Yemek Günlüğüm.. Bugün ne pişirsem diyenlere gelsin

Benim canım bumbar dolması istiyor yaa . Böyle acılı acılı bol naneli bumbar bulduğum an yapıcam .Bu akşam için henüz yemek fikrim yok bakalım Allah ne kısmet edicek

Bugünkü menümde bademli kuş üzümlü ve çam fıstıklı pirinç pilavı, tavuk,salata ve yoğurt var. Tatlı olarakta antep yöresine ait fıstıklı baklavam var. İnsan sıcakta ne yemek pişireceğini şaşırıyor valla.

hiç bilmiyorum ve halen kara kara düşünüyorum yemeğin adı bile belli değil daha ne yapacam bir fikrim yok offf ya bugün ne pişirsem derdi beni gerdi

Bugün menümde yoğurt çorbası bulgur pilavı , tavuk sote ve salata olucak . Bu yaz sıcakları için menüm ideal diye düşünüyorum.

Ya benden başkada yemek günlüğüne yazan yok ama okuyan olduğu için yazıyorum :D Bugün menümde bıldırcın , bulgur pilavı ve salata var . Bıldırcını ilk defa tadıcam. Annem tadını çok övüyor . Ben küçükken bizimkiler yerken ben niyeyse acıyordum yemiyordum :D Bakalım ilk defa pişirip tadına bakıcaz inşallah yiyebilirim :D

Bende yemek günlüğüne menümü yazayım bari :D Bugün menüm de çorba, sarma ve salata var. Tatlı olarakta incir tatlısı var. Allah sofralarımızdan bereketini eksik etmesin.

Geri