Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

handanca çok teşekkür ederim canım sölediklerinde haklısın sanırım dikkate alıcam tekrar teşekkürler

Merhaba handan abla

ben 18 yasinda koc burcuyum erkek arkadasim yani 4 gün önce ayrildigim sevdigim erkekte koc burcu

onun hakkinda bilgi almak icin yani ona güvenmedigim ve inanmadigim icin yigeni bana onun hakkinda her bilgiyi verecegine ve ona karsilikta kendimden birseyler vermemi istedi
bende tamam dedim ama erkek arkimi gercekten aldatmak istememistim sadece bilgi almak icin öle söylemistim:(

bana son bir sans verecekmi sevdigim erkek?

merhaba handanca yengeç burcuyum sevdiğim yada sevgilim yok :( genel anlamda bakabilirmisin :)

Merhaba handan abla

ben 18 yasinda koc burcuyum erkek arkadasim yani 4 gün önce ayrildigim sevdigim erkekte koc burcu

onun hakkinda bilgi almak icin yani ona güvenmedigim ve inanmadigim icin yigeni bana onun hakkinda her bilgiyi verecegine ve ona karsilikta kendimden birseyler vermemi istedi
bende tamam dedim ama erkek arkimi gercekten aldatmak istememistim sadece bilgi almak icin öle söylemistim:(

bana son bir sans verecekmi sevdigim erkek?

öncelikle yaptığına gerçekten üzülsen bile karşı tarafı daha çok üzmüşsün.
etrafın entrikacılarla dolu. a güzelim neden herşeye inanırsın böyle.
ona yakın başka bir insan var. açıkçası ben gelse bile sağlam bi birliktelik olacağını görmüyorum..Bu iş yine ayrılıkla biter.
karşına başka bir inasan çıkacağı gösteriliyor.

merhaba handanca yengeç burcuyum sevdiğim yada sevgilim yok :( genel anlamda bakabilirmisin :)

canısı ben sana baktım gibi hatırlıyorum..
ama yinede çeltik açayım sana.
yakın zamanda bir tartışmanın içinde kendini bulabilirsin dikkatli ol.
kendine güven canım. bazen aklından garip darip hayaller geçiyor. bence biraz gerçekçi olmanın zamanı geldide egeçiyor. artık göznün önüne dikkatli bakmalısın.
Yeni dostlarla tanışacaksın. Umarım ayağına gelen fırsatlarıda iyi değerelendirirsin.

neden bu aralar mutsuzsun canım. Yeniden doğuş yaşayacaksın. Kendini bırakma. dileğn herneyse olacak inşallah. yanlız konuşmalarında dikktli ol kırıcı oluyorsun. hatta söylemek istemediklerin ağzından dökülüyor.
Parasal anlamda 4 vakit içinde yaşayacağın mutluluk seni çok mutlu edecek. bunu keyfini yaşayıp hatta başkalarınada yardım edeceksin.

Allahım tam da duymak istediklerim ne eksik ne de fazla umarım en kısa sürede olur çok teşekkür ederim yaa Allah razı olsun :) :) :)

çook teşekkür ediyorum bakan yüreğine sağlık
yaşanacak güzel olay nişanımdır inşallah:):)

canısı ben sana baktım gibi hatırlıyorum..
ama yinede çeltik açayım sana.
yakın zamanda bir tartışmanın içinde kendini bulabilirsin dikkatli ol.
kendine güven canım. bazen aklından garip darip hayaller geçiyor. bence biraz gerçekçi olmanın zamanı geldide egeçiyor. artık göznün önüne dikkatli bakmalısın.
Yeni dostlarla tanışacaksın. Umarım ayağına gelen fırsatlarıda iyi değerelendirirsin.

ewett handancancam bakmıştın :şey: tekrar baktığın için çok çok tşkkr ederim ellerine ağzına sağlık :kiss:

merhaba handanca
benim burcum basak sevgilimin ki akrep. cok mutlu bir birlikteligimiz var ama yinede sikintilar yasiyoruz ve evlenmek istiyoruz. bunun icin daha ne kadar süremiz var onu bide ileride mutlu olacakmiyiz bunu bilmek istiyorum canim tskler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri