Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

abla bak cevapla alıntı ile cvpla en sondakine tıkla işrateliyom kimi secmek istersen sonra biitigi zaman konu cevplama paneline tıkla sectiklerin tek tek cıkıyor öle yazıyonn

kızlar ilginize alakanıza çok teşekkür ederim ama bebğimi kaybediyorum düşük yapmaya başlamışım yazdıklarınızı okudum zaten ağlamalıyım beni dahada duygulandırdınız kendimde gördüm ultrasonda kese yıpranmış boşalmaya başlamış.inanın ayakta bile zor duruyorum oğluma karşı gülmeye çalışıyorum içim yanıyo.dualarınız için çok sağolun bide bi ricam var sizden bu gün girermiyim bilmiyorum ama ne olur ismimden hamiş melek yazısını kaldırtırmısınız.görünce daha kötü oluyorum yeniden girdiğimde herşeye yeni başlamak istiyorum unutmak istiyorum.bu üçüncü acı ama allahım herşeyin sabrını veriyo bütün melekler gerçekten sizler birer meleksiniz.herkesin rabbim gönlüne göre en hayırlısını versin.

Canım çok geçmiş olsun allahdan sabır diliyorum .Lütfen üzülme bıtanem en yakın zamanda sende tekrar hamiş kalcaksın ve bebeğin bu sefer sonuna kadar senle olcaktır canım benım herşeyde bır hayır vardır unutma .Kendine dikkat et lütfen

hee ya abla lütfen ama içinin sesini bi dinle mayıs ayında kimler hamiş kalacak bi fikrin ve içine dogan isimler varmı :( ama söle lütfen cok merak ediyomm
canım içimde birkaç isim var ama senin haziran veya temmuz ayında sanki gibi geliyor herşeyden önce takıntı haline getirmekten vazgeç inan ben 4 ay kafaayı bozmuştum sonra yaza hazırlanayım bari dedim ve sonuç ortada bide diyet yapıyodum :) ona odaklanmıştım :) canım dilerim en kısa zamanda gelir bebişler bizde sabırsızlıkla bekliyoruz sabah herkezi yolladıktan sonra hemen burayı açıyorum hepinizi çok seviyorum :)

canım içimde birkaç isim var ama senin haziran veya temmuz ayında sanki gibi geliyor herşeyden önce takıntı haline getirmekten vazgeç inan ben 4 ay kafaayı bozmuştum sonra yaza hazırlanayım bari dedim ve sonuç ortada bide diyet yapıyodum :) ona odaklanmıştım :) canım dilerim en kısa zamanda gelir bebişler bizde sabırsızlıkla bekliyoruz sabah herkezi yolladıktan sonra hemen burayı açıyorum hepinizi çok seviyorum :)

Valla bu cok iyi fikir bende deniycem kendimi yaza hazirliycam bugunde test yaptim negatif artik sabirla bekliyorum elden bir sey gelmiyor suan tabi calismalara halen devam :)

selam kızlar nasılsınız.nasıl gidiyor
şu her günü birbirine benzeyen hayatınız.daha dogru benimde öyle. keske melodi gibi kafamı dagıtacak bi yerde yasasam ama bulundugum yerde böyle imkanlar yok bende almasam bile dükkan dükkan gezmesini severim. elimde imkanım olsa gezsem belki bi nebze olsa atardım aklımdan şu bebek hayalimi.kusurabakmayın ama bi süre siteyede ara versem iyi olacak tabiii sizden ne kadar uzak kalırım bilmiyorum.her siteye girdiğimde (zaten hiç aklımdan çıkmıyor) daha da depreşiyorum.bide şu doktor mevzusu beni daha çok bunaltdı.rabbim bana dogru yolu göster allahımmmmmmmmmmmm...:18:
Yasemincim seni çok iyi anlıyorum canım inan bende aynı durumdayım.Mayısta tayin belli olacak ama eşimin dediğine göre kalabilirmişiz inan çok üzülüyorum ama kendimi siteyle oyalıyorum bahçeyle oyalanıyorum.Bak bahar geldi balkonuna çiçekler ek ilgilen kafanı dağıtmaya bak canım:kiss:

Valla bu cok iyi fikir bende deniycem kendimi yaza hazirliycam bugunde test yaptim negatif artik sabirla bekliyorum elden bir sey gelmiyor suan tabi calismalara halen devam :)

Canım hakında hayırlısı inşallah belli olmaz ama bakarsın sana süpriz yapar bebeğin dualarım sizlerle canım:kiss:

Yasemincim seni çok iyi anlıyorum canım inan bende aynı durumdayım.Mayısta tayin belli olacak ama eşimin dediğine göre kalabilirmişiz inan çok üzülüyorum ama kendimi siteyle oyalıyorum bahçeyle oyalanıyorum.Bak bahar geldi balkonuna çiçekler ek ilgilen kafanı dağıtmaya bak canım:kiss:

Canım hakında hayırlısı inşallah belli olmaz ama bakarsın sana süpriz yapar bebeğin dualarım sizlerle canım:kiss:

Citosum cok sagol canim ama sen daha cok hak ediyorsun insallah rabbim bu ay sonu sana bir mucize gosterirde bebisine kavusursun yuce allahim herkesin dualarini kabul etsin amin.

Geri