YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

kızlar bende katılmak isterim ama büyük bir sorunum var.günde 1 bardak su işemiyom nasıl uya bilirim bana çare gösterin.canlarım

malesef suya bi çare yok bende içemiyorum ama kendine bi şaşal ayarla evde senin suyun o olsun 2.5 ..3 litreyi tamamla yanında gözünün önünde dursun gel git iç çok işe yarıyo ben ara vermiştim ama pazartesi yine aranızdayım senide aramızda görmek beni mutlu etti......hadi kolay gelsin..

malesef suya bi çare yok bende içemiyorum ama kendine bi şaşal ayarla evde senin suyun o olsun 2.5 ..3 litreyi tamamla yanında gözünün önünde dursun gel git iç çok işe yarıyo ben ara vermiştim ama pazartesi yine aranızdayım senide aramızda görmek beni mutlu etti......hadi kolay gelsin..

Lamiya canım zayıflamak isteyenler kilosunu söylesin bir liste yapalım 1 haftada kim kaç kilo verecek bakalım ben kendimden ümitli degilim ama belki bu sayede istedigim kiloda olurum:shootout:

Kizlar araniza yeni biri daha katildi :yahoo:

BeeeeeeeeeeeN hoppa

Gerci ben rejime baslayali 5 gün oluyor ...

:bob::bob:

Hadi bakalim Hayirlisi
:f060:

Hepimizin Allah yardimcisi olsun

:diyet::diyet:

yaaa evet benim 1 ay içinde en az 6 kilo vermem gerek ve veremiyorum.galiba mideem kocaman oldu.ye ye tokluk hissetmiyorum.biliyorum pisikolojik bi durum .vermek zorunda olduğumu düşününce ters tepiyor.bu arada su beni çok şişiriyor.başlarda ole olur diceksiniz ama benim devam ediyor.kendimi daha hantal hissediyorum.ben 60 kiloyum ,boyum 1.60.vee en kötü 54 falan olmam gerek.oooooffff

Ya benimde Tansiyon sorunum var ya :S:S:S

Sanirim az yedigim icin böyle oluyor :D
(cok yersin dert, az yersin ayri dert ayyyyyy:D:D )

Birde Hareket etmiom :utan:
Yani ediom ama, spora elim varmio, evde spor aletleri oldugu halde yapmiom :utan:

:dil:Melekler ben kocişşimi tekrar asker eyledim v arasnıza dondum.. pazartesi gunu buranın pazar gunu ve ben lahana alacam ve lahana corbası diyetini deneyeceğim 1 haftalık.. bakalım sıkı ve hızlı olan bu diyette bir değişiklik olcakmı cunku azcık hızlı kilo vermeliyim ki gaza geleyim ... suan 68,5kg gelmekteyim melekler... askım burda olmasaydı dahada dikkat edebilrdim ve verebilirdim ama askım vardı ve hep abur cubur yedik ... canlarım kendinize ,y bakın .. ben lahana corbası yapıp yiycem artıkın.. 1 hafta kokacamm ama olsun deeğer bence.... hem anem lahana corbasını baharatlarla cok guzel yapıyorr...

allahım herkesin yardımcı sı olsun..

dipnot.. hercaii canım sen diyettemisin ?? aman allahım buyuk sok sok sok haber !!! :D seni seviyorum ccanım.. :dil:

:dil:Melekler ben kocişşimi tekrar asker eyledim v arasnıza dondum.. pazartesi gunu buranın pazar gunu ve ben lahana alacam ve lahana corbası diyetini deneyeceğim 1 haftalık.. bakalım sıkı ve hızlı olan bu diyette bir değişiklik olcakmı cunku azcık hızlı kilo vermeliyim ki gaza geleyim ... suan 68,5kg gelmekteyim melekler... askım burda olmasaydı dahada dikkat edebilrdim ve verebilirdim ama askım vardı ve hep abur cubur yedik ... canlarım kendinize ,y bakın .. ben lahana corbası yapıp yiycem artıkın.. 1 hafta kokacamm ama olsun deeğer bence.... hem anem lahana corbasını baharatlarla cok guzel yapıyorr...

dipnot.. hercaii canım sen diyettemisin ?? aman allahım buyuk sok sok sok haber !!! :D seni seviyorum ccanım.. :dil:
canım öncelikle allah kavuştursun inşallah istedigin kilo olabilirsin ama biraz sabır gerekiyo hepimiz için gerekiyo

bacımmmm allah tez zamanda kavuştursun hadi diyete devamm bende oğlumuda soktum bakalım onunkinide yazıcam size:D

Eveeeeeeet Diyetteyim Canim :D:D:D
Bakalim nekadar dayanacammm gülüm :hhh:

Bu arada bende Lahana diyetine baslicam :tik:
Bgn malzemeleri alacaktim ama vazgectim :D
Allahin izini ile P.tesi baslicam :D:D:D

Ay hadi bakalim, kim daha cabuk verecek :)

Ayrica allah kavustursun tekrardan canim :kiss:

Geri