Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ben geçen sene 1 ay kullandım yumurtlama oldu fakat gebelik yoktu yine gittim klomen verdi kullandım bakalım hayırlısı.cnm sein adet düzensizliğin nasl.ne kadar sürede oluorsun bebek için ne kadardır çalışıyorsun..

anliyorum yesicim bende bir senedir ugrasiyorum gecen sene mayista 3 haftalik hamilelik yasadim ondan sonra kaybettim ama ne diyim herseyin hayirlisi canim sabirla bekliyorum ve bu ay ikinci sefer klomen kullandim sonuclari bekliyorum doktorum umutlu ama ben degilim yinede sabiiir sabiir demekten baska bir sey gelmiyor elimden insallah tum bebek bekleyenler bir an evel hamis kalir canim.

anliyorum yesicim bende bir senedir ugrasiyorum gecen sene mayista 3 haftalik hamilelik yasadim ondan sonra kaybettim ama ne diyim herseyin hayirlisi canim sabirla bekliyorum ve bu ay ikinci sefer klomen kullandim sonuclari bekliyorum doktorum umutlu ama ben degilim yinede sabiiir sabiir demekten baska bir sey gelmiyor elimden insallah tum bebek bekleyenler bir an evel hamis kalir canim.

anlıyorum canım sabır etmekten dua etmekten başka çaremiz yok..bakalım bende bu ay umutlu değilim..3 ay sonra 2.yıla giricem..ama yinede Allahtan ümit kesilmez.sabreden derviş muradına ermiş..Allahım herkesin kalbine göre versin...

ooo tunanın anneside burdamış artık ikinciye kimin annesiyse bakalım tuna 2 hftalık gebesin hcg'ye göre.allahım bide gösterse kalp atışlarını sonra bide balık oynayışı yapsalar içimizde aman ne güzel olurdu be.zamanda geçmek bilmiyo sanki.ggerçi geç olsun güç olmasın( hemen çitos ablada olsada bide geveze bide çatlak bide maviş bide yaseminn bide bide burçin daha hatıylayamıyoyum).aman nherkesler hamile olsun ooh üreyelim ümmetimiz çoğalsın inşallah en hayırlısından en az ikişer tane evladımız olsun .aminnnnn hadi günümüz aydın olsun kıslarrrr

allah sesini duysunnn canımmmmm benide dualarınızın arasına koyuyorsunuz ya gerçektenn çokkk duygulaniyormm:uhu::uhu:allah hepinizden razı olsunn

herkese selamlaaarrr,tünaydınlaaarr:)yeni gelen arkadaşlarda hooooş gelmişller:)yesi canım eğer hsg çektirmen gerekiyorsa çektir güzelim doktorun dediği gibi tüplerde tıkanıklık varsa eğer ki inşallah yoktur yumurtlama takibi yada klomen işe yaramazki güzelim tüpler çok önemli korkmana yada ertelemene gerek yok 10 dakikalık bir işlem zaten ufak tefek tıkanıklıklar filmde açılıyıda sonra gelsiiin bebekkk:)erteleme güzelim bende bak bir senenin sonunda çektirdim içim rahat etti şimdi biliyorumki tüplerim açık dahada rahatım tıkanıkolsalardıda açtıracaktım hemen başka yolu yokki güzelim madem anne olmak istiyıruz herşeyle uğraşıcaz.şuan bende klomen kullandım ilk ayım çatlatma iğneside oldump.tesi çokta umutluyum.sende erteleme güzelim. ayyy bugünde heyecen var içimde arkadaşlar mavişim gelsede bize ogüzel haberi verseeee nerde yaa:)hepinizi kocamannn öpüyorumm.evde temizlik var arada gelicemmmmm:)

herkese selamlaaarrr,tünaydınlaaarr:)yeni gelen arkadaşlarda hooooş gelmişller:)yesi canım eğer hsg çektirmen gerekiyorsa çektir güzelim doktorun dediği gibi tüplerde tıkanıklık varsa eğer ki inşallah yoktur yumurtlama takibi yada klomen işe yaramazki güzelim tüpler çok önemli korkmana yada ertelemene gerek yok 10 dakikalık bir işlem zaten ufak tefek tıkanıklıklar filmde açılıyıda sonra gelsiiin bebekkk:)erteleme güzelim bende bak bir senenin sonunda çektirdim içim rahat etti şimdi biliyorumki tüplerim açık dahada rahatım tıkanıkolsalardıda açtıracaktım hemen başka yolu yokki güzelim madem anne olmak istiyıruz herşeyle uğraşıcaz.şuan bende klomen kullandım ilk ayım çatlatma iğneside oldump.tesi çokta umutluyum.sende erteleme güzelim. ayyy bugünde heyecen var içimde arkadaşlar mavişim gelsede bize ogüzel haberi verseeee nerde yaa:)hepinizi kocamannn öpüyorumm.evde temizlik var arada gelicemmmmm:)
evet korkmamalıyım..benim korkum aslında ne kadar acıycak düşüncesi değilde..istemediğim şeyleri duyarım diye üzüntüm ondan..adet düzensizliğimde varya diyorum acaba ondanmı hamiş kalamıyorum..yani benim durum biraz karışık..ALLAHIM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...

tabiki hem okumak hem evlilik birlikte çok zor oluyo ama son senem zaten 10 aylık evliyim ayın 27sinde 11. ayımıza gircez inş.aslen konyalıyım

kolay gelsin canımmmmm

simdi mi yaptın balım

evet şimdi yaptım boş olsun ama işte tuna ablam hamiş oh onun yerine bende sanki hamişim gibi sevindim ellerim titriyor ama tuna ablam sölemiştim ben sana demi

insallah canımgüzel haberler veririsin yarın bize :kiss:

inşallah bakalım ben yarın gidecem bugün gidemedim eşim dr gitmiş benden habersiz onun sonuclarına bakalım bugün inşallah temiz cıkar

ohhhhh yeni bitti sayfalar melekler bu ne döktürmüşünüz yine orjim kan testi yaptır daha garanti

tşkler canım yapacam inşallah
canımm yaa mrb günaydın uykumu aldım galiba aslında çok uyurum ama kalkasım geldi:) içimden biri kalk dedi:))))) hımm ben de bugün doktora gidiyim diyorum canım ne kadar bilmiyorum daha. Aminnn o kalp atışları muhteşem yaa allah herkese nasip etsin. Geçer geçer bi bakıyon doğğmuşlar allahım sağlıklısını nasip et hepimize aminn.

inşallah sag saglim kucagını eeline alırsın
güne hamile uyanmak güzelmiş özlemişim yaa:))) allahım tüm kalbimle diliyorum şurdan bu topikteki herkese hamişim diye bağırsın inş, hepinizi lisyeye hamiş yazıyım ben de :))

bak tuna ablam banda ve diger arkadaşlarıma dua edmezsen bebeişini dogunca gıdıklarım oh allahım okadar sevindim yaaa rabbim citosumada nasip eder bu aylar inşallah

fıstıklar ben şimdi çıkıyorum sonra girermiyim bilmem sağlıcakla kalın..

kızlarr bugünn yine herkess suskunn orjinalcimm doktora gittinmiiii?

yokgitmedim canım ama inşallah gidecem :( rabbim nasip edecek inşallah

Geri