YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

08.02.2010 kahvaltı 9:15 1 elin büyüklüğnde pişi 2 zeytin peynir çay öğlen 14:00çayy 17:00ye kadar çok üşümüştüm arada limonlu içtim çayı tabiki şekersiz ben çok su içemiyorum birde sirkem bittievde üzüm sirkesi var onuiçsem olurmu bilgisi olan varsa yazsın lütfen 18:35 1tabak sulu ekmeksiz patates yemeği biraz turşu 4 5 kaşıkta yoğurt lamişim çay içiyorum gel içelim:tea:
tamam sen altını kapama soğumasın geliyorum kapıyı aç

ben iki gündür diyetimi beğenmiyorum yaaa
bugünde sabah diyeti bozmadım güzel bi kahvaltı yaptım 2 dilim ek.. 1 parça tel peynir az da salata yedim
öğlendede makarna salatası 1 poğaça iki çatalda patates aldım 3 bardak ta çay akşamda çrba içerim artık aslında çok yemedim ama ara öğünler yok fazla su yok meyve yok sebzede yok sayılır beğenmedim anlıycanız evde olmayınca düzende olmuyo

Bugün diyetimi hiç bozmadım maşallah doktorumun dediği gibim beslenmekteyim ve cok mutluyum... extra olaraktanda bitki çayı içiyorum....

aferin kıs sana valla tebrik ederim darısı bana bu ara bitürlü düzene giremedim bide edalıma maşallah oda iyi gidiyo :D
Canım uygulamak zorundayım cunku hem sağlık açısından hemde esstetik bakımdan çok kotuye gitmekteyim hiç bir kıyafetime sığmamaya basladım bende pskolojikmen sıkıntıya girdim.. alışkın değilim bu kadar kilolu olmaya olsam bile hemen verilirdi suansa cok çaba var az kilo kaybı olacak gibi....
sabahları internetten indirdiğim bir egzersiz var 15 dakka duzenli olarakta onu yapmaya callısacagım allahımın izni ile inşallah... sonra sında değmeyin benim keyfime...

umarım bir gun gelecek ve ben 63kg oldum diyeceğim... suan 71 ile 72 arasında oynamaktayım hayırlısı allahtan...

:ang:

Canım uygulamak zorundayım cunku hem sağlık açısından hemde esstetik bakımdan çok kotuye gitmekteyim hiç bir kıyafetime sığmamaya basladım bende pskolojikmen sıkıntıya girdim.. alışkın değilim bu kadar kilolu olmaya olsam bile hemen verilirdi suansa cok çaba var az kilo kaybı olacak gibi....
sabahları internetten indirdiğim bir egzersiz var 15 dakka duzenli olarakta onu yapmaya callısacagım allahımın izni ile inşallah... sonra sında değmeyin benim keyfime...

umarım bir gun gelecek ve ben 63kg oldum diyeceğim... suan 71 ile 72 arasında oynamaktayım hayırlısı allahtan...

:ang:

haklısın kilo güzel bişey değil bende sevmiyorum ama diyette sabır işi bakalım bu gün tekrar yazmaya başlıycam listemi yaza derdimiz biter inş....

haklısın kilo güzel bişey değil bende sevmiyorum ama diyette sabır işi bakalım bu gün tekrar yazmaya başlıycam listemi yaza derdimiz biter inş....
... Canım Allah yardımcın olsun gercektende diyet iişi sabır işi canımcım.... inşallah sabır edebiliriz ve bu piskilolardan kurtuluruzz.. bu saabah uyandıgımda tartıldım ve 71kg geliyorum hayırlısı ile gidecek artık sabahları kalkar kalkmaz ılık su içiyorum sirkeyle karısık.. belkim daha hızlı ilerler kilo kaybım bu sayede....

... Canım Allah yardımcın olsun gercektende diyet iişi sabır işi canımcım.... inşallah sabır edebiliriz ve bu piskilolardan kurtuluruzz.. bu saabah uyandıgımda tartıldım ve 71kg geliyorum hayırlısı ile gidecek artık sabahları kalkar kalkmaz ılık su içiyorum sirkeyle karısık.. belkim daha hızlı ilerler kilo kaybım bu sayede....

sirkeli suyu bende içiyorum ama okadar ağır kilo veriyorumki ama olsun bende troit rahatsızlığı olduğundan normal yavaş gitsin yeterki gitsin

Geri