Şubat 'ta anne olacağım:)

kizlar benim cadi, bebek arabasinda yatmakdan artik sIkIldi, biraz yatiyor sonra kaldiriyor kafayi kalkcam diye ugrasiyor :) bende simdi Internetten kucakta ta$ima $eyleri varya, hani canta gibi otutturuyorsun, ondan ismarliyorum... 1 yasina kadar oturabiliyormus... gecen carsida birinde görmüstüm, pratik birseye benziyor... bakalim..

unforgiven canım sen bebeğine sadece anne sütü veriyosun bildiğim kadarıyla anne sütü yetiyosa 5. ay bittikten sonra ek gıdaya geçmeyi öneriyor herkes çünkü ek gıdaya geçtiğimizde anne sütü 2. plana geçiyor az alıyolar anne sütünü ağırlık ek gıda oluyor sende öp prensesi...
evet canım anne sütü veriyorum sadece. yani haziran bitiminde başlayım o zaman yavaş yavaş haftaya 4 ü bitiriyo çünkü sıpa. sende meleğini çok çok öp benim yerime
merhaba,

öncelikle ürünümüzü güle güle kullanmanızı dileriz,

tiny love türkiye olarak ürünü halen monte edemediyseniz veya herhangi bir sorununuz varsa info@pinkbluebaby.com a mail atabilirsiniz ya da 0216 365 29 34 numaralı telefonu arayabilirseniz yardımcı olabiliriz.
teşekkür ederiz yatağın kumaşını delerek hallettik meseleyi.
kizlar benim cadi, bebek arabasinda yatmakdan artik sIkIldi, biraz yatiyor sonra kaldiriyor kafayi kalkcam diye ugrasiyor :) bende simdi Internetten kucakta ta$ima $eyleri varya, hani canta gibi otutturuyorsun, ondan ismarliyorum... 1 yasina kadar oturabiliyormus... gecen carsida birinde görmüstüm, pratik birseye benziyor... bakalim..
portbebe mi diyosun anakucağı mı eminecim anlamadım ben:) benim sıpa da yapıyo aynısını kalkacam diye deliriyo çocuk. inanır mısın dün uyudu yatağına yatırdım ve kontrol için odaya girdiğimde çocuk yatağın ortasında enine yatıp kendi kendine mırıldanıyodu:) o pozisyona nasıl geçti hal çözebilmiş değilim...

portbebe mi diyosun anakucağı mı eminecim anlamadım ben:) benim sıpa da yapıyo aynısını kalkacam diye deliriyo çocuk. inanır mısın dün uyudu yatağına yatırdım ve kontrol için odaya girdiğimde çocuk yatağın ortasında enine yatıp kendi kendine mırıldanıyodu:) o pozisyona nasıl geçti hal çözebilmiş değilim...

ikiside degil, internetten baktim kanguruymus türkcesi :) ama o kumaslilardan degil.
bak sen yaramaza, kesin uyumus numarasi yapmis, sen odadan cikincada gözleri acmis, tepinmistir :)... benim delide dönmeye calisiyor, baya yaklasti, bu azimle giderse bi kac güne döner :) bide altini actimmi, ayaklarini vura vura arkaya dogru kaciyor, cok komik yaa :)

Meleklerimin güzel anneleri, adetim gecikti bugün 5. gün, evde idrar testi yaptım 3 gün önce birşey çıkmadı, çarşamba günüde kan testi de yaptım yine birşey yok, fikirlerinizi almak istedim acele mi ediyorum, biraz daha bekleyeyim mi ki testler için, eminegelinim sen özellikle test yap diye tuttururdun bilseydin ama yaptım çıkmadı :S
Belirti olarakda 2-3 gün öncesine kadar karın ağrıları, kasıklarda bıçaklanmlar yaşadım ama onlarda yok şimdi, göğüslerim şiş biraz ama sanki bugün biraz inmiş gibi, her adet öncesi gibi çok acıdılar şimdi acımada azaldı bana yardım edin nedir ki bu :S

teşekkür ederim canım.bende sık banyo yaptırdım ve krem sürdü.şimdilik geçti çok şükür.yazın bu isilikten çok çekeceğiz galiba:)

ben daha 1 kere regl odum.

kızına geçmiş olsun canım.inşallah kolaylıkla aşıyı atlatırsınız:)

hadi gözünüz aydın olsun canım.demek bi bebiş daha gliyo ailenize.biz başladık canım ek gıdaya meyve suyu veriyorum ve 1-2 gün içinde yoğurda başlayacağım.
sagol canım ek gıdaya doktorumuz bır ay daha bekleyelım dedı bende sımdılık beklemedeyım.....

mutlaka bi yolu vardir yaa... hevesin icinde kaldi :(

oyy kiyamam gecmis olsun....

masallah asya hanima :) bizimkide kahkaha atip duruyor... bu kizlar cok fena olcak :)
sagol evet yaaaa hemde ne fena......kök sokturcekler bıze....

canım bizim ufaklıkta aynen hiç durmuyo kıpır kıpır bide bu aralar bana bir cevap veriyo oooo çok fena maşallah kızına :nazar: değmesin ek gıdaya 5. aydan sonra geçmeyi düşünüyorum öp prensesi yerime....
sagol canım bende beklıyorum bu ayı dolduralım da artık yavas yavas gecerrız....

kızlar bebeklerinize yalancı meme veriyormusunuzbebisim
evet canım verıyorum ben emzık emen coocugu oldum olsası cok severım...1 aylıkken alıstırdım hala da cop cop emıyor cok da tatlı gorunuyor sıpam.....

Meleklerimin güzel anneleri, adetim gecikti bugün 5. gün, evde idrar testi yaptım 3 gün önce birşey çıkmadı, çarşamba günüde kan testi de yaptım yine birşey yok, fikirlerinizi almak istedim acele mi ediyorum, biraz daha bekleyeyim mi ki testler için, eminegelinim sen özellikle test yap diye tuttururdun bilseydin ama yaptım çıkmadı :S
Belirti olarakda 2-3 gün öncesine kadar karın ağrıları, kasıklarda bıçaklanmlar yaşadım ama onlarda yok şimdi, göğüslerim şiş biraz ama sanki bugün biraz inmiş gibi, her adet öncesi gibi çok acıdılar şimdi acımada azaldı bana yardım edin nedir ki bu :S
canım ılaclardan yada havalardan gecıkme olmus olabılır kı ınsallah gecıkmenın nedenı bebektır...akıntına bak canım kremsı katı mı sulu mu?ona dıkkat et benımkı hafıf katı gıbıydı ve kremsıydı ordan anlamıstım ınsallah melegın gelmıstır canım ınsallah...gelısmelerı burdan da yaz olurmu?

Tatlım cadım, akşam süt gibi ama bembeyaz değil tabikide, sulu süt gibi diyeyim bir akıntı fark ettim, elime geldi hemde öyle kendiğiliğinden aktı.. Yani çok sulu da diyemem kendi akacak kadar sıvı ama su gibi de değil yani... Haaa böyle nışastayı suyla ezersinya işte öyle rengi..

Son düzenleme:

belki psikolojiktir canım ama umudunu yitirme hamişte olabilirsin akıntı baya beyaz oluyor ve koyu olur inş meleğin sana gemiştir....

kızlar bu bebişler çok fena olmaya başladı resmen bana kızıyor bazen çok şaşırıyorum bu aralar herşeyi yakalamaya çalışıyor elleriyle üstünü çekiştiriyor emzirirkende saçımı çekiyor yaramaz bide yatmaktan hoşlanmıyor bizim herif ille gezecek kucakta elleriyle kavga ediyor ooo daha neler neler sizin bebişler ne yaramazlıklar yapıyor öptüm bebişlerinizi......

Butun bebekler son gazla buyumeye devam ediyo kimsede kotu haber yok okudugum kadariyla:)) Insallah boylede devam eder Allah hepsini nazardan pis gozlu insanlardan sakinsin insallah..

Lalezar hamilelik belirtisi sabit kalmiyo canim zaten surekli degisik psikolojiye giriyosun, insallah bu ay hamilesindir o zaman sende SUBAT ANNESI olursun:)

Butun bebekler son gazla buyumeye devam ediyo kimsede kotu haber yok okudugum kadariyla:)) Insallah boylede devam eder Allah hepsini nazardan pis gozlu insanlardan sakinsin insallah..

Lalezar hamilelik belirtisi sabit kalmiyo canim zaten surekli degisik psikolojiye giriyosun, insallah bu ay hamilesindir o zaman sende SUBAT ANNESI olursun:)

Aaaa evet hamileysem öyle olurum değil mi lalem :D

Geri