Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

denızcım ben bugun ruyamda dugun goruyorum ve halaya gırıyorum o kadar bakımsıszım makyajsız cok halsızım sonra dugun gecıyo dayımın ogluyla konusuyorum sankı ben onu sevıyorumda bana dıyokı artık olmaz dıyo umudumu kesıyomus gıbı konusuyo cok etkılendım sabahtan berıı
canım hayr olsun diyelim düğün rüyaları şöyle yorumlanıtr çalgılı veya çalgısız olmasına göre bu rüya çalgılı ama sizin değil bu güzel işte etrafınızda veya akrabalarından birinde bir sıkıntı yaşancak kısa bir musibet denebilir ama sizin olmaması seni ve aileni etkilemicek birde zaten sen bakımsız olduğun için seni teğet geçicek umarım anlatabilmişimdir canım biraz karışık mı oldu ?

slm deniz 07 önce görmedim sayfanı şimdi gördüm hemen yazdım hayırlı olsun
ben rüyamıda yorumlarsan sevinirim bi arkadaşımı hamile görüyorüm doğumu evde yapıyo baya büyük bi kızı oluyo ız iki gün içinde konuşuyo ve arkadaşım hemen ayaklanıyo iş yapmaya başlıyo görümcesine diyorumki bebek konşmaya başlamış diyorum sus nazar değdireceksin bir daha bukonuda tek kelime etme diyor evlerinden çıkıyorum........Rüyamda gördüğüm arkadaşım evli 2kızı var.cevaplarsan sevinirim selamlar

hayr olsun inþallah caným etrafýnda büyük ve ya kýymetli bir zat varsa onun duasýný al mutlaka bu senden uzakta olan bir ALLAH dostu olabilir.Allahýn izniyle o manevi duanýn katkýsýyla muradýna kavuþacaksýn kardeþim

Hmmmm turbe ziyaretinde bulunsam olur mu ki butun bildigim turbeleri gezerim gerekirse yorumun icinde tesekkurler Allah razi olsun

Deniz o kadar cok sey görüyorumki yazsam roman olur :)
Ama en cok aklimda kalan dev yumurtalardi. O kadar cok koca koca yumurtalar gordumki bunlar yol kenarlarindaydi. Kendinden desenliydi. Hayretle baktim durdum öyle arabayla gecerken. Yorumlarsan sevinirim.:)

Deniz o kadar cok sey görüyorumki yazsam roman olur :)
Ama en cok aklimda kalan dev yumurtalardi. O kadar cok koca koca yumurtalar gordumki bunlar yol kenarlarindaydi. Kendinden desenliydi. Hayretle baktim durdum öyle arabayla gecerken. Yorumlarsan sevinirim.:)
canımm yumurta ve zenginliğin işaretedir o halde senin gördüğün yumurtalar maddi anlamda büyük kısmetlere işarettir hayr olsun inşallah

slm deniz 07 önce görmedim sayfanı şimdi gördüm hemen yazdım hayırlı olsun
ben rüyamıda yorumlarsan sevinirim bi arkadaşımı hamile görüyorüm doğumu evde yapıyo baya büyük bi kızı oluyo ız iki gün içinde konuşuyo ve arkadaşım hemen ayaklanıyo iş yapmaya başlıyo görümcesine diyorumki bebek konşmaya başlamış diyorum sus nazar değdireceksin bir daha bukonuda tek kelime etme diyor evlerinden çıkıyorum........Rüyamda gördüğüm arkadaşım evli 2kızı var.cevaplarsan sevinirim selamlar
hayr olsun inşallah diyelim evli birini hamile görmek o kişinin hamile olacağına işarettir canım rüyayı görende sen olduğun için kolay eleine geçecek para var canım

Geri