Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Yatak duası

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yatak duası yatak duaları çocuklar için duası duasi cocuklar icin duasi < Konu Resmi..>

Arkadaşlar uyumadan önce yatak duasını ukamanın ne kadar çok sevap olduğunu biliyormuydunuz ???

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Euzubillahhimineşşeytanirracim Bismillahirrahmenirrahim

ALLAH'IM

Yattım sağıma,

Döndüm soluma,
    Dayandım Allah'ıma,

Melekler şahid olsun,
    Dinime ve imanıma

Sabaha çıkarsam inşallah,
    Eşhedü en lâ ilâhe illallah

Yattım Allah kaldır beni,
    Rahmetine daldır beni,
    Can bedenden çıkarken,
    İman ile gönder beni.
    Sabah namazına kaldır beni.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yatak duası
    ellerine sağlık

Yatak duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak Odasi

Yatak Odasi

standart yatak ölçüleri yatak ölçüleri ebatları çift kişilik boyutları Yatak odası yapacağımız odanın seçimi çok önemlidir. Belki de evin en özen isteyen odasıdır. Bütün günün yorgunluğunu atabileceğimiz alanlardan biri olduğunu düşünürsek bu odanın seçimi ve dekorasyonunda daha titiz davranmalıyız. Eski evlerde olduğu gibi yüksek tavanların,geniş iç hacimlerin olmadığı yatak odalarına bir-iki...
  2. yatak odası

yatak odası

yatak odası yerleştirme oda yerleştirme yatak odası nasıl yerleştirilir şekilleri oda şekilleri Hayatımızın üçte birini uyuyarak geçirdiğmizden dolayı, enerjimizi tekrar şarj etmemiz ve iyi dinlenmemiz için yatak odasını yerleştirme düzeni çok önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken hususlar: Ayaklarımız kapıya doğru uyumamalıyız. Doğru yerleştirilmiş Yanlış yerleştirilmiş yatak...
  3. Yatak Odası

Yatak Odası

Yatak Odası -Genel aydınlatma için tavandan yansıtarak endirek aydınlatma kullanılmalı kitap okumak için baş ucu aydınlatması yapılmalıdır. Ayrıca armatürler yataktan kumanda edilebilmelidir. -Başucu aydınlatması yarı saydam bir aplikle yada komidin üzerine abajur konularak yapılabilir. Aynanın iki yanına monte edilecek armatürlerle tuvalet masaları için gerekli lokal aydınlatma sağlanabilir....
  4. yatak odası !!!!!!!

yatak odası !!!!!!!

yatak süsleme sanatı
  5. Günün duası ayırma duası var mı

Günün duası ayırma duası var mı

Melekler sizlerle bugünün duasını paylaşmak istedim hadi hep birlikte amin diyelim Allah'ım! Bizi lutfundan ayırma!Bizi mağfiretinden ayırma!Bizi cehenem ateşinden koru!

Sayfayı Paylaş