okuyamadim hepiniz iyisinizdir insallah benim kontrol bu aksam bakalim nasil yavrum, ben yine kactim kocis sesliyo yürüyüs yapacakmisiz öptüm hepinizi aelun

slm kizlaar, izne ayrildigimdan beri hicbiseye vakit ayiramiyorum iyi mi eksik gideriyorum geziyorum tozuyorum :Dn gecmisi okuyamadim hepiniz iyisinizdir insallah benim kontrol bu aksam bakalim nasil yavrum, ben yine kactim kocis sesliyo yürüyüs yapacakmisiz öptüm hepinizi aelun
Ohh ne guzel bol bol gez valla hem dogum kolay gecer hemde senin icin guzel olur... ben evde catladim resmen -15 dereceye dusen soguktan heryer kar buz adim atilicak yer yok... sistim evde beklemekten

Ohh ne guzel bol bol gez valla hem dogum kolay gecer hemde senin icin guzel olur... ben evde catladim resmen -15 dereceye dusen soguktan heryer kar buz adim atilicak yer yok... sistim evde beklemekten
bende avmlerde geziyorum disarda kayar düserim sansimiza bu sene kis cok fena bastirdi

evt kizlar dün drdaydik, hersey yolunda cok sükür kalp atisi nrml, sanci yok rahim agzi kapali, ama benim bebis erken davranmis kafasi kanala girmis bile, 2 hafta erken gelebilir hazirlikli olun dedi doktorum, saglikla gelsin insallah, cidden iki hafta eken gelirse 3 hafta kaldi ayyyyyy az kalmis :) ve ben odasini bile tam hazirlamadim, hagtaya hallederim insallah, bide üstünü basini yikar ütülerim bittiiii :)

ben 31.haftanın içindeyim sadece bebeğimin ve benim çantam hazır annemlerde beşik alacak şu anda doğum belirtisi yok umarım vakti zamanında gelir kendine dikkat et arkadaşım hayırlısıyla alalımbebeklerimizi ...32.haftada raporum baslıyor ama ben uzatacam bır ay dan fazla daha gelecem 8,5 aylık ken ayrılacam işten ızınlı olarak ...çift dolmus degıstırıyom o zor oluyor....özel sektor ıstedogum dan sonra 3 ay bbeebegımın yanında kalmayı dusunuyorum sonra ıs bası :ebebek:

evt kizlar dün drdaydik, hersey yolunda cok sükür kalp atisi nrml, sanci yok rahim agzi kapali, ama benim bebis erken davranmis kafasi kanala girmis bile, 2 hafta erken gelebilir hazirlikli olun dedi doktorum, saglikla gelsin insallah, cidden iki hafta eken gelirse 3 hafta kaldi ayyyyyy az kalmis :) ve ben odasini bile tam hazirlamadim, hagtaya hallederim insallah, bide üstünü basini yikar ütülerim bittiiii :)

maşallah canım herşeyin yolunda olmasına sevindim.sağlıcakla gelsin inşallah bebişin canım.hazırlıkların da az kalmış ne güzel :) prensesini heyecanla beklersin artık:)

merhaba kızlar umarım herkes iyidir.tatlı cadım,emine gelin,berranur ,carizma,unforgiven hepinizle sohbet etmeyi çook özledim......hala çalıştığım için akşamaları pilim bitiyo :) geçmişi okuyamadım sadece son sayfada carizmanın haberlerini okudum herşeyin yolunda olmasına sevindim.bende 5 haftalık çalışabilir raporu almıştım 2 haftasını doldurdum.geriye 3 hafta kaldı bakalım daha nekadar çalışabileceğim.inşallah okulda doğurmam diyorum :) dün kontroldeydim benimde herşey yolunda çook şükür doğum şeklim daha belli değil.drum çalışma konusunda sen bilirsin dedi.artık bebek hareketlerinide saymam gerektiğini söyledi günde 10 kere olmalıymış.nst yede her kontrolde girecekmişim.bidahaki randevum 2 hafta sonra.çantamda daha tam hazır değil inşallah miniğim acele etmez:)bebeişlerinize ve kendinize çooooooook iyi bakın şubat anneleriiiiiiiiiii....:ebebek:

merhaba kızlar umarım herkes iyidir.tatlı cadım,emine gelin,berranur ,carizma,unforgiven hepinizle sohbet etmeyi çook özledim......hala çalıştığım için akşamaları pilim bitiyo :) geçmişi okuyamadım sadece son sayfada carizmanın haberlerini okudum herşeyin yolunda olmasına sevindim.bende 5 haftalık çalışabilir raporu almıştım 2 haftasını doldurdum.geriye 3 hafta kaldı bakalım daha nekadar çalışabileceğim.inşallah okulda doğurmam diyorum :) dün kontroldeydim benimde herşey yolunda çook şükür doğum şeklim daha belli değil.drum çalışma konusunda sen bilirsin dedi.artık bebek hareketlerinide saymam gerektiğini söyledi günde 10 kere olmalıymış.nst yede her kontrolde girecekmişim.bidahaki randevum 2 hafta sonra.çantamda daha tam hazır değil inşallah miniğim acele etmez:)bebeişlerinize ve kendinize çooooooook iyi bakın şubat anneleriiiiiiiiiii....:ebebek:
cnm bizde özledik ya bi toplanamıyoruz şurda eskisi gibi
neyse herkes bebişler ii olsunda artık haberleşiriz öptk tatlım aeolun

selam kızlar nasılsınız?
bızde dün doktordaydık ,kontrolumuz haftaya idi ama aksı bır durum oldu,ben sancılanınca acıle gıttık ve ıkı sıse serum ve bır ıgne ıle butun gunumu gecırdım:(
cok sukur kı bugun ıyıyız ve ıyı bır gece gecırdım o agrılar bıttı ya oh dedım....stresten ve sıkıntıdan dolayı boyle kasılmalar olurmus benımde uzucu bır durumum olmustu cok can sıkmıstım ve boyle patlak verdı...dıkkat edın kızlar kendınıze olurmu?bu ders oldu bırdaha kendımı uzmeyecegım ve bebegımı kasmayacagım:(
masallah asya kızım ıyıymıs okadar terslıge ragmen.....yaklasık 2 kg olmus benım hanım,ama hala ters duruyordu..ne zaman donecek bu hanım merak edıyorum keyfı boyle daha ıyı galıba.....benı bıcak altına yatırcak galıba boyle devam ederse:)
hayırlısı olsun artık kızlar.....bu arada cantamızı hazırladık,eksıgımız kalmadı ıcım rahat anı bır durumda hersey hazır....tek asya hanım beklenıyor....
ınsallah denk gelırız kızlar, kendınıze ıyı bakın .....

Geri