Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

ya bende istiyorum sayılar 5.21.32 burcum başak eşimin yay ikitanede bebeğim var oğlum 2.5 yaşında kızım 2 aylık

selam benim burcum oğlak eşimin koç sayılar 1-15-43 bakarsan sevinirim

26 12 67 iş arıyorum bulamıyorum bana bu kunuda bakarmısın ne olacak ne zamn çalışmaya başlarım burcum başak

Son düzenleme:

benim icin bakarmisin yine agustos ve eylul ayinda beni ne bekliyor nasil kecicek yeni neler olacaq,saglik durumum nasil kecicek.Burcum ikizler 3-5-9.simdiden tesekkurler.

rakamlarım 54 32 14.. içinde bulunduğum durum nedir öğrenmek istiyorum. teşekkürler...

6, 8,30 ben aslan .diğeride kova.. ikimiz için bakmanı istiyorum ... tekrar beraber olma imkanı warmı ..bu insan benim için doğrumu .?onun hoşuna gitmesi için neler yapmam lazım...ne demem yapmam gerek ?

Merhaba banada bakarsanız sevinirim ben başak eşim ikizler burcu bizi neler bekliyor yorumlarsanız sevinirim.7.16.28
numaralar bunlar

canım öncelikle teşekkür ediyorum ben sadece kendime ve kızıma baktırmak istiyorum benim burç terazi kızım ise 08.10.1995 doğumlu ikimize bakarsan sevinirim gelecekle ilgili bizi ne bekliyo numaralarım 3,13,29 olsun neyse halim çıksin falim kocaman öptüm

arkadaşıma bakarmısınız kendi ikizler eşi yengeç saylar 50.11.48 maddi yönden nasıl olacaklar şimdiden teşekkürler ben yukarıda kendim içinde bilgi vermiştim cevaplarınızı bekliyorum.

Karşılaştığın tüm zorlukların üstesinden gelebilmen için bütün güçler sende mevcut. Doğruyu her zaman güçlü bilmen sana artı birşeyler kazandıracak. Zor ve sıkıntılı günlerin yerine artık mutlu günler seni bekliyor. Önün çok açık görünüyor. Tek kötü olan şey bu evrede birkaç kişinin size yardım edecekleri yerine kin gütmeleridir. Çok dikkatli olmalısın.

Çok Teşekkür Ederim Yüreğinize Sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri