Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

öncelikle yaptığına gerçekten üzülsen bile karşı tarafı daha çok üzmüşsün.
etrafın entrikacılarla dolu. a güzelim neden herşeye inanırsın böyle.
ona yakın başka bir insan var. açıkçası ben gelse bile sağlam bi birliktelik olacağını görmüyorum..Bu iş yine ayrılıkla biter.
karşına başka bir inasan çıkacağı gösteriliyor.

Offf ablam hayatinda baska biri var anlaminami geliyor:(

cok mutsuzum yaaa:(
kendimi cok suclu his ediyorum:( gücüm kalmadi herkesi kendim gibi biliyorum:(

ve simdi onun degerini daha cok anladim:(
onu nekadar cok özledigimi simdi anladim:(

Selam handanca benim burcum yay eşiminki akrep evliliğimizin geleceğini azcık yorumlar mısın canım teşekkür ederim şimdiden

Merhaba handanca ben aslan burcuyum. 22 yaşındayım bana genel olarak bakar mısın .. ne görüyosun bekarım üniversite mezunuyum , iş ve diğer konularda ne gördüğünü söleyebilir misin?

Merhaba Handanca:)
Ben 01.01.1989 dogumlu oglak burcuyum..sözlümde kova burcu 10 subat dogumlu..
durumumuz nasıl olacak?geleceğimiz vs.?
bilgilendirir misin?:thanks:

merhaba handanca
benim burcum basak sevgilimin ki akrep. cok mutlu bir birlikteligimiz var ama yinede sikintilar yasiyoruz ve evlenmek istiyoruz. bunun icin daha ne kadar süremiz var onu bide ileride mutlu olacakmiyiz bunu bilmek istiyorum canim tskler

Erkeğin problemleri var canım sanım biraz daha beklemeniz gerekecek.
senin sezgilerinde çok kuvvetli. bu kadar düşünüpte kendini üzme.. az çok olacak şeyleri hissediyorsun zaten. Ama illa zaman lazımsa sana 4 vakit içinde ilişkinle ilgili süper bi sevinç yaşayacağını söyleyebilirim.
Çok mükemmelliyetçi olma oldumu. bunun sana bi faydası olmaz.
Bu aralarda kendini bırakmışsın. tembellik yeter bence ilişkini canlandırmaya bak canım.

Selam handanca benim burcum yay eşiminki akrep evliliğimizin geleceğini azcık yorumlar mısın canım teşekkür ederim şimdiden

bazen nedendir bilmam kararsızlıklar yaşıyorsun.
Eşinin sana sözverdiği şeyler olmuş, bence yapamayacağı şeyler için çok söz vermesin sonra aranızda sıkıntı olur.
canım eğer şu geçmiş dönem (ki bende öyle görüyorum) sıkıntılı geçmişse artık yeni bir dönem gireceğini ve nefes alacağınızı söylüyor kartlar..
Hatta aranızdaki bazı dengesiz durumlarında düzelmesi bile sözkonusu.
Sağlık konusundada dikkatli olmanı söylüyor kartlar..

Merhaba handanca ben aslan burcuyum. 22 yaşındayım bana genel olarak bakar mısın .. ne görüyosun bekarım üniversite mezunuyum , iş ve diğer konularda ne gördüğünü söleyebilir misin?

öncelikle üzerinde meraklı gözlerin olduğunu ve en kısa zamanda bunların sana geleceğini söylüyor kartlar:) Merak etme Kder çarkın yeniden dönüyor. buda senin için bazı güzel süprizlerin geleceğini söylüyor kartlara..
canım birde bi ihanet söz konusu. bu kimdir bilmiyorum. yakınındaki insanlara karşı dikkatli ol.
Lütfen artık gözlerini aç biraz. seni ne değiştirdi bu kadar. sanki zorla kendini hapsediyorsun. hemen düzelmeni öneriyorum.

Merhaba Handanca:)

Ben 01.01.1989 dogumlu oglak burcuyum..sözlümde kova burcu 10 subat dogumlu..
durumumuz nasıl olacak?geleceğimiz vs.?

bilgilendirir misin?:thanks:

2009 yılı için ilişkine isim koayabilirsiniz aile arasında. ama senin kafanı karıştıran insanlar var.
Çok sitemkarda olma. bazen menmun olmayı ve gülümsemeyi unutma. tamam hayat gerçek ama herşeyide yansıtma sözlüne. senin yanında nefes alsın bırak...
çalışıyormusun bilmiyorum ama herne durumdaysanda menmun değilsin. Lütfen biraz topla kendini ve önce kendine sonra sözlüne zaman ayır canım.

tesekkür ederim handancacim. cok zahmet olucak ama erkegin ne tür problemleri var
benimle alakali mi yoksa kendisiyle mi. tabi bu ailemde olabilir cünkü cok sikinti atlattik beraber aile karsi.
simdiden tsk ederim

tesekkür ederim handancacim. cok zahmet olucak ama erkegin ne tür problemleri var
benimle alakali mi yoksa kendisiyle mi. tabi bu ailemde olabilir cünkü cok sikinti atlattik beraber aile karsi.
simdiden tsk ederim

canım benim kartlar bunu bilemeski..
sorun yaşadığınız belli. ama inişler çıkışlar devam edebilir. onun kendi ile ilgili problemleride seni etkileyebilir.
ben nasıl yardımcı olabilirsin yada ne yapman gerekri sorularına cevap verdim zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri