Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

merhaba handanca 4 yıldır eşimden ayrı yaşıyorum ve şimdi sanırım başkasına aşık oluyorum ben ikizler burcuyum genel olarak bakabilirmisin beni neler bekliyor 12 59 74

Son düzenleme:

4 14 32 49 33 15 8 bu durumdda ne yapmalıyım

Canım kartlarda ayrılık veya karşı tarafa duyulan sevgi anlamında bişey göremedim.
Yani sen mesaj felan demesen ortada bişey yok diyeceğim.
olumsuz olaylar gecikecek. . Durgun dönemdesin Şayet bu durumun devamı halinde küçük aksiliklerle karşılaşabilirsin. Kurtulmanın tek yolu yanlış düşüncelerin farkında olmak ve ona göre davranmaktır. Daha önce önemsemediğin bazı olaylar seni doğru yola götürecek kapının anahtarıdır.
Sen ne dersen de ben beklenen boyutta yuvanda bi bozulma görmedim. aksine kartlar eşin için düzelme ve kendini toplama yoluna gidilecek diyor.

Hayatında yeni bir doğuş, yeni bir başlangıç olacak . yaşama arzusu ve sağlığın la ilgi kaybettiğin motivasyanında geri gelecek. İçindeki korkulardan ve endişelerden kurtulacaksın Olaylar daha kolay çözülecek. Bazı olayların gün ışığına çıktığını göreceksin. Hiç beklemediğin halde takdir alacaksın. Yeteneklisin ve verilen öğütleri dinliyorsun. Aslında kendinin en iyi arkadaşın. Kendine ve çevrene karşı bu olumlu tutumun sevilen ve takdir edilen bir kişi durumuna getiriyor

merhaba handanca 4 yıldır eşimden ayrı yaşıyorum ve şimdi sanırım başkasına aşık oluyorum ben ikizler burcuyum genel olarak bakabilirmisin beni neler bekliyor 12 59 74

Kendi kendine mücadele veriyorsun. bazende aşırıya kaçan inadın oluyor. Önceki yaşadıkların yüzündende aklın karışık. güvenin pek olmuyor insanlara. İsteklerin var bunların olması için önün açık merak etme. vakat zaman var canım,
Düşündüğün insan ya ayrı olmalı yada geçmişsinde yaşadığı büyük bi ayrılık acısı olmalı.
küskün. korkak hatta. istediği gibi davranamıyor.
Ne istediğine ve ne baklediğine karar ver. Eski imajındanda jurtul ve biraz değişiklik yap.
sağlıkla kalın:melek:

selam ben sibel 16 08 1965 doğumluyum hayatıma baktırmak istiyorum hala evde kalmaya devam mı:) parasal sorunlarım ne olacak ve genel halım nicedir

meraba kusura bakma tekrar rahatsız ediyorum bakabilecekmisin eger bakabileceksen adım tugba 31.01.1986 dogumlu kova burcundayım iş bulabilecekmiyim bide evlenecegim kişi ile nerde tanışacagım görücü usuluylemi sayılar 3 12 56 çok ihtiyacım var kusura bakma rahatsız ediyorum teşekürler

Selam ben Şebnur 03.06.89 dogumlu ikizler burcuyum.Sevgilim 06.01.88 dogumlu oglaq burcudur ama biz ayrıldık.Benim hayatıma ilişkime bakarmisin...2-3-6-

merhaba handan ablacım nasılsın??kısa zamnda fanın olduk ailecek kuzenim ve kardeşim çok meraklandı:D:D
ilk olarak kardeşim sinem ikizler burcu ve sevgilisi başak sayılar:48 27 32
bide kusenim ikizler eski erkek arkadaşı yengeç sayılar:10 55 23
şimdiden teşekkür ederim:):):):):)

Selam bende tarot falina baktirmak istiyorum...sayilarim 35 38 72 70 nette zor gunler geciriyorum,karsiki tarafin bana karsiki niyetini bilmek istiyorum ins kartlarda bu cikar ... simdiden cok tesekkür ediyorum ve merakla beklyiorum cevabinizi :(

Handan Abla sırf senin için üye oldum diyebilirim.:yo:
Bu aralar hayatımı bilmeye çok ihtiyacım var itiraf etmek gerekirse...
Sayılar: 4, 77, 36 25/07/92 doğumluyum..
Burcum aslan, yükselenim akrep. Hayatımda özel biri yok.
Sormak istediğim soru ise; düşündüklerimi gerçekleştirebilecek miyim, çok istediğim o şey olacak mı bilmek istiyorum. Şimdi nasıl bir yol izlemeyeliyim ne yapmalıyım? Kısaca hayatıma genel bi bakabilirsen hayır duamı almış olursun.. Laf olsun diye değil gerçekten..:)
Umarım cevap verirsin çünkü ben dört gözle cevabını bekliyor olacağım.. Şimdiden teşekkürler...:)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri