Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yeniden selam can

umarım seyahatin iyi geçmiştir işe girdim canımcım çok mutluyum aşk dersen garip sanırım bakalım sen neler söyleyeceksin ?ben ikizlerim biliyorsun değilmi şeker :):dil: mucks

umarım seyahatin iyi geçmiştir işe girdim canımcım çok mutluyum aşk dersen garip sanırım bakalım sen neler söyleyeceksin ?ben ikizlerim biliyorsun değilmi şeker :):dil: mucks

Hayırlı olsun yeni işin canım.
Site kuralları değişti canım. 2. Mesaj için mesaj sayılarını 50 yapman gerekiyor.
Çok öpüyorum seni.

Handanca bi çocuk var benim kafamı çok fena karıştırdı. Yani anlayacağın durumlar karışık :D:D Onun burcu koç benim ki terazi bakabilir misin noluyor ne bitiyor :D:D
Şimdiden teşekkür ederim :)

Handanca bi çocuk var benim kafamı çok fena karıştırdı. Yani anlayacağın durumlar karışık :D:D Onun burcu koç benim ki terazi bakabilir misin noluyor ne bitiyor :D:D
Şimdiden teşekkür ederim :)

seni çok beğeniyor valla. Sen ne olmasını istersen. Onu yazsaydında söyleseydim:D
Güçlü olan sensin canım. sen istersen bişeyler olur.
Bu arada karakter olarak bazı şeylerde anlaşayabilirsiniz.
Onun dışında çok uçurum bir fark yok yani.
Sezgilerini dinle ve ona göre karar ver.

ayyyy handancaa yüzümü güldürdün ya çok sevindirici bir haber bu ama doğru ne istediğimi tam ayrıntılarıyla yazsaymışım iyi olurmuş bi dahaki sefer inşallah çok çok çok teşekkür ederim :ar4fd:

Merhaba Handanca ,

bundan üç dört hafta önce ilk defa baktırmıştım ve söylediklerin gerçekten çıkmıştı bende bunun üstüne tavsiyelerini dikkate alıp öyle davranmaya çalıştım hayata karşı şimdi acaba hayatımda ne gibi değişmeler ve gelişmeler beni bekliyor dileklerime ne kadar yaklaştım bunları öğrenmek istiyorum. Eğer bu konuda yardımcı olursan çok minnettar olacağım sevgilerimle...

Ben 07. Ekim . 1977 doğumluyum Terazi burcuyum şu an Başak burcundan biriyle tanışma aşamasındayız eğer anlaşabilirsek bunun devamı evlilik olacak (konuşması bu) sana sorum bu sene evlilik varmı bana ve bu kişiyle mi olacak? (tam olarak bakabilmen için eğer onun hakkında daha fazla bilgi gerekiyorsa da yazabilirim) bir de iş hayatımla ilgili işe girmem ne zaman olacak?

sorularım bunlar bu konularda beni aydınlata bilirsen çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkürler Handanca...

Sevgiler...

Didem

Merhaba Handanca ,

bundan üç dört hafta önce ilk defa baktırmıştım ve söylediklerin gerçekten çıkmıştı bende bunun üstüne tavsiyelerini dikkate alıp öyle davranmaya çalıştım hayata karşı şimdi acaba hayatımda ne gibi değişmeler ve gelişmeler beni bekliyor dileklerime ne kadar yaklaştım bunları öğrenmek istiyorum. Eğer bu konuda yardımcı olursan çok minnettar olacağım sevgilerimle...

Ben 07. Ekim . 1977 doğumluyum Terazi burcuyum şu an Başak burcundan biriyle tanışma aşamasındayız eğer anlaşabilirsek bunun devamı evlilik olacak (konuşması bu) sana sorum bu sene evlilik varmı bana ve bu kişiyle mi olacak? (tam olarak bakabilmen için eğer onun hakkında daha fazla bilgi gerekiyorsa da yazabilirim) bir de iş hayatımla ilgili işe girmem ne zaman olacak?

sorularım bunlar bu konularda beni aydınlata bilirsen çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkürler Handanca...

Sevgiler...

Didem

evlenececeğin kişiyi ben net bu olarak görmedim. Kafanı karıştıracak biri daha olacak. vede sen karar vermekte zorlanabilirsin.
Buna rağmen şimdiki insana soğuk olma. çünki yapacağı bazı şeyler seni fethedebilir.
tabi senin gönlün kime karar verecek o şuan belli değil.
Bir kutlamanında gecikmesi görünüyor. Buda işle ilgili sanırım. İş konusunda biraz daha zamana ihtiyacın var canım
geçmişte yaşadığın şeyleri baz alıp tüm erkekleri aynı düşünme canım.
içinde yaşadığın durumuda kimseyle paylaşma. Bir müddet sırlarını içinde tut. Akıl almaya ihtiyacın yok şuan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri