Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
handanca ablam merhaba tekrar..bu bölüme yazarsam açılım yapabileceğini söylemişsin...bu kişiyi rüyalarımda sürekli sıkıntılı çaresiz bi halde görüyorum..kendisine ulaşmamda imkansız..oğlak burcu ocak 20 de 28 yaşına girecek..genel bi açılım yaparsan çok sevinirim..

handanca ablam merhaba tekrar..bu bölüme yazarsam açılım yapabileceğini söylemişsin...bu kişiyi rüyalarımda sürekli sıkıntılı çaresiz bi halde görüyorum..kendisine ulaşmamda imkansız..oğlak burcu ocak 20 de 28 yaşına girecek..genel bi açılım yaparsan çok sevinirim..

Canım sana daha 14/01/2010 da bakılmış. En son mesajınla yeni mesaj arasında 15 gün olmalı.. Üzgünüm kurallar dahilinde daha sonra bakabilirz.

Son düzenleme:
Öncelikle şu çevrendekilerle ilgili bir temizlik yap bakalım. Kim arkadaşınsa karar ver . Herşeyinide önüne gelene söyleme.
Bazı şeyler içinse yanlız gördüm seni. Sanki sorumluluk fazla sende. Bu kadar yük almana gerek yok. Hasta olursun bak söyleyim.
Birazda dünyaya küs gibi durma. Yüzün geüleç olsun. Sosyal ol derim. Yoksa bu senede yanlızlık arkadaşın olur.
Arkadaşlarınla paylaşacağın Spor faaliyetleri bile olabilir. Aktivite hem sana iyi gelecek. hemde karşı cinsten güzel karşılaşmalar sağlayacaktır..
Bu tavsiyelerden sonra senin uygulamaların sonucunda bir ara tekrara açarız sana kart.
teşekkür ederim...:)

Handanca hanım merhabalar nasılsınz? düne kadar aşırı derecede yoğundum üniversitedeöğretim görevlisi olduumdan dün bitti sınavla, o yüzden sitede yorumlarda bulunamadım.
Bu mesajımın ardından sitedek diğer konulara yorumlarımla katılacağım. Yalnız iki hafta önce bu siteye girdiğimde sayfalar arası daha seri ilerleyebiliyordum. Fakat şimdi çok ağır işliyor bilgisayarımda virüs var ondan mı desem sık sık virüs taramasından geçiriyorum ve diğer sayfalarda bu sorun olmuyor. Site yöneticleri bu konuyla ilgilnebilirlr mi?
Kendime de genel baktıracağım. Ayrıca tesadüf eseri bir kişi ile tanıştım bu kişiden haber bekliyorum fakat halen haber gelmeyince endişeleniyorum. Bu arada sohbetimiz yok iki defa karşılaştık. O yüzden burcunu bilmiyorum fakat benim ki meşhur ve zor ikizler burcu :) burcum zor olduğundan mı her işim ters anlamıyorum şahsen.. Her neyse bu kişi acaba iyi biri mi benimle gerçekten görüşmek istiyorm u yoksa menfaatçi mi. yüzümü güldürecek biri mi? yoksa başka biri m igüldüürecek bir de genel bakabilirseniz memnun olurum yhoşçakalın görüşmek dileğiyle..

ayrıca bahsettiğim kişiden haber gelirse mutlu bir şekilde ilişki devam edebilirmi tutarlı birimi yani, yoksa önceki vefasızlar gibi arkasına bakmadan gidermi?

Handanca hanım merhabalar nasılsınz? düne kadar aşırı derecede yoğundum üniversitedeöğretim görevlisi olduumdan dün bitti sınavla, o yüzden sitede yorumlarda bulunamadım.
Bu mesajımın ardından sitedek diğer konulara yorumlarımla katılacağım. Yalnız iki hafta önce bu siteye girdiğimde sayfalar arası daha seri ilerleyebiliyordum. Fakat şimdi çok ağır işliyor bilgisayarımda virüs var ondan mı desem sık sık virüs taramasından geçiriyorum ve diğer sayfalarda bu sorun olmuyor. Site yöneticleri bu konuyla ilgilnebilirlr mi?
Kendime de genel baktıracağım. Ayrıca tesadüf eseri bir kişi ile tanıştım bu kişiden haber bekliyorum fakat halen haber gelmeyince endişeleniyorum. Bu arada sohbetimiz yok iki defa karşılaştık. O yüzden burcunu bilmiyorum fakat benim ki meşhur ve zor ikizler burcu :) burcum zor olduğundan mı her işim ters anlamıyorum şahsen.. Her neyse bu kişi acaba iyi biri mi benimle gerçekten görüşmek istiyorm u yoksa menfaatçi mi. yüzümü güldürecek biri mi? yoksa başka biri m igüldüürecek bir de genel bakabilirseniz memnun olurum yhoşçakalın görüşmek dileğiyle..

Çerezleri temizlemeyi unutma. gereksiz dosyaları bu temizlik siler. ve sende hızlı geçersin sayfaları...

Yani çok senaryo geçiyor kafandan. Sakin bi önce.. Oluşan bazı ters durumlar moralini bozmasın. Bu kişi sana dönüş yapacak. Ama şimdiden ne getir ne olur birşey söylemek zor. Bunu zamana bırakalım istersen.
Senin yaratıcı bir yapın var. Bunu kullanmaya bak.
Bu ara yaşadığın dengesizlikte geçici. Önyargılı da olma..
Sabırlı ol herşey yoluna girecek. Gerçi sabırlısın ama az daha canım...

merhaba 15 gün aradan sonra ben yine sevdigim insan için baktirmak istityorum suan ayriyriz bana dönmesini çok istiyorum nezaman donecek bana sabirsizlikla bekliyorum donecekmi bana tekrar bakaraniz kaç vakit gorunuyo onun hayatinda başka bi kadin varmi tekrar bir araya gelecekmiyiz ben başak o boga .....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri