Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

slmm.. benim burcum akrep hoşladığım kişininkini bilmiyorum. sayılar 6 17 54

Bu dönemde kısmetin baya bir açılacak. Sorumluluk sahibi bir insan ile bir ilişki yaşayacak ve mutlu olacaksın sanırım bu hoşlandığın kişi! Bu aşka çevrendeki bazı insanlar laf edebilir ve seni üzebilirler. Sana karşı bir hile görünüyor Eğer uyanık olmazsan amaçlarına da ulaşacak gibi görünüyorlar.
Maddi sıkıntılardan da en yakın zamanda kurtulacaksın.
Aşk hayatın ve maddi hayatın çok iyi olacak..

1 26 24 benim burcum başak onunki yengeç durumumuz ne olacak evlilik varmı

Canım şu sıralar bir evlilik olayları olmayacak.. Sıkıntılı bir döneme gireceksin. Bunu yakın arkadaşların ile kısa sürede atlatabilirsin. Aslında birazda sorunu kendinde aramalısın. Her davranışlarında bir mana bulup onu biraz üzüyorsun.. İlişkin için biraz kendi davranışlarına çeki düzen vermen gerekiyor..

Ayıp Olmazsa Bende Rica Edebilirmiyim Eşim Şu An Tutuklu Burclarımız Balık 14,10,37 Şimdiden Teşekkürler İlgilenirseniz Çok Memnun Olurum

Karşılaştığın tüm zorlukların üstesinden gelebilmen için bütün güçler sende mevcut. Doğruyu her zaman güçlü bilmen sana artı birşeyler kazandıracak. Zor ve sıkıntılı günlerin yerine artık mutlu günler seni bekliyor. Önün çok açık görünüyor. Tek kötü olan şey bu evrede birkaç kişinin size yardım edecekleri yerine kin gütmeleridir. Çok dikkatli olmalısın.

Kusura bakma yeryüzüne daha gelmemiş bir bebek için fal açamam.! Daha önce cevap vermediysem anlaman gerekirdi.

yanlış anladın sanırım kartı sadece onun için açarmısın derken..
biz 1 senedir bebek düşünüyoruz ama malesef olmuyo ve acaba olabilirmi ne zaman olur bi problem gözüküyomu gibi şeyler öğrenmek istemiştim...
neyse teşekkür ederim.

merhaba bende rica etsem ne oldugu belli olmayan olmayan bi ilişkim var ilişki mi bunuda bilmiyorum 3 5 9 .. ben ikizler o terazi

sevgilerle

canim bende baktirmak istiyorum.sayilarim 3 28 35 burcum yay esimin ikizler.yorumlarini bekliyorum simdiden cok tesekkur ederim

merhaba eski sevgilim beni düşünüyormu seviyormu dönecek mi? teşekkürler 16 64 46

merhaba çiçeği burnunda bir ilişkiye başladım o nasıl biridir? doğru kişimidir? ilişkimiz nasıl olacak? nereye gidecek? bana karşı ne hissediyor? 45 47 18 ben ikizler o boğa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri