YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

Eveeeeeeet Diyetteyim Canim :D:D:D
Bakalim nekadar dayanacammm gülüm :hhh:

Bu arada bende Lahana diyetine baslicam :tik:
Bgn malzemeleri alacaktim ama vazgectim :D
Allahin izini ile P.tesi baslicam :D:D:D

Ay hadi bakalim, kim daha cabuk verecek :)

Ayrica allah kavustursun tekrardan canim :kiss:
Sağol canım allah razı olsun güzel dileklerin için...

inşallah bu sefer canımsonuna kadar giderrsin ve yaz gelmeden forma girersin.. ben reeal hayattada bir arkadas var onunla iddaaye girdik bakalım mayısın sonuna kadar kim ideal kilosuna girecek diye.. hal boyle olunca hem sanaldan hemde gercek hayatan full gaz devam ediyorum diyetee.. inşallah pes etmek yok ve basarıya ulasacagım..
dah dogrusu hepimiz ulasacagız..

melekler isterseniz herkes boyunu ve kilosunu yazsın ve hedef kilosunu liste olusturalim ve takip edelim ben her seye varım yeterki kilo verelim.. ben kendime buzdolabının uzerine liste yaptım ve bakıyorum kac kiloyuum hangi tarihte kac kilo olmak istiyorum diyee ve buzdolabında oldugundan acar kaparken goruyorum ve kendimi daha cabuk frenliyorum...

inşallah hepimizzin cabaları boşa çıkmayacak...

yarın da laahana corbamı yaparsam super olacak...

bu sabah azcık uzgundum cunku tartı 69 diyor ama olsun suan içimdeki azim tekrar mutlu etti beni...

benim boyum 1,69 ve kilom 69 kıızlar :D :ang:

Valla ben Kilomu yazmimda hedefim 60 :D:D:D:D

Boyumda 1.70-71 degisio :D:D:D

Verdigim kilolari yazarim buraya allahin izini ile :tik:

yaaa evet benim 1 ay içinde en az 6 kilo vermem gerek ve veremiyorum.galiba mideem kocaman oldu.ye ye tokluk hissetmiyorum.biliyorum pisikolojik bi durum .vermek zorunda olduğumu düşününce ters tepiyor.bu arada su beni çok şişiriyor.başlarda ole olur diceksiniz ama benim devam ediyor.kendimi daha hantal hissediyorum.ben 60 kiloyum ,boyum 1.60.vee en kötü 54 falan olmam gerek.oooooffff

hiiiiiiççç lamicimi kabul etmiyorum yarından itibaren yani pazartesiden itibaren başlıyoruz ve haftaya pazarteside verdiğimizi yazıyoruz okey...

Ya benimde Tansiyon sorunum var ya :S:S:S

Sanirim az yedigim icin böyle oluyor :D
(cok yersin dert, az yersin ayri dert ayyyyyy:D:D )

Birde Hareket etmiom :utan:
Yani ediom ama, spora elim varmio, evde spor aletleri oldugu halde yapmiom :utan:

:n028:bunlardan 1 sen diğeride ben olalım bende çok yapmadım spor ama şimdi silkeleniyoruz ve güzelce sporla birlikte başlıyoruzz..
tansiyon sorununa gelince kendini aç hissetmemen lazım tansiyonun düşmeden 1 elma ye mesela ara öğünlri atlama meyve ye aralarda yada bi ikitane diyet bisküvi ozaman tansiyonun düşmez..

ebraryksl = 1,60 - 60kg... Hedefi = 54

AuSSie-AnGeL = 1,69 - 72-70-69kg.... Hedefi = 60

HeRCai = 1,70 - Hedefi = 60kg.

LAMİYA=1.60- hedefi = 60kg

kızlar bu listede rekoru hurhur kırdı bu güne kadar yaklaşık 10 kilo verdi yani 9.60 kg gibi ver maşallah darısı bize bende 3 vermiştim ama geri almışda olabilirim günlerdir yiyorum çünkü:D

Geri