1. Misafir

Misafir Forum Okuru

tatlı hamster resimleri

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hamsterlar çocuklar için popüler bir hayvandır. Farklı ırklar farklı özelliklere göre bilinir .Daha genç olan hamsterler, evcil hayvan edinmek için en iyisidir. Hamsterlar küçük olabilir, ancak bu samimi evcil hayvanlaın büyük kalpleri var. Sevimli, tüylü yaratıklar en popüler küçük hayvan evcil hayvanlardan biridir.
    Evinize yeni bir hamster getirmeyi planlıyorsanız hamsterinizin ihtiyaç duyacağı malzemelerin listesini takip edin.Yeterince büyük, kaçışa dayanıklı ve temizlenmesi kolay bir kafes alın. Borulu modüler kafesler eğlencelidir, ancak temizlenmesi zor olabilir

.Hamsters koşmaya ve egzersize ihtiyaç duyuyor; bu yüzden elinizden gelen en büyük, en kaliteli egzersiz tekerini satın alın. Bütün gün uykuda oldukları için, hamsterlar geceleri çok gürültülü olabilir. Uyurken rahatsız etmelerini istemiyorsanız onları yatak odasından uzak tutmak en iyisidir. Bütün gece kafeslerindeki çemberde yürüyebilirler. Gün boyunca, ideal olarak sakin ve loş bir alanda tutulmalı .. İşte sizlere bu küçük sevimli kemirgenlerin resimleri.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Ağustos 2017
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.401
    Ödül Puanları:
    113
    Konu yeni bilgi ve görsellerle güncellenmiştir..

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.139
    Ödül Puanları:
    113
    Fare la bunlar :D:D

4. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    151
    Ödül Puanları:
    63
    Fare değiller sadminim :) Genelde herkes nedense fare olarak hamsterleri tanımlıyor. Araların da o kadar çok fark varki . Hamsterların yemek taşımak için keseleri vardır ama farelerin yoktur. Farenin uzun kuyruğu vardır hamsterların yoktur. Farelerin tüylerinin ne kadar iğrenç ve sert olduğunu görmüşsünüzdür hamsterların tüyleri ise pamuk gibi yumuşacık. Fareler çok pis hayvanlar öyleki veba taşıyorlar.Evcil hayvanlar içinde tek mikrop taşımayan hayvan hamsterdır. Fareler pislediği ortamda yemek yerler. Hamsterların yemek yediği yerle dışkı yaptığı yer farklıdır.Fare tek renge sahipken hamsterların birden fazla rengi vardır. Kemer altın da bu sevimli hayvanları satıyorlar bitane bende alıcam :D çünkü çok sempatikler

tatlı hamster resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok tatlı kedi resimleri

Çok tatlı kedi resimleri

sevimli kediler,şirin kediler,kedi resimleri,çok şirin kedi resimleri
  2. üzüm yiyen hamster(çok tatlı)

üzüm yiyen hamster(çok tatlı)

Üzüm yiyen Hamster çok hoşuma gitti yüzüne bakın kızlar kendisi kadar. Hemide üzüm çekirdeksiz gibi duruyor ne dersiniz sizede öyle gelme di mi ben çok seviyorum babacıma söyledim banada yakında bi tane alacak. Hamsterleri çok seviyorum çoook kimi fare diyor ama alakası bile yok akıllı bıdıklar bunlar yhaa :D:D:D:D:d
  3. tatlı bebeklerin tatlı resimleri

tatlı bebeklerin tatlı resimleri

tatlı bebekler çok tatlı bebekler bebek fotolari bebek fotoları fotoğrafları Tüm yaratılmış olan mahlukatların küçükleri her zaman güzel görünmüştür gözüme. Özellikle Eşşeklerin sıpası varya hani çocuklarımızı öyle severiz eşşek sıpası yaa diye. Yani velhasıl kelam her zaman küçük olan daha güzeldir. Bebeklerde insanın sıpaları diye düşündüm ve sizlere harika eşşek sıpalarının en tatlı şirin...
  4. HamsTer ve Plus

HamsTer ve Plus

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Hamster resimleri çok şirinler yahuu

Hamster resimleri çok şirinler yahuu

Hamster resimleri Hamster fotoğrafları Faregiller familasının en şirin varlıkları olan hamsterlar sevimlilikleri ile fare tiksintisini yok ediyor bende:) Aslında bende bir tane hamster almak istiyorum ama bakalım artık :) Sevgili Melek'ler, işte size birbirinden şirin hamster resimleri diyor ve sizleri konu ile başbaşa bırakıyorum.

Sayfayı Paylaş