yeni alışverişten resimler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
yeni alışverişten resimler
11124ddd71910fe04.jpg

11124ddd71ae5688b.jpg

Bu iki elbiseyi bahçede giymek için aldım.İki elbisenin toplam fiyatı 45 tl.

11124ddd71f9d1cdf.jpg

Bunuda lc waikikiden aldım gri pantolonum için:)

11124ddd7253acf05.jpg

Bunu geçen yıl Kimlikten aldım.Giymek nasip olmadı.Diğer elbiselerimi çekerken bunuda eklim dedim :D
11124ddd72a4c59ef.jpg

Bunuda greyderden aldım.Siyahı tercih etmemin sebebi memleketteki spor ayakkabılarımın rengi beyaz.Ayağımın arkası dikişli olduğu için bu ayakkabıda bayağı rahatım:)

11124ddd7303a5e03.jpg

Bu çanta 20 tl di.Kaliteli bir mağazadan indirimden aldım.

11124ddd7367005d5.jpg

Buda aldığım küpe çantanın üstünde tuttumki net çıksın yinede güzel çıkmadı:S

11124ddd73b493d0c.jpg

leopar desenli tokam:D

11124ddd73de7f230.jpg

Altın takı yıdı imitasyonlarıda çok severek takarım.Aksesuarlarımı ruh halime göre kullanıyorum.Bu tür bileklikleri çok seviyorum

11124ddd7434ccf31.jpg

Buda taşlı üzerinde yusufçuk ve nazarlık olan yüzük fiyatı 4 tl di

11124ddd747901fa5.jpg

Kızlar bu kolye ışıl ışıl parlıyo lacivert renkte 25 tl ye aldım.Resim kalitem iyi değil cebten çekim yaptım:))

Moderatör tarafında düzenlendi:
ay çitosumm hepsi bir birinden güzel kıssss çok begendim iyigünlerinde giyin hepsinii güle oynaya giyinn içinde hamişol inşş:D:D çok güzelelrdi yakışırı sana:D:D

Sağolun kızlar en iyisi ve güzeli sizlerin olsun inşallah yüzük saha kurban olsun burçem:D bende zor buldum yozgattan aldım keşke bidene daha alaydım ya bu kırılırsa yada kaybolursa yedek kalırdı.İnşallah cemoş içinde hamiş hamiş salınırım:kiss:

11124ddd7434ccf31.jpg

İnanmıyorum bu yüzüğün aynısı bende de var :D:D Hatta geçen Cemoş'a msn den nazar boncuklu yüzük aldım demiştim :D:D:D:D Senin yüzük çevresinde ki boncuklar beyaz mı bilmiyorum ama benim boncuklar nazar boncuğu:) Ama aması var, dün ucunda ki yusufçuk kırıldı, parçası duruyor:) Ay imrendim bende bi ara takılarımı çekim bari mii :D:D:D:D

Elbiselerinin hepsine bittim, çok beğendim :) Leoparlı tokanı sevsinler senin süslü Çitos :D:D:D:D

Hepsini iyi günlerde keyifle, sağlıkla mutlulukla giy canım :)

Beni kırmayıp alışveriş resimlerini paylaştığın için tşkler Çitom :kiss:

Canım sağolasın en güzeli senin olsun inşallah.Ayy kırıldımı yüzüğün ozaman kesin benimkide kırılır dandikmi yapıyolar nedir :S benimki nin çerçevesi sarı tşlar beyaz; beyazlıda vardı ama eşeklime doymimki almadım:Dbeğendine çok sevindim canım senin takıları dört gözle bekliommmm:))

Çiyo abla orda ayakkabıyı alırken mekan ismi yazmışsın gördün mü :) Bunuda grey'derden aldım :D:D
Ayakkabıyı benim mağazadan alman ne incelik oldu dimi ama :D:D:D:D

Bütün hepsi çok şık ve kullanışlı güle, güle kullan ve giy :))

Benzer Diğer Konularımız !

Geri