Yemek Günlüğüm.. Bugün ne pişirsem diyenlere gelsin

Yemek Günlüğüm.. Bugün ne pişirsem diyenlere gelsin
Rica ederim afiyet olsun :) bugün menümde yoğurtlu makarna etli patatesli havuçlu kereviz eşim içinde pilav olacak. Bol yeşillikli salatasız da olmaz. Allah bereket versin.

M e g

Melekler Mekanı
Ben hala kararsızım.
Öğle arasında eşimle yazıştık. Ne pişireyim dedim,bilmiyorum dedi :shootout:
Şu mu,bu mu yoksa şu mu dedim,ı ıhh dedi.:hıh:
Sinirlendim:D
Makarna yapıp geçicem galiba :second:

Son düzenleme:
  rüyada bal yemek ne demek ne anlama geliyor hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yeni trend schafer yemek takımlarıyla şık sunumlar Yeni trend schafer yemek takımlarıyla şık sunumlar
1980’li yıllardan bu yana kendini kanıtlamış olan Schafer marka olarak mutfakta her alanda ben burdayım demektedir. Marka kalitesini bilen ve anlayan herkesin karşı koyamayacağı bir marka olan Schafer özellikte bayanların yemek takımı ya da...
Tatlı Evim 0
Az yemek yememe rağmen kilo alıyorum, neden ? Az yemek yememe rağmen kilo alıyorum, neden ?
Az yemek yiyorum ama yinede kilo alıyorum, ne yapabilirim neden böyle oluyor? Lütfen yardım edin.
Herşeyin başı sağlık ! 2
Enginarın faydaları nelerdir? Enginarın faydaları nelerdir?
Enginar. Belki de tüm sebzelerin en garip görünümlerinden biri olan, yüzyıllardır Akdeniz kültürünün ve mutfağının önemli bir parçasıdır. Enginar binlerce yıldır Romalılar, Rumlar ve Mısırlılar da dahil olmak üzere Akdeniz uygarlıkları...
Tüm Sağlık Konuları 2
Gebelikte hangi balıkları yemek gerekir? Gebelikte hangi balıkları yemek gerekir?
gebelikte beslenme, gebelikte balık yemek, gebelikte hangi balıklar tüketilmez, balığın faydaları ile ilgili bilgileri bu konumuz da bulabilirsiniz...
Gebelikte beslenme 1
rüyada bal yemek ne demek ne anlama geliyor rüyada bal yemek ne demek ne anlama geliyor
Rüyamda bal yediğimi görüyordum acaba yorumlarmısınız ???
Bilmedikleriniz 2