Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar merhaba ben foruma yeni katıldım dün PCOS(polikistikover sendromu) ile ilgili araştırma yaparken rastladım. Paylaşımlarınız çok güzel ben de bana da moral olur diye düşünerek geldim. Adım Naz. 22 yaşındayım 1buçuk yıllık evliyim. evlendikten 3 ay sonra PCOS tanısı koyuldu. regl düzensizliği ile başladı herşey. Biz bebek isteyen bir çift olduğumuz için hiç korunmadık zaten her gecikmede bebek diye sevinirken gecikmelerin sebebi PCOS çıktı. ilk öğrendiğimizde doktorum Yazz verdi 6 ay kullandım. Düzene girmişti îlacı bıraktırdı doktorum. sonra tekrar aynı sorun. Yine ilaca başladım 3 ay kullandım. Bu kez de 15 günde bir olmaya başlayınca ben kendim kestim ilacı. Sonra tekrar doktora gittim ankarada iyi bir prof.'a testlerim yapıldı PCOS lehine bir bulgu yok ultrason görüntüsü dışında dedi. Evlenirlen 67 kiloydum şu an 83 kiloya çıktım PCOS yüzünden. Kilo verirsen her şey yoluna girecek dedi doktorum. Diyetisyen kontrolundeyım 2 haftadır. İlk hafta 2,5 kilo verdim şimdi 81im bugün yine kontrol var bakalım kaç kilo verdim bu hafta... Heyecanla hamilelik haberimi bekliyorum. bakalım neler olucak... Sizden de destek bekliyorum... Bebek isteyenlere Rabbim bir an önce sağlıklı bebekler nasip etsin.. Bebeği olanlara da Rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin....

Çok şükür cnm hayırlı olsn inşallah.Mevlam sonuna kadar nasip etsn bizim gibi doğum zamanını sayarsın inşallah:) yaaaa seni kızartalım o zaman hemennnnnnn birilerini bulsakta kızartsalar seni bak ne çok yakışıcak.Darısı diğer bekleyenlere inşallah.

canım Allah razı olsun duaların için. Siz gün sayanlar da hayırlısı ile kucagınıza alın inşallahhh.

aramıza h.g canım yaşın çok genc daha bence sitres yapma önce sağlıklı bi şekilde zayıfla zaten moralin iyi olura bebişte olur herşey gönlüne göre olsun önce sağlık unutma sonra sağlık bebişler

SARIGELİNİM, çok geçmiş olsun daha iyi olmana sevindim, bizde sona doğru gidiyoruz yavaş yavaş, bir yandan onu br an önce kucağıma almak sevmek koklamak bağrıma basmak isterken, bir taraftan da sanki içimde büyük bir boşluk hissedecekmişim gibi geliyor eve hep içimdeya yanımda yani, o zaman uzak düştüğüm zamanlar olucak, malum çalışıyorum... çok özlüycemmmmmmmmmmmm :((

kızlarrr günaydın hepinizeeee. İkinci kan testimin sonuçlarını aldım az önce hastanenin web sitesinden ögrendim:) çarşamba 142 olan sonucum bugun 313 olmuş. Sanırım herşey yolunda bir problem yokk. Şükürler olsunnn. Allahım gönülden isteyenlere, bekleyenlere sen nasip et yarabbimmm. Bana da sorunsuz, huzurlu ve sağlıklı bir hamilelik nasip et.

Günaydın hazirancım, değerin harika olmuş çok esvindim :) tekrar hayırlı olsun bebişin, inşallah sağlıklı güzel bir gebelik geçirirsin... :)

Geri