Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sıkma canını git bi dr her ay beklemek zor varsa bişi çözümü bulunur ya canı nı sıkmaya değmicek inan bişide çıkmıcak.allahım şu güzel kutlu doğum haftası içinde dualarımızı kabul etsin inşallah.üzülme ağlam demicem çünkü insan ağlamadan rahatlayamıyor.allah yardımcın olsun.

Canım benim çok haklısın üzülmemek ağlamamak elde değil bilmiyorum kaç aydır uğraşıyorsun bekliyorsun ben iki yıl her ay ağladım beklemek çok zor ama inanki zamanı var ve gebeliğin olduğunda demekki zamanı bugünmüş diceksin Allahım herşeyin hayırlısını versin Allahım sabır versin çok zor Allahım yardımcın olsun ama inan birgün olucak umudunu yitirme :)

kızlar ben çok kötüyüm test yaptım sonuç hüsran.biliyordum böyle olacagını.bazen kendimi boslukta hissediyorum işte o zamandayım.o tek çizgiyi görmek çok üzdü her ne kadar sonucu bilsemde insan çok kötü oluyor.testin basında 2 saat oturdum agladım görseniz iki gözüm iki çesme.elim aygım titriyo hala. galiba benim doktora çıkma zamanım geldi. aslında doktora çıkmaktan da korkuyorum. tuhaf hissler var içimde sanki olumsuz şeyler duyacagım gibi.cesaretimi toplamam lazım en kısa zamanda.NE OLUR BENİM İÇİN DUA EDİN ÇOOK İHTİYACIM VAR.[/Q
canımmmm zulme herseyın hayırlısı bıtanem uzulcek bısey yok kısmet nezmansa ozman olcak bunu unutma allah can saglıgı wersın sanada esınede sabret hepımız beklıo unutma bunu bebısın gelcek allahın ıznıyle hadı gül bakalım uzulmek yuakısmıo sana ( gercı yuzunu gormedım ama hıc yınede gülllll :) )
ah canlarım bitanelerim sizler olmasanız ben ne yaparım. hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim rabbim her seyin hayırlısın nasip. inannın su an bile aglammamak için zor tutuyorum kendime.ah bi bebişim olsa onu pamuklara sararım. bitanesi olur annesinin. ah bi olsa ah bi olsa ah bi olsa gel artık bebişim

kızlar bişi sölücem böle şeyler yazmayı sevmem ama ilişki sırasında tükürüğün kullanılması ve diğer kayganlaştırıcı kremleri kullanılması spermleri öldürüyomuş özellikle tükürük çok etkiliymiş içinde bulunan bazı asitlarden dolayı.b ilgilendiriyim dedim.bende diğer aylar bilmiyodum anlata bilmişimdir inşallah.

kızlar ben çok kötüyüm test yaptım sonuç hüsran.biliyordum böyle olacagını.bazen kendimi boslukta hissediyorum işte o zamandayım.o tek çizgiyi görmek çok üzdü her ne kadar sonucu bilsemde insan çok kötü oluyor.testin basında 2 saat oturdum agladım görseniz iki gözüm iki çesme.elim aygım titriyo hala. galiba benim doktora çıkma zamanım geldi. aslında doktora çıkmaktan da korkuyorum. tuhaf hissler var içimde sanki olumsuz şeyler duyacagım gibi.cesaretimi toplamam lazım en kısa zamanda.NE OLUR BENİM İÇİN DUA EDİN ÇOOK İHTİYACIM VAR.
Tatlm nolur hiç kötü olma.Bnmki 100. baskı ya da 1000.baskı olucak ama herşeyn hayırlısını diliyoruz değil mi??düşünsene eğer bu ay olsaydı ve bebeğinin bnm gibi 8.haftada kalbinin durmş olduğunu öğrensyedn ne olurdu??ALLAHM o kürtaj masasına kimseleri otutturmasn gerçekten çok kötü.Ya da kendiliğinden düşük.Bunları yaşayan bilir cnm .Bn 2 aylıkken bebeğimi kaybetğimde üzüntümü anltaamm tarifi yok ama ya doğuma yakın kaybetseydm??herşeyn daha iiisini düşünüp kötü olucağına,olabileceklerin en kötüsünü düşün dünyanın en mutlu insanı sen ol...RABBİM ne verrse hayırlısını versn cnm inşallah.Emin ol dediğim durumlar çok daha kötü.Böle konuşnca kendimi çok bilmiş hissediyorum hani akıl veriyo,çok mu biliyo gibi ama inanın art niyetm yok elimden geldiğince yannzda olmaya çalışyıorm..Hepinizi kocaman öpüyorum bu arada iiim şimdi ALLAHA şkür saolun kızlar ilgnz için:)Bu arada HAYIRLI CUMALAR,MEVLAM DUALARINIZI kabul etsn,gönlünüze göre versn herşeyi.Hastalarımıza şifa içinde ayşegülümün eşine acil şifa.Darda zorda kalanlara yardm etsn MEVLAM.Bebek isteyenlere de en sağlılı hayırlı bi şekilde bebeğmizi nasip etsn içinde bana da inşallah....

kızlar bişi sölücem böle şeyler yazmayı sevmem ama ilişki sırasında tükürüğün kullanılması ve diğer kayganlaştırıcı kremleri kullanılması spermleri öldürüyomuş özellikle tükürük çok etkiliymiş içinde bulunan bazı asitlarden dolayı.b ilgilendiriyim dedim.bende diğer aylar bilmiyodum anlata bilmişimdir inşallah.

sevdecim sen hamileliğini öğrenmeden önce adet olcak gibi karın ve bel ağrısı yaşadınmı hiç

Ay maşallahü kortizon bile 65e mi çıkardı. 65 de çok güzel bir kilo ki hemen 55 düştün demek, walla kırkbir kere maşallah. walla sen düşersin 48 e de aldım ben sende o enerjiyi. Önce sağlık tabii. Keşke yakın olsaydık da beraber yeseydik helvayı yapıyor yapıyor kendi kendime yiyorum. Sağol canım benim, ben de snei öpüyorum.

:) 5-6 sene evvel 48 kiloydum bir rahatsızlandım kotizon tedavisi gördüm çıktım 65 kiloya sonra tekrar 55 kiloya kadar indim ama buseferde sigara yüzünden acayip yemeye başladım ve kilo aldım yaş ileledikce metabolizmada yavaşlıyor eskisinden daha zor oluyor kilo vermek ama ben yaparım oğlum geldiğimde seni aynı görmek istiyorum fıstık annem dedi temmuz 8 de izine gelicek o gelene kadar vermem lazım neyse kafanı şişirdim hadi sen helvanı yap benim yerimede yeeee afiyet olsun öptm.... :)

Tatlm nolur hiç kötü olma.Bnmki 100. baskı ya da 1000.baskı olucak ama herşeyn hayırlısını diliyoruz değil mi??düşünsene eğer bu ay olsaydı ve bebeğinin bnm gibi 8.haftada kalbinin durmş olduğunu öğrensyedn ne olurdu??ALLAHM o kürtaj masasına kimseleri otutturmasn gerçekten çok kötü.Ya da kendiliğinden düşük.Bunları yaşayan bilir cnm .Bn 2 aylıkken bebeğimi kaybetğimde üzüntümü anltaamm tarifi yok ama ya doğuma yakın kaybetseydm??herşeyn daha iiisini düşünüp kötü olucağına,olabileceklerin en kötüsünü düşün dünyanın en mutlu insanı sen ol...RABBİM ne verrse hayırlısını versn cnm inşallah.Emin ol dediğim durumlar çok daha kötü.Böle konuşnca kendimi çok bilmiş hissediyorum hani akıl veriyo,çok mu biliyo gibi ama inanın art niyetm yok elimden geldiğince yannzda olmaya çalışyıorm..Hepinizi kocaman öpüyorum bu arada iiim şimdi ALLAHA şkür saolun kızlar ilgnz için:)Bu arada HAYIRLI CUMALAR,MEVLAM DUALARINIZI kabul etsn,gönlünüze göre versn herşeyi.Hastalarımıza şifa içinde ayşegülümün eşine acil şifa.Darda zorda kalanlara yardm etsn MEVLAM.Bebek isteyenlere de en sağlılı hayırlı bi şekilde bebeğmizi nasip etsn içinde bana da inşallah....

amin mevlam bu mübarek cuma günü dualarımızı kabul eylesin

öldürmeyen kayganlaştırıcılar da var hayatın su bazlı. Ama kullanılmaması tavisye ediyor doktorlar

Yasemin bunları biz de yaşıyoruz canım benim. Ben önce negatif teste ağlıyor, sonra adet olunca bir tur dqaha . Sonra arada uyuzluğum tutuyor hamile görünce bir daha:))) Sonra bütün güne bütün gecey taşıyorum bunu ara ara:) Bu ay deneyemedik ya, iki ay bekeleme süresi kafayı yiyorum mesela, bir ay bile zor geliyordu. Geçiçek ama bunlar biliyorum, hayırlısı ile bebeklerimizi kucağımıza alıcaz, çok kendimizi dağıtmamakta fayda var:) Aslında şükür ki adet oluyorsun, yumurtluyorsun, bir eşin var:) Bebek de olucaktır canım benim, allah hayırlısını versin

kızlar ben çok kötüyüm test yaptım sonuç hüsran.biliyordum böyle olacagını.bazen kendimi boslukta hissediyorum işte o zamandayım.o tek çizgiyi görmek çok üzdü her ne kadar sonucu bilsemde insan çok kötü oluyor.testin basında 2 saat oturdum agladım görseniz iki gözüm iki çesme.elim aygım titriyo hala. galiba benim doktora çıkma zamanım geldi. aslında doktora çıkmaktan da korkuyorum. tuhaf hissler var içimde sanki olumsuz şeyler duyacagım gibi.cesaretimi toplamam lazım en kısa zamanda.NE OLUR BENİM İÇİN DUA EDİN ÇOOK İHTİYACIM VAR.

Geri