Vampir Olmak İstiyorum ?

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır
bnde olmak istiyorum bana yardır edebilir misiniz

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır
Bana yardım et nasıl ne yaptın lütfen

Off allah aşkına,maldım,ergendim,13 yaşındaydım,yaptım.Arkadaşım öğretmişti bana.Gel sana bi şey dicem felan.Benimde ilgimi çekmişti tabii.2 haftadan beri farklıydı Merve.Onlarda kalıyom,hadi yaa benim uykum geldi yok ben sabahlarım.Hoca zorla futbol kulübüne sokmuştu onu.Bende kıskanıp daha iyi olmaya çalışırken düşmüştüm.Yıkayalım dedi.Sonra 2 damla kanı yaladı.Naptın sen dedim.Pardon yanlışlıkla felan diyodu.Sonra anlattı işte.Doğruydu.Ama annemiz kızardı,kimseye bişey söylemiyoduk.Onunla erkeklerden hızlı koşuyoduk,artık onlarda kaldığımda varsa yoksa 1,2 saat uyuyoduk.Benimde yalnız gece canım sıkılmaya başlamıştı.Evde geziyom hırsız var zannediyolardı.Rehberlere felan danışmışlardı bizim kız uyumuyo diye.Kısaca şimdi 19'um.Çok zevkli geçti günlerim ama akşamları yalnız balkonda otururdum.Daha iyiydi.Sorun kan bulmasıydı.1-2 gün geçince krize giriyodum.Şimdi düşünün her 2 günde bir kan bulucaksınız.Merve 3 gün bulamıyınca bazen beni deşiyodu psikopat diyolardı ona.Ama gerçekten dayanamıyoduk.Kimseyi tanımaz hale geliyoduk.Annem bi kaç kere doktora bile götürmeye zorlamıştı beni.Şimdi rahatım.Hatta bunu yaptığıma pişman değilim ama hele 4 gün bulamayınca ölüyosunuz,yemekler fayda etmiyo...

Bana şu büyüyü verebilir misiniz birde söylüyorsunuzya günahmi değilmi bilmiyorum diye büyünün her şekilde si günah diyeceksiniz ki sen niye istiyorsun benim böyle şeylere merakım var ama yapamam çünkü allahu teala bizi insan olarak göndermiş o herşeyin hayirlisini bilir

büyü isteyenler internette isteseniz dahi öle bir büyü yazamazsınız dil farklılığı yüzünden bu bir
ikincisi bulduğum büyüyü denemezseniz bir daha bulamazsanız eğer gerçek büyü ise
ve saçma diyen arkadaşlara katılmıyorum her insanın özgür düşüncesi vardır. ve dünyada yalnız olmadığımıza inanıyorum. vampirler gerçekten var

Şimdi bu bi virüs vampirizm hastalığı taranrulanin yani vc17 virusunu taşıyan orumcegi bulacaksınız bu zehir o orumcein kese kisminda olir sonra onun kanını yarasaya enjekte edecek ve yarasayi kendinize isittiracaksiniz ve daha sonra arkadasimizin dediği gibi hızlı kanasusamis falan olursunuz ama sunuda söyliyim ölebilirrsinizde çünki o zehiri her insan taşıyamaz yaş oraninizin garanti 20 üstü olursa belki olursunuz ama kucuklerde ise yaramaz tahtali köyü boylar

Geri