Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

volkan konak-penceresi önünde

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

volkan konak zalim olma sevdiğim volkan konak zalim olma karanfil döndür başını bir bak haram değilim sevdiğim taştan değilim PENCERESİ ÖNÜNDE

penceresi önünde karanfil saksı

oturmuş yazar yarim birine yazı

kimi sever bilinmez dumanlı başı

zalim olma sevdiğim taştan değilim
    batmam elin üstüne diken değilim

döndür başını bir bak haram değilim

penceresi önünde üzümlü asma

benden başka birini aklına takma

benimki de yürek canım üstüne basma

batmam elin üstünde diken değilim

döndür başını bir bak haram değilim

söz müzik : Bora ayanoğlu

volkan konak-penceresi önünde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-hastane önünde incir ağacı

volkan konak-hastane önünde incir ağacı

volkan konak hastane önünde incir ağacı hastane önünde incir ağacı volkan konak Hastane önünde incir ağacı anam ağacı Doktor bulamadı bana ilacı anam ilacı Doktor bulamadı bana ilacı annem ilacı Baştabip geliyor zehirden acı anam vay acı Garip kaldım yüreğime dert oldu anam dert oldu Ellerin vatanı da bana yurt oldu anam yurt oldu Mezarımı kazın bayırdan düze anam vay düze Yönünü çevirin...
  2. volkan konak-halide

volkan konak-halide

Küreklan küresunler Erzurum'un karini Boylari gibi narin Yapsunler mezarini Arabanın üstüne Bağladi yatağini Ağlamalann tüketti Zigananun dağıni Zigananun dağında Oturdi yemek yedi Yemeğini yer iken Silerdi yaşlarini Ancak mi hatirladi Küçük kardaşlarini E Halide Halide da Oturursun tepede Senun ikbalin yoktur da Sebep olduun yiğide Sevduğum can verurdi Dünyaya son verurdi İki tane hemşire...
  3. volkan konak-ayşem destanı

volkan konak-ayşem destanı

volkan konak bakır tenceresi volkan konak mutfak penceresi ayşem destanı 1 Yemek koydi ustine bakir tenceresine ayşem çik konişalum mutfak penceresine giyduği entarenun onleri açuk yaka çok yakti canlarumi camlardan baka baka ayşem gel konişalum biz lisan olduk lisan daha konişamazuk dağlari kavuştursak sabah rüzgari vursun ayişem saçlaruna tamah etmem sevduğum sensuz dunya malina yukledum...
  4. volkan konak-anacım

volkan konak-anacım

ayşem ineklerin hep karabaş Doğurdun beni hacel arada kör karanlık bir gecede On altı yaşında beni İstanbul a saldın anacım Ama inan göbeğimi kopartığında bu kadar canım yanmamıştı Belki bu yüzden bu yüzden anacığım yüzüm gözüm kırık dolaşırım hala Avuçlar dolusu ağladım yalnızlığımda pek belli etmeden Ama en çok babam buzağımı kestiğinde ağlamıştım Şimdi bunlar nerden çıktı deme bana hep...

Sayfayı Paylaş