üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

reyyan_melek

Yeni Üye
Üye
üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.
Üstüne Görme Yaşayanlar Hamilelikte üstüne görme yaşayıp hamile kalanlar hamilelik ne zaman belli olur ve daha fazlası Melekler FORUM'da sizlerle
üstüne görme üstüne görmede hamilelik ne zaman belli olur görme yaşayanlar
arkadaşlar hamile olupta üstüne görme olayını yaşayan var mı?Benim bu ay adetim 3 gün gecikti.sonra ilk olarak kahverengi bir akıntım oldu.ondan sonraki gün 2 gün süren bir kanamam oldu.3. gün kanama bitti ama ara ara kahverengi akıntı geliyor.daha test yaptırmadım erken diye düşünüyorum ve aslında hamilelik beklemiyorum.çünkü eşimle korunuyorduk(geri çekme yöntemini kullandık)ama yinede adet dönemimdeki düzensizlik ve bu kahverengi akıntı beni şüphelendirdi.

gebelikte üstüne görme yaşayanlar.jpg

çünkü normalde adetim düzenli ve tam 7 gün sürer.mide bulantım baş dönmem felan yok ama sadece halsizlik ve sürekli uyuma hissi var.bu neden olabilir.böyle bişey yaşayan veya duyan arkadaşlar varsa yardım etsin lütfen.idrar testi yaptırmak için çok erken diyolar.sonuç vermezmiş.kan testide şuan bazı nedenlerden dolayı yaptırmak istemiyorum.nolurr acil cevap bekliyorum..<!-- google_ad_section_end -->

Moderatör tarafında düzenlendi:
kahverengi leke genelde kist göstergesidir..ben de korunmayı bıraktığım ilk aylarda adetim bir hafta gecikirdi ve kahverengi leke şeklinde adetim 3-4 günde ancak sökülürdü..
çatlamamış yumurtların sebebp olduğu kistler yapıyor genelde bu kahverengi lekeyi...
bazen de hormonal sebeplerden olabiliyor ...

nasıl yani tehlikeli kistlerden dolayı mı oluyor be leke?bende daha önce hiç olmamıştı.yani üstüne görme değildir diyorsun öyle mi?

nasıl yani tehlikeli kistlerden dolayı mı oluyor be leke?bende daha önce hiç olmamıştı.yani üstüne görme değildir diyorsun öyle mi?
hayır yanlış anladın ..korkma tehlikeli kist değil ..bir dahaki adetine kendiliğinden kayboluyor genelde ...ya kadınlarda her ay bir yumurta oluyorya ..bazen bu yumurtalar çatlamıyor ve folikül kistine dönüşüyor ...
o da kahverenegi leke yapıyor ,adetin sökülmesi yani adet kanamasının tam anlamıyla gelmesi zorlaşıyor 3-4 gün süryor hepsi bu ..korkulacak bişey değil yani ..
bende de olmuştu öteki ay kendiliğinden vucut atıyor onu zaten ..
yerleşme kanamasında da kahverengi leke olabiliyormuş ama bilmiyorum inş. hamilesindir...

hayır yanlış anladın ..korkma tehlikeli kist değil ..bir dahaki adetine kendiliğinden kayboluyor genelde ...ya kadınlarda her ay bir yumurta oluyorya ..bazen bu yumurtalar çatlamıyor ve folikül kistine dönüşüyor ...
o da kahverenegi leke yapıyor ,adetin sökülmesi yani adet kanamasının tam anlamıyla gelmesi zorlaşıyor 3-4 gün süryor hepsi bu ..korkulacak bişey değil yani ..
bende de olmuştu öteki ay kendiliğinden vucut atıyor onu zaten ..
yerleşme kanamasında da kahverengi leke olabiliyormuş ama bilmiyorum inş. hamilesindir...
sağolasın canım bilgilendirdiğin için.tamam şimdi anladım.inşallah en kısa zamanda belli olur çok merak ediyorum hamileliktenmi yoksa senin dediğin durumdan dolayı mı?bakalım 1 hafta sonra idrar testi yaparım.belki belli olur

bugün test yaptım ama negatif çıktı.demekki senin dediğin durumdan dolayı adetim öyle olmuş.bebek düşünmüyoduk daha ama yinede üzüldüm.kim bilir bebek isteyince ve böyle negatif çıkınca nasıl üzülünür:(

ben temmuzda düşük yaptım. kalp atışını hiç görmedik küçücük kesesini görrdük ama. doktor 3 ay korun dedi sonra denemeye başlayın olmazsa aşılama deniycez dedi. adetlerim rahat 7 gün sürüyordu ama bu ay 15inde oldum 17 sinde bitmişti bile bu üstüne görme olabilirmi?? kanamam çok yoğun değildi ki normalde çok olurdu.??? test yapsam çıkarmı ki??

ben temmuzda düşük yaptım. kalp atışını hiç görmedik küçücük kesesini görrdük ama. doktor 3 ay korun dedi sonra denemeye başlayın olmazsa aşılama deniycez dedi. adetlerim rahat 7 gün sürüyordu ama bu ay 15inde oldum 17 sinde bitmişti bile bu üstüne görme olabilirmi?? kanamam çok yoğun değildi ki normalde çok olurdu.??? test yapsam çıkarmı ki??

Merhabalar arkadaşım,
Senin durumunda tarih olarak erken ya, benimde başıma geldi bu olay ama, senin ki tarih olarak erken. Yani üstüne adet görmüşsün demek için erken. Bence biraz daha beklemen gerekiyor. Bende burayı dışarıdan takip ediyorum. Umarım üstüne görmüşsündür ve umarım hamişsindir :)

Geri