Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

selam canım.sayfan hayırlı olsun :) bende koçanlı mısır vardı poşedimde.arkadasıma veriyordum iki tane.sonra ona kızıp 1 tanesini çaktırmadan torbama koyduğumu gördüm :) birde bıyıklarım çıkmış.ama nasıl bıyık simsiyahtı ve yolmuşum sonra onları iğğğ çok çirkindi hee :) eğer yorum yapabilirsen çok memnun olurum canım
canım rüyada misir görmek, koçanli ise az bir mal elinden çıkacak 2 sini verseydin arkadaşına o malda çıkmayacaktı.ayriyetten mısır Şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir.yani iki anlamda yorumlanır.bıyık bayan olduğun için tezatlık var yani ters giden bir durumun üstesinden gelmişsin.

ya gerçekten ne kadar güzel bir bölüm.böyle yardımseverlik insanlar için bişeyler yapmak.teşekkürler yorumların için deniz.buranın müdavimiyim artık :)

mrb

deniz hanım merhaba benimde 1 hafta kadar önce gördüğüm bir rüyam var şöyleki ;
bende çocuk sahibi olmak için uğraşıyorum aylardır uzun zamandır ilk kez adetim 1 hafta geçti ve o sabah ben bir rüya gördüm aslında hiç düşünmemiştim gebeliği normal bir gecikmedir diye rüyamda oturur vaziyette uzanmışım elim karnımda yanımda da bir kadın doktor var kan tahlili yaptırmışım elinde sonuçlar var doktorun ben çok ümitsiz bi şekilde bekliyorum bana sonucu söylemedi bende yine olmadı diye düşünürken 5 haftalık hamilesin dedi ben çok şaşırdım hiç beklemediğim için.. benim rüyalarım genelde hep çıkıyor şimdiye kadar kimi hamile gördüysem bir süre sonra rüyam çıktı siz nasıl yorumluyorsunuz acaba rüyamı? şimdiden teşekkür ederim..

deniz hanım merhaba benimde 1 hafta kadar önce gördüğüm bir rüyam var şöyleki ;
bende çocuk sahibi olmak için uğraşıyorum aylardır uzun zamandır ilk kez adetim 1 hafta geçti ve o sabah ben bir rüya gördüm aslında hiç düşünmemiştim gebeliği normal bir gecikmedir diye rüyamda oturur vaziyette uzanmışım elim karnımda yanımda da bir kadın doktor var kan tahlili yaptırmışım elinde sonuçlar var doktorun ben çok ümitsiz bi şekilde bekliyorum bana sonucu söylemedi bende yine olmadı diye düşünürken 5 haftalık hamilesin dedi ben çok şaşırdım hiç beklemediğim için.. benim rüyalarım genelde hep çıkıyor şimdiye kadar kimi hamile gördüysem bir süre sonra rüyam çıktı siz nasıl yorumluyorsunuz acaba rüyamı? şimdiden teşekkür ederim..
canım öncelikle hayr olsun rüyan....ben genelde bu tip rüyalara bilinçaltı olarak bakarım.fakat senin rüyanda o mutlu yaşayacağına dair işaretler var inşallah yakın zamanda müjdeli haberi alıcaksın Allahın izniyle.............

canım öncelikle hayr olsun rüyan....ben genelde bu tip rüyalara bilinçaltı olarak bakarım.fakat senin rüyanda o mutlu yaşayacağına dair işaretler var inşallah yakın zamanda müjdeli haberi alıcaksın Allahın izniyle.............

bende rüyamı buna yordum çok teşekkür ederim birde geçenlerde rüyamda yüzük gördüm alyans gibi bir şeydi sonra yine başka bir rüyamda bir kayık varmış kayığın içinde alyans buluyorum parmağıma takıyorum başka yüzüklerde buluyorum bunun anlamı ne olabilir acaba deniz hanım?

merhaba ..
geçen hafta gördüğüm rüya şu şekilde :
boş bi beşiğin başındayım (boş dediysem bebek yok yani yoksa örtüsü yorganı var ) yeni doğum yapmışım bebeği yerine yatırıcam ama yastığını bulamıorum ve yastığını arıyorum.
ama bebeği hiç görmedim ayrıca bu rüyadan 1 ay öncelerinde 2 kere hamile olduğumu görmüştüm.

42 gün önce kalp atışalrının durması nedeniyle bebeğimi aldırmıştım.
onada ilk hamile kaldığım zamanlarda 1 kere görmüştüm.

acaba bu bilinç altımı??

şimdiden teşekkürler

deniz yaaa helikopter ve ucak savar gbi değişik şeyler gördüm ama evimin yakınından camımı n önünden geciodu canım şimdiden saol

merhaba ..
geçen hafta gördüğüm rüya şu şekilde :
boş bi beşiğin başındayım (boş dediysem bebek yok yani yoksa örtüsü yorganı var ) yeni doğum yapmışım bebeği yerine yatırıcam ama yastığını bulamıorum ve yastığını arıyorum.
ama bebeği hiç görmedim ayrıca bu rüyadan 1 ay öncelerinde 2 kere hamile olduğumu görmüştüm.

42 gün önce kalp atışalrının durması nedeniyle bebeğimi aldırmıştım.
onada ilk hamile kaldığım zamanlarda 1 kere görmüştüm.

acaba bu bilinç altımı??

şimdiden teşekkürler
ewt canım bilinçaltı bir rüya takılma artık.herşeyin hayırlısı Rabbimdn

Geri