Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handanca bugun benim dogum günüm aslında promosyon fal kısmına yazacaktım bekledim ama konuyu bugun açmadın..senden cok rica ediyorum bana dogum gunu hediyesi olarak yeni yasımda beni bekleyen suprizlerle ilgili birkac bisey solersen beni cok mutlu edersin...

Yeni yaşın sağlıkla mutlulukla dolu olsun diyeyeim. Sanırım site yönetimi bu küçük isteğine bişey demez:)
Hayatım yeni yaşın yaşayacağın güzel mutluluklar var. Ama geçmişteki olaylardan ders al. Aynı hatalı yapma lütfen. Emin olmadığın zamanda karar verme hiçbirşey için.
Duygusal anlamda eğer biri yoksa hayatında yada varsa bu dönem kendini en iyi ifade edebileceğin dönem olacak. Bu da demektirki mutlu bir ilişki kapında.
Hadi bakalım yeterince tembellik yaptın. Artık kımılda ve hayatını mutlulukla yeniden başlat:)

Hayatım bu adam normal şartlarda sana dönmez. 3. bir kişinin etkisi altında. Aslında bunun hayatında düzenli bir ilişkide görünmedi.
İş ten kaynaklanan problemlerde bunaltıyor bunu.
Sende hiç gayret etmedinmi a canım benim. Sevgin varsa ve hala unutamadıysan birde gayret edersen dönebilir. Ondan birşey bekleme. Sorunları var.
Fakat kartlar derki, sadece sevgisine değil, istediği dönünce beklediği gibimi dönecek? Bazı davranışları seni üzmesin sonra. hayatım eksileri artıları bir kenara koy, mantıklıca düşün kararını ona göre ver. Aileyi düşünme.
Onların bazı pişmanlıkları bile var. oturup kendi dertlerine baksın onlar.

3. kişi annesi handan onun yüzünden ayrıldık malesef. gayret ne ki o kadar çok savaş verdimki kaybetmemek için bilemezsin ama annesi neler neler yaptı :(
neyse teşekkür ederim çok saol herşey gönlünce olsun inşallah.

Sevgili handanca ;
Tekrar yazyorum sana öncelikle ilgin için tşk ederim.Daha öncede bakmıştın bana hayatıma giren birinden bahsetmiştim arkadaşımın abisi bana uygun biri olmadığını düşünüyorum ailemde istemez zaten onu eminim bundan arkadaşlarımın ısrarı üzerine bir kere görüşmüştük konu kapandı diye düşünüyodum fakat bu tekrar aramaya başladı beni ne olucak açıkcası çok merak ediyorum.Ama benim istediğim kişi o değil aşık olduğum kişi farklı onunla 4 yıl görüştük ayrıldık barıştık ayrıldık barıştık onunla bi sonum varmı merak ediyrum lütfen benim için tekrar bakarmısın.Şimdiden tşk ederim.

Canısı bu aralar yıldızın yüksek. 3 muradın birden olacak inşallah. Çok güzel mutluluklar kapında.
Arada bir gereksiz çıkışların oluyor canım. Fazla fevri olma. Sakinlik sana daha çok şey kazandırır bunu unutma.
hmmm bu arada kartlar diyorki dikkatli olsun istemediği bir durum oluşabilir.
özellikle 3. kişilere karşı dikkatli konuş.
Evlilik kartım açılmadı ama en azından bu sene bu ilişkiye aile arasında bir adım atılır inşallah.

Meleksinn yaa çok tşk ederimm bitanemm..

evlilik kartım neden açılmadı yaa yani bu onunla hiç mi evlenemiyeceğim anlamına geliyor?yoksa bu sene mi yokk.?zaten bu yıl olmasın yahu daha okulum var..seni seviyorum....

merhaba. daha önce biriyle tanışacağımı söylemiştin.acaba bu evleneceğim kişi olabilir mi?
20.03.77 doğumluyum. burcum balık.sayılarım 23 4 7
şuan hayatımda kimse yok. acaba kartlarda evleneceğim kişi ile ilgili görünüşü,mesleği ile ilgili ipucu veriyor mu?bunu merak ediyorum.aydınlatırsan sevinirim.

Mrb Handan abla daha öncede sadece bir konu ile ilgili baktirmistim simdi genel olarak baktirmak istiyorum. Is, Saglik, Ask ve Para durumuna, beni neler bekliyor bu yilin geri kalaninda. Karsilasacagim olumlu olumsuz seyler karsisinda neler yapmam gerekiyor? Son olarak seneye Türkiye´ye yerlesmek istiyorum bu istegim olacak mi ôlursa nekadar hayirli olacak ve Ailem karsi gelme ihtimali olursa nasil davranmam gerekiyor??( suan icin sanki pek fazla ciddiye almiyorlarmis gibi davraniyorlar). Burcum Basak dogum tarihim 15.09.1986

Simdiden tsk ederim abla

Sevgili handanca ;
Tekrar yazyorum sana öncelikle ilgin için tşk ederim.Daha öncede bakmıştın bana hayatıma giren birinden bahsetmiştim arkadaşımın abisi bana uygun biri olmadığını düşünüyorum ailemde istemez zaten onu eminim bundan arkadaşlarımın ısrarı üzerine bir kere görüşmüştük konu kapandı diye düşünüyodum fakat bu tekrar aramaya başladı beni ne olucak açıkcası çok merak ediyorum.Ama benim istediğim kişi o değil aşık olduğum kişi farklı onunla 4 yıl görüştük ayrıldık barıştık ayrıldık barıştık onunla bi sonum varmı merak ediyrum lütfen benim için tekrar bakarmısın.Şimdiden tşk ederim.

Kafanda düşünmediğin kişiler sonra eni sıkıntıya sokabilir. Başkalarını dinleyip karar verme. Hayat senin hayatın.
Diğer arkadaşına gelince ilişkinde istikrarlı olman daha iyi olur. Ayrılıp barışacağına asıl sorunu tespit edip, ki onu istiyorsun ona göre kararlar alıp bozuk ilişkini tamir etmeni öneririm.
Kartlar kaderin değil canım. Açıkcası bu iki insanıda geleceğinde göremedim ben.
Tabiki senin isteklerin ve kararların önemli. İçinden gelen sese kulak ver bence. Yoksa herkesin dediğini dinlersen üzülen sen olursun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri