Yemek Günlüğüm.. Bugün ne pişirsem diyenlere gelsin

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında ÖzGüL tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    154
    Ödül Puanları:
    63
    Bu gün yemek derdim yok çünkü köfte yemeye gidicem köfteci yusufa :D Sizler ne yaptınız yada yapıcaksınız kızlar menüleri göreyim :D

2. Ecem ;)

Ecem ;) Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün menümde yoğurt çorbası bulgur pilavı , tavuk sote ve salata olucak . Bu yaz sıcakları için menüm ideal diye düşünüyorum.

3. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    154
    Ödül Puanları:
    63
    Bugün menümde dünden kalanlar var :D Etli Kuru fasulye , pilav , ev lahmacunu ,salata ve turşu . Allah sofralarımızdan bereketini eksik etmesin.

4. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    154
    Ödül Puanları:
    63
    Ya benden başkada yemek günlüğüne yazan yok ama okuyan olduğu için yazıyorum :D Bugün menümde bıldırcın , bulgur pilavı ve salata var . Bıldırcını ilk defa tadıcam. Annem tadını çok övüyor . Ben küçükken bizimkiler yerken ben niyeyse acıyordum yemiyordum :D Bakalım ilk defa pişirip tadına bakıcaz inşallah yiyebilirim :D

Yemek Günlüğüm.. Bugün ne pişirsem diyenlere gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün Ne Yemek Yaptınız/Yapacaksınız?

Bugün Ne Yemek Yaptınız/Yapacaksınız?

yarin ne yemek yapsam yarın ne yemek yapsam yapabilirim bugün yapabilirim bugun Eveeeettt Melekler, kadınların en büyük dertlerinden biri hakkında bu konuyu açıyorum. Bugün ne yemek yaptınız? Ya da erken saatlerde bakıyorsanız eğer, ne yemek yapacaksınız?
  2. Bugün Ne Yemek Yapayım Fan Club :)

Bugün Ne Yemek Yapayım Fan Club :)

bugün ne yemek yapayım akşama ne yapsam yemek yapayım bugün yapsam Bu da hergün ne yemek yapayım diye düşünenlerin fan club'ı olsun :D:D
  3. bugün ne pişirsem derdi

bugün ne pişirsem derdi

bugün ne pişirsem yazın ne pişirsem bugün facebook bu gün menü Annemin ve bizim evimizin birincil günlük derdini huzurlarınıza sunuyorum : Başka evlerde ve ev hanımlarında da oluyordur:) Belki şöyle bir konusunu açıp komik güzel ve tatlı yanlarını paylaşacağım sizinle. Sabah kahvaltılarımız güzel geçer. Bizim evin sultanında yani annemde saat 11 e doğru doğru mırın kırınlar başlar. Ah ben...
  4. Ramazanda Bugün Ne Pişirsem menüleri tarifleri

Ramazanda Bugün Ne Pişirsem menüleri tarifleri

Selam hanımlar ramazan ayında bu gün ne pişirsem diye dertleniyoruz hep bende düşündüm ramazan öncesi sizler Ramazanda Bugün Ne Pişirsem diye bir konu açın menüleri ve tarifleri verin bizlerde takip eder bu gün ne pişirsem derdinden kurtuluruz.:)
  5. RAMAZAN ayında bugün ne pişirsem diyenlere yaptıklarım

RAMAZAN ayında bugün ne pişirsem diyenlere yaptıklarım

merhaba arkadaşlar bende bugün: zeytin yağlı barbunya mercimek çorbası kızartma türlüsü tavuk şnitzel sütlaç. 4 kişiyiz evde az az yapıyorum ki ertesi güne kalmasın yemekler, o yuzden her gün farklı tarifler yapma şansım oluyor...

Sayfayı Paylaş