Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

selam canım ya ben dün rüyamda eşim ben bebek yatakta yatıyoduk eşim bana doru geldi o sırada bebgim uykuda konuşuyodu oglum yapma diye sesini duydum 3 aylık bebegim.. yrumarsan sevinirim cnm

Ya kislar ben dun ruya gordm bi arkadasm var bana diyoki elinde uzum var bi dilek dile dyo benm dilegme bakarmisiniz dyorum rabbim katinda saglikli evlat ver der demez uyaniyormm e kim yorumlucakk ama cok guzel dilemism rabbm hayra yorsun

Ya kislar ben dun ruya gordm bi arkadasm var bana diyoki elinde uzum var bi dilek dile dyo benm dilegme bakarmisiniz dyorum rabbim katinda saglikli evlat ver der demez uyaniyormm e kim yorumlucakk ama cok guzel dilemism rabbm hayra yorsun
rüyada içinden gelerek ve isteyerak dilek dileyen kişininn istediği olacak denmiş canım bir de mutlu olacağın müjdeli haber alacağına işarettir...

denizcim selam canım.ben rüyamda bekarken oturduğum evden taşınmışız ailemle ama eşyalarımın bi kısmı kalmış.onları almak için uğraşıyodum.acaba anlamı nedir merak ettim.şimdiden tesekkürler canım

Merhaba rica etsem benim ruyamida yorumlar misiniz? Ruyamda renkli gozleri olan bir erkek bebek gordum cok guzel bir bebekti ama benim degildi (benim henuz bebegim yok :( ) bebegin burnunun ustune masaj yaptim alnina dogru sonra burnu akmaya basladi bende siliyordum ozellikle sol burnunu bir turlu bitmiyordu sanki masajla acmisim gibi :D:D
Yorumunuzuu sabirsizlikla bekliyorum cok tesekkurler..

Merhaba rica etsem benim ruyamida yorumlar misiniz? Ruyamda renkli gozleri olan bir erkek bebek gordum cok guzel bir bebekti ama benim degildi (benim henuz bebegim yok :( ) bebegin burnunun ustune masaj yaptim alnina dogru sonra burnu akmaya basladi bende siliyordum ozellikle sol burnunu bir turlu bitmiyordu sanki masajla acmisim gibi :D:D
Yorumunuzuu sabirsizlikla bekliyorum cok tesekkurler..
hayr olsun inşallah canım etrafında büyük ve ya kıymetli bir zat varsa onun duasını al mutlaka bu senden uzakta olan bir ALLAH dostu olabilir.Allahın izniyle o manevi duanın katkısıyla muradına kavuşacaksın kardeşim

denizcim selam canım.ben rüyamda bekarken oturduğum evden taşınmışız ailemle ama eşyalarımın bi kısmı kalmış.onları almak için uğraşıyodum.acaba anlamı nedir merak ettim.şimdiden tesekkürler canım
canım eşya veya onun nakli sendeki huy değişikliklerine işarett bu rüyayı ilk okuduğumda aklıma hemen şu geldi bekarken iyi olan hasletlerinde şimdi bir değişiklik mi var veya tam tersi bir durumda olabilir bence bu dediklerimi bir düşün haklılık payı var mı

denızcım ben bugun ruyamda dugun goruyorum ve halaya gırıyorum o kadar bakımsıszım makyajsız cok halsızım sonra dugun gecıyo dayımın ogluyla konusuyorum sankı ben onu sevıyorumda bana dıyokı artık olmaz dıyo umudumu kesıyomus gıbı konusuyo cok etkılendım sabahtan berıı

Geri