Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

merhaba bakarmisin lutfen benim burcum ikizler sevgilim oglak genel olaraq bakarmisan 7-11-33 şimdiden çok sağol....

..rmerhaba handan ben yeni üye oldum.benim baktırmak istedigim konu.şuan bi birlikteligim var ama sevdigim kişi bu aralar bana karşı soguk sordugumdada neyin var diye benimle ilgili bi sorun olmadıgını ailesiyle problem yaşadıgını söylüyo gerçekten dogrumu söylüyo yoksa bendenmi sogudu.beni seviyomu sevmiyomu aramız yine eskisi gibi güzel olcakmı...onunla evlilik varmı .yoksa ayrılıcakmıyız....o boga burcu ben başak...rakam 10 15 23

Canım sen şu aralar alınganlık dönemindesin. bence bu durum geçici. hadi kendini üzmeyi bırakta ilişkine dört kolla sarıl. destek ve anlayışlı ol.
onun senden beklediği bu. seni seviyor. sen eğer kendini toparlarsan ben ayrılık felan görmedim. evlilik içinse zaman var.
Sende ona karşı çok asisin. herşeye cevap verme. kendinden bıktırma oldumu canım. güzel mesajlarınla konuşmalarınla destek ol.

handanca merhaba yeni siteye bi türlü alışamadım parasal durumum ve genel baktırcaktım sağol yönlendirdiğin için

Pınarcım bu dönem böyle sorunlarla boğuşma dönemi sanki üstüste gelmiş bazı şeyler. ama sen moralini sakın bozma.
etrafındaki ikiyüzlülere dikkat et. verilen vaatlere ve sözlere kesin inanıp yolunu değiştirme.
sende biraz olduğun gibi davran canım. yoksa yok de. herkese yetişemessin.
Güzel günler yakın merak etme. ama hayatın süprizlerinin sana gelmesi için az bi süre var. sende bu süreyi beklemeyi sabırla ve kararlılıkla yap.

Slm handanca canım benim özellikle merak ettiğim bi husus yokk evliyim bebk bekliyorum ve çokda mutluyumm sadece biraz monoton geçiyo hayatt yeni geldiğim ilçede biraz sıkılıyorumm banada genel olarak bakarsan sevinirim canımm kolay gelsinn

eşim akrep ben yay burcuyum
rakamlarımda 3 5 8

canım yakınında senden büyük ve olgun biri var. ona karşıı dikkatli olmanı ve herşeyi paylaşmamanı öneriyor kartlar. nazara gelebilirsin.
sen güçlüsün bişey yapamazlar ama yinede dikkatli ol.
yatarkende herşeyi kafanla meşgul etme. sıyrıl biraz. ve yaşadığın olumlu şeyler için şükret. olmayan şeyler içinde hayırlısını iste canım.

canım benim selam ...
geçen aylarda sana tarot açtırmıştım ve inan sölediklerin zamanla bir bir çıktı tatlım nutkum tutuldu..benim için eşim için isteyip de bir türlü yapamadığımız bebişimiz için :))
şimdi eğer mümkünse tekrar bakmanı istiyorum bitanem ben aslan eşim kova burcu
maddi manevi (malum kriz dönemi:)) genel olarak bakarmısın tatlım eşim ve bana...
rakamlar 3-5-19
kendine iyi bak canım... şimdiden çok sağol....

bebek işini Allah bilir. ama kartlar güzel çıktı. İnşallah olur canım.
evet maddi anlamda dikkatli olmanız gerekiyor. yoksa sıkıntılar yumak olmasın.
Gelecekle ilgili maddi anlamda Olmayacak hayaller kurmayın sakın. sonra olmaması her ikinizide etkiliyor.
Bir şehir dışı ziyareti olacak. bunun yapılması gerekiyor.
Karı koca başbaşa verip sakın kötümser tablolar çizmeyin. çok daha gzüzel günler kapıda canım. sen moral ver ve eşine destek ol.

Handancım bana bakmıştın sizi sıkmak istemem ben eşimden ayrılmuştım beş sene önce,bana ikinci bir evlilik görünüyormu sıktıysam seni özür dilerim ,çok sıkıntıdayım ,mutluluğu çok özledim

canım senin olmadığın bir yerde bu insan ya başka semtte yada başka şehirde. 4 vakit içinde Allah izin verirse sana mutlu bir birliktelik var.
Maddi anlamdada eline geçecek seni rahatlatacak bir para olacak.
Evleneceğin insan olgun ve ağır biri olacak.
Hislerin zaten bu kişi karşına çıktığında devreye girecek ve sen kendin için doğru olan kararı vereceksin.

Son düzenleme:

merhaba bakarmisin lutfen benim burcum ikizler sevgilim oglak genel olaraq bakarmisan 7-11-33 şimdiden çok sağol....

hayatım bakmışım ve gerekeni daha önce söylemişim sana..
yinede açtım ama..
Evlilik görmedim hala. ilişkine dikkat et. çünkü bu ilişki toparlanmassa
üzüleceğin şeyler yaşaman mümkün.

merhaba bende falımı merak ediyorum.bakarsanız sevinirim.benim burcum kova eşiminkiyse akrep.12 27 15 .şimdiden teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri