Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Canlarım hepiniz sağolun Allahım hepinizin canına önce sağlık sıhat sonrada hayırlı evlatlar versin bana da versin..Evet gerçekten çok üzüldüm Durumum çünki ümit vericiydi.Hayatta ki en büyük isteğim sevdiğim erkkeğe babalık duygusunu yaşatmak ve aileme bir an önce döt gözle bekledikleri torun sevgisini yaşatmak..Allahım inşallah bir gün bu dileğimi kabul etsin ve benim gibi tüm evlat hasreti çekenlere hayırlı evlatlar versin amin..Kaç gündür stresli uykusuz korku dolu saatler saniyeler yaşadım.Ama inanınki sizin desteklerinizle dualarınızla sevginizle toparlanıyorum..Size ne kadar teşekkür etsem azdır Allahım sizin gibi dostları etrafımızdan eksik etmesin .Burdaki tüm arkadaşlarım sakın moralinizi bozmayın ve inanın bir gün hepimiz o çok istediğimiz kıymetlilerimize kavuşucaz.Allah merhametini bizlerden esirgemesin.Sizi çok seviyorum.Bu ay her şeye yeniden başılıyorum.Kürlerim hazır :)Daha günüm geçmeden eşim yozgattan marankinin söylediği otları çöpleri aldı:DBu ay BİSMİLLAHİRRAHMANİRAHİM diyerek dularla kürlerle yeniden bebek çalışmalarına başlıyorum.Çünkü üzülerek zaman kaybedecek kadar vaktimiz yok..Hepinize ayrı ayrı duamdasınız:kiss:TUNACIM sen benim beklenen tarihi 1 haziran yaz.Umarım adet olmam çünkü 2 haziranda evlilik yıldönümüm..

canım çok fazla üzme kendini daha vakti gelmemiş demek ki ben de bazen umudumu tamamen yitiriyorum sonra toparlanıyorum her şey de vardır bir hayır diyerek kocaman öptm dikkat et kendine

Lalemm hoş buldum sende hoş geldin canım :kiss:ağrı kesici aldım ama inan bana midem çok kötü ağzım tatsız yemeden içmeden kesildim yüzüm iki parmak oldu kaç gün içinde.Beni merak etme sakın kafanada takma bebek çalışmaların var büyük moralle bu işi yapman lazım bir tanem:kiss:Soba yanıyor arkamda ve ateş ve ter basıyor beni annemler perşembe günü memleketten gelicek astımlı diye örtüleri söktüm makinaya attım çıksın serim öyle yatim dedim.Alahtan bacım anneme günüm geçti diye bir şey söylemedim yeminle kahrolurdu.Zaten aklı fikri hep bende.Sakın kafanı bana takma canım bu arada hayıtla ada çayını içmeyi eksik etme:kiss:

canım çok umutluydum senin için ama hayırlısı artık üzülme sakın...

Lalemm hoş buldum sende hoş geldin canım :kiss:ağrı kesici aldım ama inan bana midem çok kötü ağzım tatsız yemeden içmeden kesildim yüzüm iki parmak oldu kaç gün içinde.Beni merak etme sakın kafanada takma bebek çalışmaların var büyük moralle bu işi yapman lazım bir tanem:kiss:Soba yanıyor arkamda ve ateş ve ter basıyor beni annemler perşembe günü memleketten gelicek astımlı diye örtüleri söktüm makinaya attım çıksın serim öyle yatim dedim.Alahtan bacım anneme günüm geçti diye bir şey söylemedim yeminle kahrolurdu.Zaten aklı fikri hep bende.Sakın kafanı bana takma canım bu arada hayıtla ada çayını içmeyi eksik etme:kiss:

İyi canım aman sıcak sıcak otur, annecinde geliyormuş bak iyi olur sana da :) evet aslında birşey kesinleşmeden kimseye dememek lazım, ben düşükte anneme söylemiştim burdalarda yine, 6 hafta olduğunda herkes duymuştu ve sonra düşük yaşadım çok kötü oldu, sonra artık gördüklerine tek tek anlat durumu offfff sıkıcı oluyor ... neyse canım ciğerim benim, hayıta başlayayım doğru diyorsun, şimdi gidip hemen içeyim yatmadan..
Bizde bugün piknik yapalım dedik yağmura yakandık, mangalı yakmıştık, arabının arkasında plaj şemsiyesi vardı onu açtık hahaha artık eşim mangala koyduklarını pişirdi ve kalktık her taraf ıslandı oturamadık, evde yedik artık :) yorulmuşuz sabahda erken kalkıyorum ben sabah aç karnına ilaçlarım var 8'e kadar 3 tane ilaç içiyorum o yüzden 6 gibi kalkıyorum her sabah, işte gelince yorgunluktan bir yatmışım saat 22,30 gibi telefon sesine uyandım, ama şimdi tekrar yatıcam çok öpüyorum Çitosum seni :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Son düzenleme:
lalem bak eşim bunları karışım yaptırdı içine ekstradan arı sütüyle polan koydurdu alttaki erkek faktörü için ama ikimiz de yiyecez bi sürü şifalı bitki var içinde

Erkek kısırlığı için bitkisel kür karışımı.Dr.Ahmet Maraninin, Seda Sayan’ın programında verdiği kür tarifi:
  • - 3 kilo organik bal
  • - 100 gram keçiboynuzu tozu
  • - 100 gram çakşır kökü
  • - 100 gram dövülmüş badem
  • - 100 gram fıstık içi
  • - 100 gram ceviz içi
  • - 100 gram üzüm çekirdeği tozu
  • - 100 gram çam fıstığı
  • - 100 gram çoban çökerten
  • - 100 gram zerdeçal (Sarı Kök)
  • - 100 gram zencefil
  • - 100 gram ginseng tozu
Bu ürünlerin hepsini karıştırıp macun haline getirin.Sabah ve akşam 1 çorba kaşığı alınacak.Akşam yatarken alınmalıdır.Aç Karnına Yenilecek.

bu da kadınlar için olanı

1 tutam çoban çantası,
  • 1 tutam hayıt tohumu,
  • 1 tutam civan perçemi,
  • 1 tutam adaçayı,
  • 1 tutam diz yapraklı aslan pençesi,
  • 1 lt su,
Hazırlanışı ve kullanım şekli : Tüm malzemeleri karıtırıp, 1 litre suyun içerine 8 gr bitki karışımını ekleyin. ve 1 taşım kaynatın. Günde 3 defa için. Ya da bitkileri ayrı ayrı, demleyip, sabah civanperçemi,öğlen çobançantası, akşam aslanpençesi ve yatmadan önce adaçayı kürünü içebilirsiniz. 3 hafta kullanın

Listeyi eşime vermiştim karışımı yaptırdıktan sonra aktara vermiş listeyi o yüzden başka siteden aldım kür tarifini başlıyalım valla lalem ottan çöpten zarar gelmez bacım birde üstüne dua ettikmi ısrarla rabbimden istedikmi inşallah olur:D

Tamam canım Allah rahatlık versin iyi geceler sana:kiss:hayıtını iç sora yat:)

Seacım ,elçinsu canım çok sağolun kader kısmet Allah hayırlısını yapsın inşallah en kısa zamanda evlatlarımızı göndersin:kiss:Seacım senin ameliyat ne zaman ?Elçinsu sen de durumlar nasıl bu arada ikinizde hoş geldiniz

Sağol canım iyi geceler sanada :kiss::kiss:

lalem bak eşim bunları karışım yaptırdı içine ekstradan arı sütüyle polan koydurdu alttaki erkek faktörü için ama ikimiz de yiyecez bi sürü şifalı bitki var içinde

Erkek kısırlığı için bitkisel kür karışımı.Dr.Ahmet Maraninin, Seda Sayan’ın programında verdiği kür tarifi:
  • - 3 kilo organik bal
  • - 100 gram keçiboynuzu tozu
  • - 100 gram çakşır kökü
  • - 100 gram dövülmüş badem
  • - 100 gram fıstık içi
  • - 100 gram ceviz içi
  • - 100 gram üzüm çekirdeği tozu
  • - 100 gram çam fıstığı
  • - 100 gram çoban çökerten
  • - 100 gram zerdeçal (Sarı Kök)
  • - 100 gram zencefil
  • - 100 gram ginseng tozu
Bu ürünlerin hepsini karıştırıp macun haline getirin.Sabah ve akşam 1 çorba kaşığı alınacak.Akşam yatarken alınmalıdır.Aç Karnına Yenilecek.

bu da kadınlar için olanı

1 tutam çoban çantası,
  • 1 tutam hayıt tohumu,
  • 1 tutam civan perçemi,
  • 1 tutam adaçayı,
  • 1 tutam diz yapraklı aslan pençesi,
  • 1 lt su,
Hazırlanışı ve kullanım şekli : Tüm malzemeleri karıtırıp, 1 litre suyun içerine 8 gr bitki karışımını ekleyin. ve 1 taşım kaynatın. Günde 3 defa için. Ya da bitkileri ayrı ayrı, demleyip, sabah civanperçemi,öğlen çobançantası, akşam aslanpençesi ve yatmadan önce adaçayı kürünü içebilirsiniz. 3 hafta kullanın

Listeyi eşime vermiştim karışımı yaptırdıktan sonra aktara vermiş listeyi o yüzden başka siteden aldım kür tarifini başlıyalım valla lalem ottan çöpten zarar gelmez bacım birde üstüne dua ettikmi ısrarla rabbimden istedikmi inşallah olur:D

Tamam canım benim valla doğru diyorsun ottan çöpten zarar gelmez canım :)
Çakşırı bende neten almıştım eşime macun olarak ... içimiz dışımız KÜR oldu hahaha hahahah
;Neyse tatlılarım ben çıkıyorumyarın MR için hastaneye gedicem bende annemin boyun, benimde boyun ve bel MR çekilcek
İyi geceler takrardan öpüyorum :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

canım benim ameliyat adetim bittikten sonra olacak.adetim ise 7 mayıs ama 2 gün ileri atacak sanırım yani bitişi 15 ini bulur.ben sana yazarım.bi topic açarsınız artık dua edin benim için...Allah sana da hayırlısını wersin.üzülme tamam mı.yarın görüşürüz.yatayım artık.iyi geceler....

Elçinsu iyi geceler canım:kiss:

Lalem çok geçmiş olsun teyzenin durumunuda soramadım inşallah ciddi br problem yoktur:kiss:
Sorma valla marankinin verdiği kür anlattığına göre çok iddalı bacım zıkımın köküde olsa yerim artık:D içimiz dışımız kür oldu Allahşifa etsin bizlere çok öpüyorum hayırlı geceler canım

Geri