üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

hayırlısı olsun rafza cım Allah isteyen herkese nasip eder inş :leylek

kızlar bu sabah evde test yaptım biraz silikte olsa ikinci çizgi de çıktı:dance: hamile miyim ki acaba ?? :hayal:

Bence hamilesin testlerin ustunde silik cikarsa ilk gunleridir diyor

Arkadaşlar bir buçuk senelik evliyim bir düsügüm ve bir de erken doğum um oldu üstünden yedi ay geçti bu ay beş günüm geçti sonra adet oldum ama sadece iki gün sürdü ve cok az oldum normalde yedi gün oluyordum sizce üstüne görmüş olabilirmiyim ayrıca mide bulantısı bas dönmesi kasıklarda agrılarum oşuyor ve her zamankinden daha çok uyuyorum ve iştahımda artı hamile miyim diye şüphe lemdim idrar testi yaptım çıkmadı neden olabilir yardimci olurmusunuz

Ben acil yardim istiyorum ben esimle iliski yasadik ayin 3 de hasta olmustum 20 sinde tekrar oldum sag kasigim cok agriyo yani normal mi bu durum kanama tuhaf siyah kahverengi ve pembe gibi tuaf ilk kez boyle agri cekiyorum yoksa ustune mi gordum lutfen yardimci olurmusunuz

Ya bende bu ay 2 gün erken adet oldum ve 7 gün sürerken 4 günde bitti ama ilk gün normal sonraki günler çok azdı akıntı gibi şimdide sol kasığım ağrıyo özellikle yorulunca ilk gün normal adet olduğum için üstüne görmemişimdir diye düşünüyorum ne olabilir bilgisi olan var mı?

merhaba arkadaslar ben agustos ayinin basinda bi iliskiye girdim daha once temmuzun on ikisinde regl olmustum normalde otuz bes gunde bir olurum o iliskiden bir hafta falan sonra tek seferlik ve cok az miktarda kahverengi akintim oldu daha sonra iki hafta gibi bi gecikmeyle eylulun ikisinde regl oldum yedi gun surdu ama yogunlugu daha azdi ya da bana oyle geldi hic goguste agri sislik gibi sikayetlerim olmuyordu regl oncesi gecen ay oldu regl olunca gecti bu ayda bugun tekrar regl oldum iki haftadir falan goguslerim agriyor ve aciyor ustune gorme midir yoksa normal regl mi lutfen yardim edin

Selam kızlar böyle az kanlı şekilde pembemsi lekelenme gördüm iki gündür daha adette olmadım acaba bu üstüne gör me mi bana yardımcı olur musunuz

Geri