Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

selam ben ruyamda (1)test yaptigimi ve hamile oldugumu sora erkek bebek dogurdugumu gordum. bu gecede (2)memelerden sut geldigini gordum, bide kaynanamin kucaginda erkek cocugu var sandim ki eltimin cok sirindi ufacik bana gulumsuyordu eltim geldi ve bu kimin diye burun siriitti anladim ki onun diyil kucagima aldim (bu arada eltim 8 ayda hamile karnindaki erkek cocuk,bense 3 yildir evliyim ve cocuk hasretiyle yaniyorum :( lutfen cvb larsaniz 3 ruyami da merak ettim
canım inşallah çok yakında sende o mutluluğu tadacaksın erkek çocuk müjdedeir.birde maddi anlamda iyi bir döneme gireceksin

meraba dun gece ılgınc bır ruya gordum .ruyamda bahcedeyım .evden bır kız cıglıgı gelıyor ılk kulak asmıyorum daha sonra bır cıglık daha kosup bakıyorum derken evden bır kahverengı oglak fırlayıp cıkıyor.eve gırıyorum.beyaz yavru bır oglak .almaya calsııyorum kacıyor.sarı bır kedıde pesınde yemeye calsııyor.ruyamı yorumlarmısınız kızlar.
canım hayr olsun hamile misin eğer hamileysen erkek çocuğa işaret olabilir bu rüya ama beyaz oğlak kaçtğı için kızda olabilir.birde küçük bir rahatsızlık atlatıcak ama kafaya takcak bişi değil.

selam kızlar.ben rüyamda koyun ve kuzuların çok olduğu bir yerdeymişim ve bir tane kuzuyu çok sevmişim.eşimin dedesinden saklıyormuşum kesmesin diye.ama o yanıma gelip önce bi tane kuzuyu kesti ve sonra benim kuzumu elimden alıp kesmemiz lazım deyip onuda kesti.ardından dilinide kesti hayvanın.ağlarken uyandım çünkü çok üzülmüşüm :) yorumlayabilicek arkadasımız varmı acaba ?
canım bu rüyaya yorum yapmıcam Rabbime bol bol dua et herşeyin hayırlısı için

Merhaba Dün Gece Yani Perşembe Gecesi Bir Rüya Gördüm Rüyamda insanlar caddelerde kaldırımlarda namaz kılıyorlardı(Erkekler) Bende onlara bakarak yürüyordum sonra uyandım tekrar uykuya daldığımda aynı rüyayı yine gördüm yorumlarınızı bekliyorum tşkler
canım bu rüya açık ve net sana bir uyarı niteliğinde eğer namaz kılmıyorsan bir an evvel başlamalısın...Rabbim senin ona ibadet halinde olmanı istiyorrrrrr

deniz hanım merhaba..öncelikle çok teşekkür ederim değerli zamanınızı ayırdığınız için..bu birkaç gündür 2 iki rüya gördüm yorumlar mısınız?
1.akrabalarla birlikteyiz benden hoşlanan ve bana evlenme teklifi eden fakat ben kabul etmeyince evlenmiş olan akrabamla beraberim..yine yakınımız olan birinin aylık bebeği (erkek) kucağımda onu seviyorum öpüyorum ne tatlı değil mi diyorum onun morali çok bozuk bana hala sevgiyle ve çok üzgün bir şekil de bakıp evet diyor..o sırada bebeği divana yaslayarak oturtum bebek konuşmaya başladı ben çok şaşırdım..herkeze bakın bebek konuştu filan dedim..tam net hatırlamıyorum ama galiba kapı çaldı dedi ama çok net değil..öylece şeşkın uyandım..
2..rüyam 2 gün sonra gördüm bir arkadaşım aracılığıyla tanışacağım bir çocuk var fakat çocukla henüz tanışmadık fakat normal hayatta beni takip ederken fark ettim herneyse fazla uzattım ama :S güya o durumu ailesine aktarmış ailesi çok taraftar olmasada (onların kriterlerine uymadığım için normal hayatta ailesini tanımıyorum) beni istemeye geliceklerdi..yengeme onları tanıyan birisi haber vermiş oda bize söyledi şimdi gelicekler filan dedi ben çok heyecanlandım filan derken uyandım...bu arada ilk rüyamda gördüğüm kişi (akrabam) ile 2. rüyamda bana görücü gönderem çocuk çok yakın olmasalarda arkadaşlar..
ŞİMDİDEN çok teşekkürler..çok kafama takıldı yardımcı olursanız sevinirim...:))
canım kafana tkılcak rüyalar değil gerçek hayatta yaşadığın şeyler rüya na yansımış bilinçaltı rüyalar bunlar...

deniz hanım merhaba, bir önceki sayfada da yazmıştım bu sabah hayır olsun rüyamda 2 kız çocuk görüyorum ikizmiş ama birbirlerine benzemiyorlar güya evlatlık almışız arabada gidiyoruz eşim ben ve kvalidem var ben çok mutluyum ve diyorum ki ben istedim 1 tane Allah verdi 2 tane sonra çocuklardan birini kvalideme uzatıyorum arkaya doğru al babannesi diyorum hayır olsun yaa çok etkilendim 2,5 yıldır bekliyorum bende :( yani bir an çocuğum olmayacakta evlatlıkmı alacağım hissine kapıldım çok korktum :(
birde dün rüyamda annemi gördüm bana ben hamileyim diyordu o rüyada beni çok etkiledi..
Rabbim şu mübarek günde duysun sesimizi isteyen herkese nasip etsin inşallah..
canım hiç kafana takma RABBİM o mutluluğu inşallah en kısa zamanda taddıracak sana anneni görmen oldukça hayırlı sana kendisi gibi demiş ama inşallah sen hamiş olcaksın ALLAHIN izniyle

Geri