tüm annelere

RoCCo

Yeni Üye
Üye
tüm annelere
Tüm annelerin ve canım annemin anneler gününü sevgiyle kutluyorum. Annelik deyince aklınıza neler geliyor bilemem ama benim aklıma fedakarlık geliyor. Özellikle engelli çocuk sahibi olan anneler. Her birinin yüzünde aynı fedakar sevgi gülümseyişi var. Çocuklarının bir şeyler başardığını görmek onları nasıl mutlu ediyor görmenizi isterdim. Gittiğim dernekte bir çok çocuk ve anneyle birlikte olma fırsatını buluyorum. Hepsi kader ortaklığı yapmışçasına birbirlerine destek oluyorlar. Hepsi çok kederli olsa da asla umutlarını yitirmiyor ve çocuklarına sevgiyle bakıyorlar.

Aynı sevgi ve pozitif enerjiyi dernek çalışanları, başta dernek müdüremiz Gülnihal hanım olmak üzere, yönetimde yer alan Ayşe hanım, Özlem hanım, fizyoterapistlerimiz Sevinç hanım, Pınar hanım, eğitmenlerimiz Hatice hanım, Nesrin hanım, Nurgül hanım, psikologumuz Funda hanım ve ismini hatırlayamadığım hanımlara bizlere anne şefkâtini verdikleri için hepsini annemiz kabul ederek arkadaşlarım ve kendi adıma anneler gününü kutluyorum. Annelik nasıl bir duygudur sorusuna ANNE OLMAYAN BİLEMEZ cevabı bana doğru gelmiyor. Hatta öyle garip söylemler vardır ki (ANNE OLMAYAN KADIN, KADIN DEĞİLDİR gibi) büyük saçmalıktır. Annelik hissetmekle ilgili bir durumdur. Bu hissi yaşamak için illaki çocuk doğurmak gerekmez. En azından ben böyle düşünüyor ve gördüğüm her çocukta anneliği yaşıyorum. Bu bağlamda kendini anne hisseden her hanımın anneler günü kutlu olsun :)

Geri