Yerleşme kanaması adet kanaması gibimi olur ?

adetime 2 gün varken pembe akıntı geldi sonra kesildi yarın adet günüm inşallah adet olmam ne zaman test yapayım ?

Merhaba,. Uzmanlar 3 günlük bir gecikme sonrası test yapılmasını uygun görüyor. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yapabilirsiniz

Merhabalar benim adetim 13 gün gecikti 10.günde beta hcg 0 çıktı doktor Rahim duvarı kalınlaşması var dedi adet söktürücü verdi ama ben kullanmak istemedm bugün hafif pembe renkte bir akıntım oldu göğüslerim 1haftadır şiş ve çok hassas acaba hamilelik var mı yerleşme kanaması mıdır bu

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil rahminizin kalınlaşması da adet olacağınızın işareti . Muhtemelen adet oluyorsunuz. İlerleyen saatlerde adet olup olmadığınızı anlarsınız. Yinede şimdilik ilaç kullanmayın .Adet olmazsanız bir kaç gün daha bekleyin hcg testi yapın sonuç negatifse hekimin reçete ettiği ilacı kullanın.

Merhaba , ara lekelenmeler bir kaç sebepten dolayı olabilir. Bu nedenle yerleşme kanaması olup olmadığını anlamanın tek yolu test yapmaktır. Adetinize gecikme olursa test yapın.

Adetimden 3 gün sonra yani 25 gün önce sürtünme yoluyla bir ilişkim oldu ancak boşalma olmadı. 25 gün sonra hafif kasık ağrılarıyla peçeteye açık renkte kan geldi ve ondan sonra herhangi bir kanamam olmadı ancak kasık ağrılarım çok hafif devam ediyor.3 gün önce test yaptım negatif çıktı. Adetlerim zaten düzensiz. 25 gün sonra yerleşme kanaması olması mümkün mü? Hamile olma ihtimalim nedir? Yardımcı olursanız sevinirim..

Verdiğiniz bilgilere göre bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Adet düzensizliğiniz mevcut testiniz negatif bu durum da gebe olmadığınızı belirtelim.Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise içinizin rahat etmesi açısın dan tekrar test yapın.

Merhaba Ben yerleşme kanamasımI çözemedim normalde adetimi 4 gün sürer ama 3 gün kanaması geldi yoğun du ama yinede şüpelenoyoruz acaba yerleşme kanamasımı

Geri