Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

arkadaşlar bu gece rüyamda 3 tane erkek bebek gördüm 2si normal 1i biri parmak kadardı ama canlıydı, rüya tabirlerine baktım müjdeyle yorumlanır diyo:) Tabi güven olmaz ama umutlandım işte:) parmak kadar olanada aklım takılmadı değil:( bugün ikinci günüm bakalım ne olcak allahım dileğimi verir inşallah..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Iste.. idrardan sonra gitmedim ben. Bide bir hafta önce böyle kan testte cikmamisti - böyle ultrasyon yapmisti, ordada demisti rahim kesesi ?! büyüdü fln diye.. anlamadim bende :S

Hayirlisi diyorum artik - bi yöndende böyle beklemekde zoruma gidiyor.. Allah sabir versin :)
hayırlısı olsun canaycım sabır olmadan olmuyo, nekadar düşünsekte takıntı yapsakta iş olcana varıyo bekleyip görmek lazım allah hepimizin yardımcısı olsun..

dilbercim inş bebğin seniledir annesine sıkı sıkı tutunmştur canm
deryanın meleği senin meleğinde büyümüş mahşallah kocaman olmş allah sağlık sıhhat versin onlara inş sağlıkla kucağımıza alalım

gecen ayın 18de kurtaj olmustum bu ayın altısından berıı artarak gıden kahverengı akıntım var 2defada peçetede kan gordum ama bırturlu sokmuyor ne yapacagımıda sasırdım normal mı acaba

Geri