Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ewwet kızlar yeni gün güzel bi gün umutlu gün hayat herşeyine rağmen devam ediyor insan arkaya bakarak yaşayamıyor.helede ben asla somurtkan olamıyorum çok sabırlı ve erdemliyim kendimi seviyomuyum ne.allahım başka daha büyük acılar yaşatmasınn büyüklerim hep giden geleceğin önünü açar der en güzel en hayırlı geleceğe bende kucak açıyorum.herkese gün-ay-dın-larrrrrr.nefes alıyosak hayat var demektir nolduki bana bişimi oldu aman unuttum bile bakın.sizleri seviyorum desteğiniz beni daha çabuk toparlattı.iyiki varsınız melekler.yasemin seni rüyamda gördüm.sonra biara anlatırım hadi görüşürük kızlar.öpüyorum herkesi geveze hemen çıkmaya bilir sıkma inan hiç bişey insanın kendinden önemli değil.herşeyin başı sağlık.bikaç gün bekle öyle yap.hayırlısı bitanem.

Günaydın melekler deminden beri okuyorum gececiler varmış yineeeeeee :) benim sabahları midem çok bulanıyor kafamı toparlıyamıyorum orjim ve tunam çoklu msj anlatmış ama ben yine beceremiyom :) neyse aklımda kaldığı kadar artık tunam güzel hamişim evet doğumlar neredeyse çakışıtor benim netten yaptığım hesaplamada 23 aralık çıkıyor ama doktora gidince o neder bilemiyorum sende hesapladınmı :) belirtiler önümüzdeki haftadan sonra dahada belirginleşir herhalde hayırlısı ben daha haberim yokken geçen hafta cumartesi pazara gittiğimde turşucuların önünden geçerken hiçyapmadığım bişeyi yaptım adamlardan göz hakkı diye birkaç turşu yedim :)ama hiçhamişliğe yormadım karnım acıktı ondan herhalde diye düşündüm meğersem bebişim istemiş :)gevezecim daha 1 gün geçmiş ben 2 gün geçtikten sonra yaptım çıkmadı 5 . gün yaptım çıktı sakın moralini bozma biraz daha bekle adet döngün ne bilmiyorum ama eczacı arkadaşım 31. gün anya konya kesin belli olur dedi ben tam 31. gün yaptım ve çıktı daha öncede yazmıştım erken yap ama çıkmazsa üzülme diye :) çitosum sana ayrıca hayranım allahım sabrının ve temiz yüreginin mükafatını vericektir bide sana bişey diycem ama kızmaaaaa :) ben geçen ay doktora gittiğimde ki menepoz başlamışmı yoksa hamile kalabilirmiyim merakıyla gitmiştim doktor bana sigara içip içmediğimi sordu 7 ay önce bıraktım dedim oda allahım bu azmini görecek ve seni bebeğinle ödüllendirecektir merak etme dedi kadın sanki efsunlu gibi bu ayda hamişim işte hani diyorum sende şu sigarayı bıraksan sanki 4-5 aya kadar gelcek bebişin nedersin :)benim kanımın rengi bile değişmiş önceden karaya çalıyordu şimdi bildiğin kırmızı inan çok farkediyor sakın kızma bana öpüyorum seni meleğim :)

Yasemincim seni çok iyi anlıyorum canım inan bende aynı durumdayım.Mayısta tayin belli olacak ama eşimin dediğine göre kalabilirmişiz inan çok üzülüyorum ama kendimi siteyle oyalıyorum bahçeyle oyalanıyorum.Bak bahar geldi balkonuna çiçekler ek ilgilen kafanı dağıtmaya bak canım:kiss:
Canım hakında hayırlısı inşallah belli olmaz ama bakarsın sana süpriz yapar bebeğin dualarım sizlerle canım:kiss:

Yasemin bu kadar karamsar olma yahu. dükkan dükkan gezemiyorsan, kapı kapı komşu gez, çayını kahveni iç. Örgü, boyama, ebru vs gibi bir ilgi alanı seç, yremek kursuna git, ne bileyim al şu cd lerden bir de **** plates yap izle izle. Aaaaaaaaaa karamsar olma, bak bunların hepsi terapi gelcek sana.. Öpüyorum senii, negatiflik yasak bak ona göre:D

canımm sen bilirsin inan ben de bi ara düşündüm siteden ayrılmayı çünkü bebek fikri hep aklımdaydı ama yapamzdınm sizler gibi dostları bırakamzdım çünkü ortak bi isteğimiz vardı beraber ağlayıp beraber gülüyoduk çıksam bile hep aklım kalırdı ondan vazgeçtim. sen ekrar bir doktora görün hayırlısıyla bebeği çok takma başka şeylerle ilgilen buraya arada girersin sonra bi bakmışsın gelecek inş meleğin..:)
günaydın benim güzel meleklerim.sizleri bırakamak çoook zor. başkada yapacak bişeyim yook zaten.insan kafa dagıtmak istiyor.en ufak ayrıntı bile hatırlatıyor insana. tvde bi bebek resmi bile.sakin aklımdan biraz olsun atsam hamile kalacagım.hani bütün hamiş olanlar.bu ay hiç beklemiyordum diyor ya ondan olsa gerek..
rabbimin bir bildiği vardır elbet sabırr sabıırr
ne kadar artık unutucagım desemde. ah bi yapabilsem.şu andan itibaren kısmende olsa geçmişe degil gelecege bakmaya çalışacagım tabbiii sizlerinde sayesiyle.benim yanımda oldugunuz için hepinize teşekkür ederim.sizler benim canlarım meleklerimsiniz.artık adetimi bekleyecegim ve yani çalışmalar yeni umutlar...:bebem:
he ya bebek delisi nerde bebek konusu olsa dalıyom herkez bebegi duyuyon da gelion dior hahaha bende ewt diorum bak buna hiçte inkar etmiyor dor hahaha bebek olmazsa bizleri görmücen diorlar hahaha anam yaaa
aynen öyle canım.bebiş haberlerini mıklatıs gibi çekiyoruz.artık yeni umutlar zamanı...:küstüm:
kızlar test yaptım tek çizgii şaşırmadım bu testler bana inat yapıyo
canım ben de bıktım tek çizgiyi görmekten insan her tek çizgiyi gördügünde çok morali bozuluyor o gün...o yüzden bi ay bayabi geç yaptım testi...:küstüm:
ewwet kızlar yeni gün güzel bi gün umutlu gün hayat herşeyine rağmen devam ediyor insan arkaya bakarak yaşayamıyor.helede ben asla somurtkan olamıyorum çok sabırlı ve erdemliyim kendimi seviyomuyum ne.allahım başka daha büyük acılar yaşatmasınn büyüklerim hep giden geleceğin önünü açar der en güzel en hayırlı geleceğe bende kucak açıyorum.herkese gün-ay-dın-larrrrrr.nefes alıyosak hayat var demektir nolduki bana bişimi oldu aman unuttum bile bakın.sizleri seviyorum desteğiniz beni daha çabuk toparlattı.iyiki varsınız melekler.yasemin seni rüyamda gördüm.sonra biara anlatırım hadi görüşürük kızlar.öpüyorum herkesi geveze hemen çıkmaya bilir sıkma inan hiç bişey insanın kendinden önemli değil.herşeyin başı sağlık.bikaç gün bekle öyle yap.hayırlısı bitanem.
ay sevdecim beni merakta koyma çok pc nin başına.seni dört gözle bekliyorum canımmmm

Canım hepimiz o güzel yavruları hakediyoruz..Cani karılar hariç Rabbim en kısa zamnda vercek simeli içimden geçenlerden birisin yakın bir tarih canım:D Hazır ol:)Allah yar ve yardımcımız olsun canım benim:kiss:

Citosum sunun surasi kac gundur burada seninle yazisiyorum yuzunu gormuyorum ama sana hayranim cunku sen gercek bir meleksin eger oyle olmasaydin yuce rabbim sana bu kadar sabir bu kadar insanligi ve bu kadar vicdani asla vermezdi!!! Kac senedir cocuk ozlemi ile yasiyorsun ve cok iyi biliyorum ki bizleri teselli etsende icin kan agliyor canim sen gurur duyulacak bir insansin yeminlen baskasi senin yerinde olsaydi senin bizlerle paylastigini aslaaaa kimselerle paylasmaz aksine kiskancligindan ici icini yerdi ama ben adim gibi eminimki ne kadar icin kan aglasada bizim hislerimize ortak oluyorsun ustelik bizlerin yuzunu gormeden sesini duymadan ic dunyamizi bilmeden sen bize olan saygindan dolayi kendi fikirlerini bizlerle paylasip teselli ediyorsun bu yuzden sana cok ama coook tskederim canim, bana sira gelince yuce rabbim agzindan duysun ve hepimiz icin ilk basta saglikli ve hayirli evlat hatta evlatlar versin hic bir kadini annelik duygusundan esirgemesin amin, biliyorum er gec bir gun hepimizin bebisleri olucak ve onemli olan hepimizin senin gibi sabirli olmasi isyan etmemesi canim rabbim seni her kotulukten korusun amin. :d040::kiss:

Gevezeee, oflama bakiim, allah hayırlı sağlıklı hamilelikler versin. Bu ayda çalışırız dert etme bakimm:)

Orjinal sperm değeri toplamda 80, ml de 20 milyon mu? Peki hareketlilik toplamı ne? Ve tabi ki perhiz süresi???

sevde, canım oh ne güzel düşünmüş yazmışsın, Alllah her şeyin en güzelini takdir eder, bunda da bir hayır vardır, sabırlar diliyorum tekrar.

Yasemin, bizi bırakıp nereye gidiceksin zaten. Bak ben bu ay denemiyorum ama sizinle hala kafa dağıtıyorum:d

Kızlaarr, allah hepimizin gönlüne göre versin gari

kızlar test yaptım tek çizgii şaşırmadım bu testler bana inat yapıyo
fıstık daha çok yeni idrara geçmemiş olabilir kan testi yaptırsan çıkar ama idrar yapacaksan birkaç gün sonra yinele hadi inş 2. çizgiyi görmen dileklerimle...

canımm benim senin böyle düşünmen pozitif olman beni mutlu etti, çok haklısın güzel ifade etmişsin canım. herşeyde bir hayır vardır, Allah oğluşunu sana bağışlasın maşallah pek şeker:) belki daha çok küçük herşeyin bir zamanı vardır, inş en kısa zamanda yine gelir kardeşi:) sevdem hamiş listesinden çıkarayım mı seni? aslında hiç elim varmıyor yaa:( nedir son durum? hadi öpüyorum seni.

Günaydın melekler deminden beri okuyorum gececiler varmış yineeeeeee :) benim sabahları midem çok bulanıyor kafamı toparlıyamıyorum orjim ve tunam çoklu msj anlatmış ama ben yine beceremiyom :) neyse aklımda kaldığı kadar artık tunam güzel hamişim evet doğumlar neredeyse çakışıtor benim netten yaptığım hesaplamada 23 aralık çıkıyor ama doktora gidince o neder bilemiyorum sende hesapladınmı :) belirtiler önümüzdeki haftadan sonra dahada belirginleşir herhalde hayırlısı ben daha haberim yokken geçen hafta cumartesi pazara gittiğimde turşucuların önünden geçerken hiçyapmadığım bişeyi yaptım adamlardan göz hakkı diye birkaç turşu yedim :)ama hiçhamişliğe yormadım karnım acıktı ondan herhalde diye düşündüm meğersem bebişim istemiş :)gevezecim daha 1 gün geçmiş ben 2 gün geçtikten sonra yaptım çıkmadı 5 . gün yaptım çıktı sakın moralini bozma biraz daha bekle adet döngün ne bilmiyorum ama eczacı arkadaşım 31. gün anya konya kesin belli olur dedi ben tam 31. gün yaptım ve çıktı daha öncede yazmıştım erken yap ama çıkmazsa üzülme diye :) çitosum sana ayrıca hayranım allahım sabrının ve temiz yüreginin mükafatını vericektir bide sana bişey diycem ama kızmaaaaa :) ben geçen ay doktora gittiğimde ki menepoz başlamışmı yoksa hamile kalabilirmiyim merakıyla gitmiştim doktor bana sigara içip içmediğimi sordu 7 ay önce bıraktım dedim oda allahım bu azmini görecek ve seni bebeğinle ödüllendirecektir merak etme dedi kadın sanki efsunlu gibi bu ayda hamişim işte hani diyorum sende şu sigarayı bıraksan sanki 4-5 aya kadar gelcek bebişin nedersin :)benim kanımın rengi bile değişmiş önceden karaya çalıyordu şimdi bildiğin kırmızı inan çok farkediyor sakın kızma bana öpüyorum seni meleğim :)
fıstığım msj işini deneye deneye yaparsın. canımm yaa kalplerimiz bir valla bebeklerimiz de inş yakın gelecek:)) benimki de 25 aralık çıkıyor ama benim büyük ihtimal 1. doğumum sezeryan diye bu da sezeryan olur, gerçi tam bilmiyorum öyle diyorlar. inş Allah tamamına erdirirse şimdiden tarihi 1 ocak diye düşünmeye başladım:) yeter ki sağlıklı olsunlar. doktor randevum perş bakalım o ne diyecek? mavişim senin önceki gebeliklerinle bu farklı mı? gerçi çok erken ama nasıl hissediyosun insan merak ediyor:)

günaydın benim güzel meleklerim.sizleri bırakamak çoook zor. başkada yapacak bişeyim yook zaten.insan kafa dagıtmak istiyor.en ufak ayrıntı bile hatırlatıyor insana. tvde bi bebek resmi bile.sakin aklımdan biraz olsun atsam hamile kalacagım.hani bütün hamiş olanlar.bu ay hiç beklemiyordum diyor ya ondan olsa gerek..
rabbimin bir bildiği vardır elbet sabırr sabıırr
ne kadar artık unutucagım desemde. ah bi yapabilsem.şu andan itibaren kısmende olsa geçmişe degil gelecege bakmaya çalışacagım tabbiii sizlerinde sayesiyle.benim yanımda oldugunuz için hepinize teşekkür ederim.sizler benim canlarım meleklerimsiniz.artık adetimi bekleyecegim ve yani çalışmalar yeni umutlar...:bebem:

aynen öyle canım.bebiş haberlerini mıklatıs gibi çekiyoruz.artık yeni umutlar zamanı...:küstüm:

canım ben de bıktım tek çizgiyi görmekten insan her tek çizgiyi gördügünde çok morali bozuluyor o gün...o yüzden bi ay bayabi geç yaptım testi...:küstüm:

ay sevdecim beni merakta koyma çok pc nin başına.seni dört gözle bekliyorum canımmmm
yaseminim ne demek burda hepimiz birbirimiz için varız, hah şöyle yeni umutlarla yola çık, bak demişsin geleceğe bakacağım hamile kalacağım diye, inan hissediyorsan olacaktır yeter ki karamsar olma, yeni doktora gidecektin o ne dedi canım?

Geri