Yemek Günlüğüm.. Bugün ne pişirsem diyenlere gelsin

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında ÖzGüL tarafından paylaşıldı.

1. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    sorum suki bu bir pakat irmik nekadar gr,ben almanyada yasiyorum ve paketler bazen birbirini tutmuyor.lütfen gr larini yazarsaniz bizim icin daha iyi olur..

2. Melis ank

Melis ank Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün menümde tavuk ızgara ,barbunya plaki , ebegümeci ve ıspanaktan yumurtalı kavurma ,salata,yoğurt olucak :)

SadmiN bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.050
    Ödül Puanları:
    113
    Of beee acıktım hala yemek gelmedi gelip gidip buraya bakıyorum iyimi :D:D

Melis ank bunu beğendi.
  4. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Bugün menümde çirişli bulgur pilavı , tavuk, pancar salatası (yoğurtlu sarımsaklı) çoban salata ve tarhana çorbası var. Allah berekete versin .:rolleyes:

5. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Bugün yemekte zeytinyağlı kuru biber patlıcan dolması , pilaki , kıymalı patates ve salata , yoğurt var. Allah evimizden bereketini eksik etmesin.

Yemek Günlüğüm.. Bugün ne pişirsem diyenlere gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün Ne Yemek Yapayım Fan Club :)

Bugün Ne Yemek Yapayım Fan Club :)

bugün ne yemek yapayım akşama ne yapsam yemek yapayım bugün yapsam Bu da hergün ne yemek yapayım diye düşünenlerin fan club'ı olsun :D:D
  2. bugün ne pişirsem derdi

bugün ne pişirsem derdi

bugün ne pişirsem yazın ne pişirsem bugün facebook bu gün menü Annemin ve bizim evimizin birincil günlük derdini huzurlarınıza sunuyorum : Başka evlerde ve ev hanımlarında da oluyordur:) Belki şöyle bir konusunu açıp komik güzel ve tatlı yanlarını paylaşacağım sizinle. Sabah kahvaltılarımız güzel geçer. Bizim evin sultanında yani annemde saat 11 e doğru doğru mırın kırınlar başlar. Ah ben...
  3. Bugün Ofiste Ne Giysem Diyenlere Öneriler

Bugün Ofiste Ne Giysem Diyenlere Öneriler

işyerinde nasıl giyinmeli ofiste ne giysem ofiste ne moda Sevgili melekler, ekranlarda ilgiyle izlenen Bugün Ne Giysem programı gibi siz de ofiste ne giysem diye kara kara düşünüyorsanız, size verecek bazı ipuçlarımız var :) Şık, zarif ama sade kıyafetleri tercih etmeniz gereken işyerinizde ki giyiminiz için işte tüyolar.. :) 2012 modasında, iş kadınları için rahat tasarımlar şıklıkla...
  4. Ramazanda Bugün Ne Pişirsem menüleri tarifleri

Ramazanda Bugün Ne Pişirsem menüleri tarifleri

Selam hanımlar ramazan ayında bu gün ne pişirsem diye dertleniyoruz hep bende düşündüm ramazan öncesi sizler Ramazanda Bugün Ne Pişirsem diye bir konu açın menüleri ve tarifleri verin bizlerde takip eder bu gün ne pişirsem derdinden kurtuluruz.:)
  5. RAMAZAN ayında bugün ne pişirsem diyenlere yaptıklarım

RAMAZAN ayında bugün ne pişirsem diyenlere yaptıklarım

merhaba arkadaşlar bende bugün: zeytin yağlı barbunya mercimek çorbası kızartma türlüsü tavuk şnitzel sütlaç. 4 kişiyiz evde az az yapıyorum ki ertesi güne kalmasın yemekler, o yuzden her gün farklı tarifler yapma şansım oluyor...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş