Şubat 'ta anne olacağım:)

selam kızlar nasılsınız?
bızde dün doktordaydık ,kontrolumuz haftaya idi ama aksı bır durum oldu,ben sancılanınca acıle gıttık ve ıkı sıse serum ve bır ıgne ıle butun gunumu gecırdım:(
cok sukur kı bugun ıyıyız ve ıyı bır gece gecırdım o agrılar bıttı ya oh dedım....stresten ve sıkıntıdan dolayı boyle kasılmalar olurmus benımde uzucu bır durumum olmustu cok can sıkmıstım ve boyle patlak verdı...dıkkat edın kızlar kendınıze olurmu?bu ders oldu bırdaha kendımı uzmeyecegım ve bebegımı kasmayacagım:(
masallah asya kızım ıyıymıs okadar terslıge ragmen.....yaklasık 2 kg olmus benım hanım,ama hala ters duruyordu..ne zaman donecek bu hanım merak edıyorum keyfı boyle daha ıyı galıba.....benı bıcak altına yatırcak galıba boyle devam ederse:)
hayırlısı olsun artık kızlar.....bu arada cantamızı hazırladık,eksıgımız kalmadı ıcım rahat anı bır durumda hersey hazır....tek asya hanım beklenıyor....
ınsallah denk gelırız kızlar, kendınıze ıyı bakın .....
cnm çok geçmiş olsun bak sıkıntı yapma kendine bebişinde gerilmiş sancı yapmış annesine
çok şkür iimişsiniz cnm buarada kilosuda maşlalh ii Allahım sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin inş bende artık sabırsızlıkla bekliyorum oğlumu aciliyet çantam hazır annemde gelicek inşallah ozaman tam hazırlarız 2 haftaya kadar sonrasında tek gelmesi kalıyo inş.
tüm eksikleri bitirmişsin maşlalh cnm ya bnm daha var şu burun spreyi kulak temizleyicisi biberon emzik ana kucağı (evtipi) oo ii çokta kalmamış benmde hahaha
ay zaman geçsin yaaaa hayırlısylaa
çok sıkılıyorum artık bende

cnm çok geçmiş olsun bak sıkıntı yapma kendine bebişinde gerilmiş sancı yapmış annesine
çok şkür iimişsiniz cnm buarada kilosuda maşlalh ii Allahım sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin inş bende artık sabırsızlıkla bekliyorum oğlumu aciliyet çantam hazır annemde gelicek inşallah ozaman tam hazırlarız 2 haftaya kadar sonrasında tek gelmesi kalıyo inş.
tüm eksikleri bitirmişsin maşlalh cnm ya bnm daha var şu burun spreyi kulak temizleyicisi biberon emzik ana kucağı (evtipi) oo ii çokta kalmamış benmde hahaha
ay zaman geçsin yaaaa hayırlısylaa
çok sıkılıyorum artık bende
sagol canım...aynen katılıyorum son ay cok zormusssssssssss..ne vakıt gecıyor nede rahatız....su nefes alamamak daralmak olmasa hadı neyse dıcem ama bende rahat degılım cok buyumedım kocaman gobegım yok ama yınede rahat nefes almak yatıp kalkarken ozellıkle zor.....canım alabıldıgını al vakıt varken alamazsan da zaten acıl durum olunca dogumdan sonra aldırrısın zaten sıkıntı yapma bıter....

ben 31.haftanın içindeyim sadece bebeğimin ve benim çantam hazır annemlerde beşik alacak şu anda doğum belirtisi yok umarım vakti zamanında gelir kendine dikkat et arkadaşım hayırlısıyla alalımbebeklerimizi ...32.haftada raporum baslıyor ama ben uzatacam bır ay dan fazla daha gelecem 8,5 aylık ken ayrılacam işten ızınlı olarak ...çift dolmus degıstırıyom o zor oluyor....özel sektor ıstedogum dan sonra 3 ay bbeebegımın yanında kalmayı dusunuyorum sonra ıs bası :ebebek:
n
amin cnm saglikla gelsin bebeklerimiz insallah.
ben hem yillik iznimi aldim hemde dogum iznimi tam kullandim 4 haftadir evde yatiyorum, catlamak üzereyim :D dogumdan snra 1 yil annelik iznine ayrilmak istiyorum bebisimle bol bol vakit gecircem ins. belki uzatabilirim bile ben kamuda calistigim icin cok rahatim bu acidan

maşallah canım herşeyin yolunda olmasına sevindim.sağlıcakla gelsin inşallah bebişin canım.hazırlıkların da az kalmış ne güzel :) prensesini heyecanla beklersin artık:)

bende okadar heyecan yok esim durmadan hadi askim sancilanda dogur bebisimizi diyo, som agzini acma diye birbirimizi yiyoruz benden fazla baba heyecanli valla :D

merhaba kızlar umarım herkes iyidir.tatlı cadım,emine gelin,berranur ,carizma,unforgiven hepinizle sohbet etmeyi çook özledim......hala çalıştığım için akşamaları pilim bitiyo :) geçmişi okuyamadım sadece son sayfada carizmanın haberlerini okudum herşeyin yolunda olmasına sevindim.bende 5 haftalık çalışabilir raporu almıştım 2 haftasını doldurdum.geriye 3 hafta kaldı bakalım daha nekadar çalışabileceğim.inşallah okulda doğurmam diyorum :) dün kontroldeydim benimde herşey yolunda çook şükür doğum şeklim daha belli değil.drum çalışma konusunda sen bilirsin dedi.artık bebek hareketlerinide saymam gerektiğini söyledi günde 10 kere olmalıymış.nst yede her kontrolde girecekmişim.bidahaki randevum 2 hafta sonra.çantamda daha tam hazır değil inşallah miniğim acele etmez:)bebeişlerinize ve kendinize çooooooook iyi bakın şubat anneleriiiiiiiiiii....:ebebek:
anoymmm buda hala calisiyo, helal olsun size valla ben dayanamazdim koltukta bile zor oturuyorum aman amann :D

selam kızlar nasılsınız?
bızde dün doktordaydık ,kontrolumuz haftaya idi ama aksı bır durum oldu,ben sancılanınca acıle gıttık ve ıkı sıse serum ve bır ıgne ıle butun gunumu gecırdım:(
cok sukur kı bugun ıyıyız ve ıyı bır gece gecırdım o agrılar bıttı ya oh dedım....stresten ve sıkıntıdan dolayı boyle kasılmalar olurmus benımde uzucu bır durumum olmustu cok can sıkmıstım ve boyle patlak verdı...dıkkat edın kızlar kendınıze olurmu?bu ders oldu bırdaha kendımı uzmeyecegım ve bebegımı kasmayacagım:(
masallah asya kızım ıyıymıs okadar terslıge ragmen.....yaklasık 2 kg olmus benım hanım,ama hala ters duruyordu..ne zaman donecek bu hanım merak edıyorum keyfı boyle daha ıyı galıba.....benı bıcak altına yatırcak galıba boyle devam ederse:)
hayırlısı olsun artık kızlar.....bu arada cantamızı hazırladık,eksıgımız kalmadı ıcım rahat anı bır durumda hersey hazır....tek asya hanım beklenıyor....

gecmis olsun cnm, biseyi dert eme ve kesinlikle kendini yorma hicbiseye degmez bebisin herseyden önemli

selam arkadaşlar nasılsınız hepiniz bebeişlerimiz nasıllar of yaa evimizi taşıyoruz oyüzden bayadır giremedim ...sizlere birşey sormak istiyorum şuan 31+3 haftalığız hareket halineyken özellikle yürüürken oluyo çünkü vajinama bir sancı geliyor resmen oraya baskı olduğunu hissediyorum sanki pıt die çıkıcak gibi geliyor bana ve kilitleniyorum ağrım falan yok ama bu çok sık olmaya başladı acaba sizlerin arasındada böyle sorunu olan varmı? birde aklıma takılan ben neredeyse 2 ay olucak hep aynı kilodayım hiç kilo alamıyorum ama son kontrolümde bebeğim normaldi 1,433 gr idi bakalım bu ay ne oldu yine klo almadım hiç neden böyleoldu bilmiyorum.....kızlar bu arada çok dikkatli olun Allah korusun ama vücudumuz ağırlaştı diemi bilmiyorum dün ben düştüm hemde hiç ayağım falan taklılmadı herhangibir baş dömesi yokk lap die düştüm resmen ama şükürler olsunki efem hareket ediyor herhangi bi kan falanda gelmedi ama çok korktum

selam kızlar nasılsınız?

Gecmis olsun canim, kendine dikkat et ya... suan daha dönebilir asya hanim ama biraz daha kilo daha dogrusu gramm alinca dönemezmis :) benimki 2500 g, doktor bu kiloyla niraz zor döner dedi. saglikli bi sekilde dogsunlarda nasil dogarlarsa dogsunlar :)

selam arkadaşlar nasılsınız hepiniz bebeişlerimiz nasıllar of yaa evimizi taşıyoruz oyüzden bayadır giremedim ...sizlere birşey sormak istiyorum şuan 31+3 haftalığız hareket halineyken özellikle yürüürken oluyo çünkü vajinama bir sancı geliyor resmen oraya baskı olduğunu hissediyorum sanki pıt die çıkıcak gibi geliyor bana ve kilitleniyorum ağrım falan yok ama bu çok sık olmaya başladı acaba sizlerin arasındada böyle sorunu olan varmı? birde aklıma takılan ben neredeyse 2 ay olucak hep aynı kilodayım hiç kilo alamıyorum ama son kontrolümde bebeğim normaldi 1,433 gr idi bakalım bu ay ne oldu yine klo almadım hiç neden böyleoldu bilmiyorum.....kızlar bu arada çok dikkatli olun Allah korusun ama vücudumuz ağırlaştı diemi bilmiyorum dün ben düştüm hemde hiç ayağım falan taklılmadı herhangibir baş dömesi yokk lap die düştüm resmen ama şükürler olsunki efem hareket ediyor herhangi bi kan falanda gelmedi ama çok korktum

gecmis olsun canim... oldumu oluyor iste... bebeyin kilosu gayet iyi benimde o haftalarda 1390 g falandi...
eger Vulva´da (sözlükte böyle yaziyor:)) acilma yumsama yoksa birsey olmaz... bende baski yapiyor ama daha cok agri gibi degilde gidiklanma gibi oluyor bende :) doktora sor bakalim belki fazla hareket etmemeni tavsiye eder... 32 hafta baya erken... dikkat et kendine...

günaydin kizlar...
bugün ilk defa evde yanlizim... kocam i$te... sabah programlarina bakiyorum ama beni kesmiyor yaaa :) bugün bebeyin elbiselerini yikamayi düsünüyorum. yarin alisveris, carsamba doktor... persembe bi planim yok... cuma kocam evde.... bu haftanin plani bu :)
haftaya allah kerim :)

kizim cok iyi, hareketleri büyüdükce azalir dediler ama fazlasi var eksiyi yok... maf ediyor beni anlatamam size. oturdugum yerden siplatiyor, sürekli karnimi tutmak zorunda kaliyorum, öyle biraz agrimasini engelliyebiliyorum.

günaydin kizlar...
bugün ilk defa evde yanlizim... kocam i$te... sabah programlarina bakiyorum ama beni kesmiyor yaaa :) bugün bebeyin elbiselerini yikamayi düsünüyorum. yarin alisveris, carsamba doktor... persembe bi planim yok... cuma kocam evde.... bu haftanin plani bu :)
haftaya allah kerim :)

kizim cok iyi, hareketleri büyüdükce azalir dediler ama fazlasi var eksiyi yok... maf ediyor beni anlatamam size. oturdugum yerden siplatiyor, sürekli karnimi tutmak zorunda kaliyorum, öyle biraz agrimasini engelliyebiliyorum.
hadı bakalım evde gecırecegın gunler hayırlı olsun dıyeyım:dp178:
kolay gelsın ınan o kucuk elbıselerı yıkayıp utulemek,askıda sankı o evdeymıs gıbı asılı durması okadar zevklı kı emınecım ınsanın ıcı kıpır kıpır oluyor......madem hareketlı prenses beraaber yapın ıste neguzel ısınızı...tabıkı cok yormadan kendını.....

Gecmis olsun canim, kendine dikkat et ya... suan daha dönebilir asya hanim ama biraz daha kilo daha dogrusu gramm alinca dönemezmis :) benimki 2500 g, doktor bu kiloyla niraz zor döner dedi. saglikli bi sekilde dogsunlarda nasil dogarlarsa dogsunlar :)
sagol canım hayırlısı dıyorum bende ıllakı su olsun demıyorum bakalım neler olcak onumuzekı haftalarda.....

gecmis olsun cnm, biseyi dert eme ve kesinlikle kendini yorma hicbiseye degmez bebisin herseyden önemli
sagol canım....

selam canım aynı durum bende de oluyor canım yanıyor bazen....normaldır galıba sormak lazım doktora...bende son haftalarda hemen hemen kılo almamısım bebısler alıyor genelde boyle duurmda....can sıkma ıyı olsunda sen kılo almasanda olur:)
gecmıs olsun bu arada halıyle agırlastık tabı hayırlısıyla atlatıcaz ınsallah allahın ıznıyle....

Geri