Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

ben daha önce baktırmıştım rica etsem tekrar bakarmısınz iyi şeyler duymaya ihtiyacım var ben aslan erkek arkadaşım kova 24 14 1 babam vermiyor ya ne olacagız evlilik ne zaman görünüyor şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

ben koç evlenmeyi düşündüğüm adam yengeç bize bakarmısınız? onunla evlenmelimiyim? neler olacak hayatımızda 12 54 36

ben de sıraya gireyim iş ve özel hayatım nasıl olacak benim burcum terazi sevgilim kova sayılar 2 10 48

asgımsın bende baktırmak istiyorum.. benim burcum aslan eşimin burcu balık.
sayılar; 12,3,85
şimdiden tşkr

bazı gelişmeler olacak yaşamında ve bu gelişmeler seni kararsızlığa düşürecek. en dikkat etmen nokta ani değişmelerden uzak olmalısın. üzülerek söylüyorum ki iki kere bir ihanet bir aldatma çıktı. karşındaki değil sen de olabilrisin bu sıralar senin için biraz talihsiz bir dönem. ama ben senin kararsızlığa düşmeni şuna yoruyorum. ilişkin kötü gitse bile mutlu olacağın bir ilişki daha başlayacak. bir son değil sanki başlangıç yaşayacaksın gibi. çevrenden birinde biraz ciddi bir hastalık olacak dikkat edilmesi gereken bir durum.

bunların hepsi çıktı aSqimsin. normalde fala inanmazdım ama orda yazan herşey oldu hayatımda.. çok teşekkürler tekrar..

merhaba eski erkek arkadaşım bugün bana geri dönmek istedi ve şuanda ne yapacağımı bilmiyorum geleceğimiz nasıl olacak ve ben nasıl davranmalıyım bakarsanız sevinirim benim burcum aslan onunki koç sayılar 32 12 45 teşekkür ederim

iyigunler ben ne zaman iş bulacagım yakındamı uzaktamı zamanıadımtugba 31.01.1986 dogumluyum sayılar 14 54 15 şimdiden teşekurler

selam canım bende baktırmak istiyorum genel olarak benim için neler diyebilirsin:? sayılarım: 1-21-33 burcum yengeç eşimin burcu kova...
canım bir ricam daha var ama eğer mümkünse ablam şuan yanımda oda çok istedi eğer bakabilirsen sayıları:27-65-37 burcu başak eşinin burcu terazi ailesi için baktırmak istiyor teşekkürler canım kolay gelsin:)

bu kadar istek var hepsine ne zamn cevap gelecek merak ediyorum bir hafta oldu ben yazalı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri