ulaş ay

ulaş ay
ulaş ay ulaş ay biyografi savaş ayın oğlu ulas < Konu Resmi..> GŞükran Ay'ın torunu, Savaş Ay'ın oğlu sevgili Ulaş Ay kardeşimiz, "Gamzeler" adlı albümünü tanıttı. Şöyle uzaktan bir baktım da bizim "A Takımı"nın kaptanının gözlerinin içi gülüyordu. Oğlunun yanında kameralara poz verirken, gururla göğsünü şişiriyordu. Nasıl şişirmesin ki? Ulaş pırıl pırıl bir genç. Etrafına ışık saçıyor. Eh, albümü de "olmuş" yani... Hele "Bula Bula" isimli bir şarkısı var ki, bu yaz pek çok kulüpte gençleri azdıracak gibi!.. Ulaş'ın albümünde söz olarak Savaş Ay'ın buram buram romantizm kokan şiirlerini bulacağımı sanıyordum, ama yanıldım. Bu genç adam, albümdeki tüm besteleri kendi yapmış, sözlerini kendi yazmış. Yani "Ay" ışığına muhtaç olmadan, kendi mehtabını yaratmış! Helal olsun ona... Bu arada Ulaş'ın, Savaş Ay'a hiç benzemediğini fark ettim. Bir kere tam bir salon beyefendisi. (Şimdi Kaptan'ın sunturlu bir küfür savurup, "Ulan biz sokak çocuğu muyuz?" dediğini duyar gibiyim.) Sonra akordeon değil, gitar çalıyor. Hem de "iyi" çalıyor. (Yine kulağım çınladı) Bir de ben "A Takımı" şapkasının genetik olduğunu ve kafa derisiyle birlikte geliştiğini sanıyordum. Savaş Ay'ın oğlunda göremeyince çok şaşırdım! Şaka bir yana, böylesine özel bir günde Savaş Ay'ın Ulaş'tığı bu güzelliği sizlerle paylaşmak istedim. Yazının sonuna ise bir "jüri klişesi" eklemeyi uygun buldum: "Yolun açık olsun sevgili Ulaş..."
alıntıdır

Ankaradan kurban bayramı 5* mukarnas spa resort hotel konaklama + ulaşım 04-09 kasım hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
65 Yaş Üstü Ücretsiz Ulaşım Kartı Şartları Nelerdir? 65 Yaş Üstü Ücretsiz Ulaşım Kartı Şartları Nelerdir?
65 yaş üstü ücretsiz seyahat, 65 yaş üstü bedava ulaşım, 65 yaş üstü seyahat Sevgili melekler, bildiğiniz üzere bir süredir 65 yaş üstü vatandaşlarımız ücretsiz olarak şehir içi seyahat edebiliyor. Fakat merak edilen ücretsiz seyahat...
Bunları Biliyor musunuz ? 0
Karadayı Ulaş Tuna Astepe Resimleri Burada Melekler Karadayı Ulaş Tuna Astepe Resimleri Burada Melekler
Bu konu; ulaş tuna astepe resimleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Karadyı dizisine bu gece itibariyle yeni bir isim katıldı. Karadayı Kenan İmirzalıoğlu 'un askerde ki kardeşini canlandıran oyuncu Ulaş Tuna...
Ünlüler ve Sanatçılar 0
Hastaneni Seç, Doktoruna Ulaş!!! Hastaneni Seç, Doktoruna Ulaş!!!
internetten doktor seçimi yapmak için internetten hastane seçimi Merhaba Sevgili Melek'ler, sağlıkla ilgili haberler sunmaya devam ediyoruz. Daha önce, nasıl genel sağlık...
Faydalı Bilgiler 2
Ultratom Görüntüleme Merkezi Sağlık Hizmetleri ulaşım Ultratom Görüntüleme Merkezi Sağlık Hizmetleri ulaşım
Ultratom Görüntüleme Merkezi Sağlık Hizmetleri ulaşım Ultratom Görüntüleme Merkezi Sağlık Hizmetleri telefon Merhaba Sevgili Melek'ler, misafirimiz sormuş "Ultratom Görüntüleme Merkezi Sağlık Hizmetleri Nerede?" diye, biz de misafirimizin...
Faydalı Bilgiler 0
Ankaradan kurban bayramı 5* mukarnas spa resort hotel konaklama + ulaşım 04-09 kasım Ankaradan kurban bayramı 5* mukarnas spa resort hotel konaklama + ulaşım 04-09 kasım
ANKARADAN ÇIKIŞLI KURBAN BAYRAMI ÖZEL ALANYA 5*MUKARNAS SPA RESORT HOTEL KONAKLAMA 04 - 09 KASIM 2011 4 GECE...
yurtiçi turlar 0