Teoman - Sen Benim Olmasan da

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Sen Benim Olmasan da
Daha gün ışığı görmeden Bana görünmeden, Yolunda
Her gün arar o sevgiyi

Mışıl mışıl, uykusunda Sanma seni hatırlarım
Önce, sonra, görmediğinde
Sanma sana çok kızarım
Zaten odam hep dar geliyor bana
Sen benim olmasan da...
Yazı bitiren o ellerin

Seni sevenlerin koynunda gördüm acılı resmini
Bana gülümsedi
Sonunda
Sanma seni hatırlarım
Önce, sonra, görmediğimde
Sanma sana çok kızarım
Zaten odam hep dar geliyor bana
Sen benim olmasan da...
Ya siz beni sevenler,
Unuttunuz sonunda
Bu "oteller kenti" nin
Diğer yakasında
Zaten odam hep dar geliyor bana...

Teoman 17 Mayıs Bilgi MayFest'13 Konseri 2103 hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir? Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir?
bugünün saraylısı serhat teoman, bugünün saraylısı oyuncuları, serhat teoman kimdir Sevgili melekler, Bugünün Saraylsı dizisinde Savaş Haznedar rolünü oynayacak olan Serhat Teoman hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...
Reytingli Diziler 0
Şarkıcı Teoman Baba Oluyor! Şarkıcı Teoman Baba Oluyor!
teoman haberleri teoman baba mı oluyor Sevgili melekler, rock müziğin önemli isimlerinden Teoman baba oluyor. Aralık ayında fotoğrafçı Ayşe Kaya ile nikâh masasına oturan ünlü rockçının eşinin üç aylık hamile olduğu öğrenildi. Teoman...
Magazin 0
Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013 Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013
vodafone freezone konserleri 2013 teoman konseri 2013 şebnem ferah konseri 2013 Sevgili melekler, Vodafone Freezone gençlerin sevgilisi iki güçlü sesi sevenleriyle buluşturuyor. Şebnem Ferah ve Teoman üçer konserlerinin yanı sıra...
Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler 0
Teoman 17 Mayıs Bilgi MayFest'13 Konseri 2103 Teoman 17 Mayıs Bilgi MayFest'13 Konseri 2103
teoman konseri teoman haberleri bilgi mayfest'13 Sevgili melekler, İstanbul Bilgi Üniversitesi MayFest'13 organizasyonu kapsamında yarın gece Teoman Silahtarağa Santral Kampüsü'nde sahne alacak. İşte fiyat detayları...
Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler 0