YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

Ay kızlar yakında bende aranıza katılıcam inşallah oruç borçlarım var onlar bi bitsin hemen arkasından diyete vede yürüyüşe başliycam inşallah ama ben 80 kiloyum of yaa benimde hedefim 65

sirkeli suyu bende içiyorum ama okadar ağır kilo veriyorumki ama olsun bende troit rahatsızlığı olduğundan normal yavaş gitsin yeterki gitsin
canım geçmiş olsun ama unutmaki yavas verilen kilo kalıcı oluyor..inşallah sabırnın sonunda kalıcı bir sekilde kilonu verirsin ve istedigin kiloya dusersin.. ben sahsen 60 veya 59 olmayı cok ama cok istiyorum inşallah olacam.. hedefimm hazirana en azından 6061 veya enfazlaaa 62 olmak.. gayret caba ve inancın sonunda inşallah kazanan bizler olacagızzz...

kızlar size kötü bir haberim var çok güvenerek ve inanarak aldığım bitkisel zayıflama ilacı olan red pepper hiç sonuç vermedi 25 gündür kullanıyorum iştahımı kesiyordu ama.......çok üzgünüm
bugün titreşimli kemer aldım bakalım nolcak offofffffffffffff

kızlar size kötü bir haberim var çok güvenerek ve inanarak aldığım bitkisel zayıflama ilacı olan red pepper hiç sonuç vermedi 25 gündür kullanıyorum iştahımı kesiyordu ama.......çok üzgünüm
bugün titreşimli kemer aldım bakalım nolcak offofffffffffffff

ah canım yaa sana demedimmi hepsi hikaye çünkü ben denemiş biri olarak hiç bişeyden fayda görmedim sadece buğazını tutup spor yapmazsan bi işe yaramıyo malesef şu günlerde ben onuda yapamıyorum:D

Ya bu ilaçları neden bukadar kötülüyorsunuz ki... Benim ablam lida kullandı ve gayet sağlıklı şekilde zayıfladı yaşıda baya buyuk olmsına ragmen artıı kolay kilo veremeyen biri olarak.. ilaç kullanırken altın kuralları unutmassam cok işe yarıyor.. şahsen ben kullanmıyorum ama kullanan ornekler vardı etrafımda ve gayet iyi ve kalıcı sonuclar aldılar.. mesela altın kurall.. iştah kesiyor ama bol su içmek gerek hergun en az 3litre.... artı sağlıklı beslenmek.. iştah azken sağlıklı gıdalar tuketmek ve azda olsa spor... ablam 70kilo fellandı galiba ve boyu 1,55 felandır maximum suan 57 kilo ve kilosunu koruyor.. yıllardır veremedigini ilaçlarla verdi ama cok sağlıklı beslendi bir ara sırf haslanmıs sebze ve ek gıdalar alıyordu pekmez bal incir ceviz vs vs .....

ilaç kullanıyorum ne yersem yerim derseniz ve su içmezseniz veremessiniz melekler.. şimdi diyeceksiniz madem kilo verdiriyor neden kullanmıyorsun .... sebebine gelince ben sağlıııgım dan dolayı baska ilaclar kullandıgım için ikisinibir arada alamıyorum...

umarım herkes sağlıklı ve kalıcı kilolar verebilir.. allah yardımcınız olsun...

ben diyetime dikkat ediyorumm...

bende lw6090 kullandım 11 kilo verdim bence hepsini kötülemeyin sadece bende değil benle beraber bi çok kişi aldı ben bu durumu biliorum ve gerçekten tavsiye ediyorum alın kullanın eğer fayda görmezseniz o zaman gelip beni zayıflatmadı deyin ama bakın benle beraber ablam eniştem halam kuzenim arkadaşım hepsi kullandı ve hepsi kilo verdi...

Ya bu ilaçları neden bukadar kötülüyorsunuz ki... Benim ablam lida kullandı ve gayet sağlıklı şekilde zayıfladı yaşıda baya buyuk olmsına ragmen artıı kolay kilo veremeyen biri olarak.. ilaç kullanırken altın kuralları unutmassam cok işe yarıyor.. şahsen ben kullanmıyorum ama kullanan ornekler vardı etrafımda ve gayet iyi ve kalıcı sonuclar aldılar.. mesela altın kurall.. iştah kesiyor ama bol su içmek gerek hergun en az 3litre.... artı sağlıklı beslenmek.. iştah azken sağlıklı gıdalar tuketmek ve azda olsa spor... ablam 70kilo fellandı galiba ve boyu 1,55 felandır maximum suan 57 kilo ve kilosunu koruyor.. yıllardır veremedigini ilaçlarla verdi ama cok sağlıklı beslendi bir ara sırf haslanmıs sebze ve ek gıdalar alıyordu pekmez bal incir ceviz vs vs .....

ilaç kullanıyorum ne yersem yerim derseniz ve su içmezseniz veremessiniz melekler.. şimdi diyeceksiniz madem kilo verdiriyor neden kullanmıyorsun .... sebebine gelince ben sağlıııgım dan dolayı baska ilaclar kullandıgım için ikisinibir arada alamıyorum...

umarım herkes sağlıklı ve kalıcı kilolar verebilir.. allah yardımcınız olsun...

ben diyetime dikkat ediyorumm...

ne biliyim canım yaaa...
bende pek inanamıyorum ama senide dinleyince olabilir gibi geliyo hemen çok sinirleniyorum yaa durmadan diyet yapıyorum ama kilo veremiyorum okadar çabaya ayda 3 kilo verdim şimdide annemden geldiğimden bu yana diyete adapte olamadım kahvaltı yapmayı unutuyorum çok sinir bir durum:(:(

bende lw6090 kullandım 11 kilo verdim bence hepsini kötülemeyin sadece bende değil benle beraber bi çok kişi aldı ben bu durumu biliorum ve gerçekten tavsiye ediyorum alın kullanın eğer fayda görmezseniz o zaman gelip beni zayıflatmadı deyin ama bakın benle beraber ablam eniştem halam kuzenim arkadaşım hepsi kullandı ve hepsi kilo verdi...

ne yalan söyliyim hemen içimden kullanmak geçti ama guatr hastasıyımda işe yararmı bilmem

Geri