Vampir hastaligi ( Porfiria )

çok enterasan ya vallahi çok şaşırdım kızlar.ilk defa duydum.Allah yardımcınız olsun.

Değerli arkadaşlar, Ben bir yazarım. Çaylak araştırmacı ve bir o kadarda azimli bir yazarım :)
Porfiria hastası olan arkadaşlarm bana ulaşsın lütfen
Facebook adresim : Tuba Belit Kolay

Sizlerden bilgi almak ve sizleri tanımayı çok isterim

bende yeni yeni belirtiler ortaya çıkmaya başladı,güneş çok rahatsz edici , kışın bile güneş çok kötü evden dışarı,okulda tenefüse bile çıkamadgm zamanlar oluyor.hislerim çok kuvetli bunla alaksı varmı bilmiorm,geleceği tahmin edebiliorm. çok az yanılıorm, kan görmeye dayanamıorm, karşımdakni parçalara bölmek istiorm,şeker hastasıyım her dakka şekerli gıdalar tüketyorm, korkmya başlıorm bana akıl fikir verin.

arkdşlar güneşten çok rahatsz olyorm kışın bile güneş derilermi soyuyo.bazen evden çıkamıorm bile,okulda iken tenefüslere bile çıkamıorm,çok şeker tüketiorm.kana aşırı bir eğilimim yok ama görünce susuyorum,hislerm çok kuvvetli,bi konu veya olay haakında geleceği tahmin edebiliorm, zekasal gücüm çok fazla , kendmi bambaşka hiissediorm, sizce bunun porfiria hastalığyla bi alaksı varmıdır.

Değerli arkadaşlar, Ben bir yazarım. Çaylak araştırmacı ve bir o kadarda azimli bir yazarım
Porfiria hastası olan arkadaşlarm bana ulaşsın lütfen
Facebook adresim : Tuba Belit Kolay

Sizlerden bilgi almak ve sizleri tanımayı çok isterim

ya hiç kan içerken mideniz bulanmıyor mu... bence porfiria hastaları intihar etmeli zaten cehennemin dibine gideceksiniz...

sayın kayıtsız üye ben bu hastalığı vaka olarak aldm acaba bize sizde görülen belirtileri yazar msınız ?

Vampir mi arıyorsunuz?etrafımızda biri sürü var zaten.geceleyin 2 tane öldürdüm.vampirler yarasalardan değil olsa olsa sivrisineklerden bulunmuştur! ^^

Önceden vampirlerin var olduğunu düşünürdüm ama artık böyle bir şey söz konusu değil. Vampirler hakkında kitap yazmaya başladım yaşım henüz 15 .Hemşire olmak istiyorum.Eğer hemşire olabilirsem bu hastalıkla ilgili bir çok araştırma yapmayı düşünüyorum.

ya hiç kan içerken mideniz bulanmıyor mu... bence porfiria hastaları intihar etmeli zaten cehennemin dibine gideceksiniz...

Ne kadar anlayışsız bir insansın. Bu bir hastalık diyoruz isteyerek yapılan bir şey değil. İnançlı ve dinine bağlı bir insan düşün masum ama sadece bu hastalığı olduğu için cezalandırılmalı mı ?
Ben de bir porfiria hastasıyım ve ateistim bu yüzden hiçbir sorun olmuyor. Hakkımda istediğinizi düşünün istediğinizi söyleyin ama ben buyum. Porfiria olan bi kişinin diğer kişilerden hiçbir şekilde farkı yoktur. Bu zamana kadar hiçbir kişiye bir zararım dokunmadı kimsenin zorla kanını emmiyoruz burda

Geri