1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.320
    Ödül Puanları:
    113

yavru maymunlar(çok şekerler)

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

maymun satış maymun satışı yavru maymunlar yavru fiyatları
    Maymunlar eskiden beri hemen hemen herkesin çok sevdiği hayvanlardır. İlginç hareketleri ve davranışları ile ilgi odağı olan maymunların bazıları o kadar farklı davranır ki adeta bir insanın yaptığı hareketleri bile yaparlar ve buda çok ilgi çektiği gibi insanı hayretler için de bırakıyor.

Memeliler türüne ait bir hayvan olan maymunlar da kendi araların da farklı ırklara ve türlere ayrılırlar. Diğer hayvanlara göre oldukça meraklı olan maymunlar oldukça sevimli ve zeki yaratıklardır.

İnanılmaz bir taklit yetenekleri vardır. Genç ve yavru yaşlar da maymunlara terbiye vermek daha kolaydır. Yaşları ilerledikçe maymunların huysuz davranışları artar ve bu yaşlar da terbiye edilmeleri çok güç olur.

Sizler için birbirinden şirin yavru maymun resimlerini bu konumuz da paylaşıyoruz.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme: 14 Mart 2017
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.320
    Ödül Puanları:
    113
    Maymun türleri arasın da en bilinen türlerinden bazıları, şempaze, makak, orangutan, maki, jibbon, goril, atales gibi türleri sayabiliriz. Orman hayvanları olan maymunlar en çok yağmur ormanların da yaşamayı severler. Bunun harici çöller de ve bozkırlarda da yaşam sürebilirler.

3. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63
    Hem akıllı hemde sevimliler. Ama ben nedense tırsıyorum bunlardan. Böyle omzunda gezdirenlerle karşılaştığımda hemen yolumu değiştiriyorum

4. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63
yavru maymunlar(çok şekerler) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şeker puflar

Çok şeker puflar

Bu puflar şeker gibiler.
  2. Yün çoraplar çok şekerler

Yün çoraplar çok şekerler

Ayağınız sıcacık olacak ve çokta şirin görünecek işte yün çoraplar ister çeyizinize ister günlük kullanım için çok uygun meleklerim :):)
  3. Nikah şekerleri çok şekerler çoook

Nikah şekerleri çok şekerler çoook

nikah şekerleri nikah sekeri şekeri sekerleri Evlilik yolunda adım atanlar bu güzel nikah şekerleri sizin olsun istemezmisiniz herşey zor oldugu gibi şeker konusundada zorlanırız ozman size küçük örnekler :D
  4. Minik Yavru Kedilerin Çok Tatlı Halleri !!!

Minik Yavru Kedilerin Çok Tatlı Halleri !!!

Yavru kedilerin birbirine sarılıp uyumalarını mutlaka görmelisiniz.Öylesine tatlılar ki

Sayfayı Paylaş