Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Denızcımm ben yıne ruyamda saclarım acıktı ısıl ısıl lüle lüle mis gıbıydıı ama benı herkes goruyordu bu nedemek bunu ıkıncı kez gordummmm
canım bir eksiklik var ama anlayamadım ya manevi ya maddi bir durum var sana uyarı var yani saçlarının temiz ve lüle lüle olması gayet güzel bunda bir sıkıntı yok ama senin kapalı olupta bur üyayı görmen düşündürücü geliyo bana bir iyi bir kötü yanı var bu rüyanın canım

bazı basit sıkıntılar yaşadıktan sonra ferahlığa kavuşacağına işaret ama bu zaman zarfında daha öncelerdede dedeğim gibi size karşı hasetlik yapanlar kem gözler var onların yüzünden bu ferahlığa manevi anlamda kavuşamaya zorlanıyorsunuz ama geçici bunlar canım.ev almak ise iş hayatınızdaki başarılara işarettt

cnm cok teşekkür ederim bi bulsam bu hasetlik yapanı kaçtır rüyamda ckıo :)

denızım merhaba yıne ınanmıcaksınn ama senınle konusuyorduk ya bız. adıyaman menzıl sen gıtmemı ıstedınn ben oralara gıdemem demıstım sende istanbul yakınlarında bır sohbet grubu onerecektın.. Bugun sabah namazından sonra ben bıyere gıdıyorum yanımda kaynanam kayınpeder esımm tandığım bı kaç komsu nereye gıdıyorumm bılmıyorum otobuste dıyorlarkı adıyaman menzıle geldık ama aslında gıdeceğimiz yer orası değilmiş bı tarafta bır işyerı herkes harıl harıl çalısıyor bızımkılerde orada bende dıyorum menzıle gelmışısız gormem lazımm oradan cıkıyorumm menzıle gırıyorumm 3tane bembeyaz sakallı nur yuzlu konusuyorlar benı goruyorlar sankı benımle ılgılı konusuyorlar sonra ben baska bır yere gırıyorum kapalı bır bayan ben wcden cıktıktan sonra dıyorkı sen hamılesın hamılelık değerın 4000 dıyor menzıldekı hocalar demış ona o kız hamıle diyor nedemek bu yakın zamnda bır hamılelık mı yoksa bır ısaretmıı ruyayı gorunce hemen uyandımm sevıncımden

denizcim merhaba..rüyamda eşimle sofradaydık.kalktı tuz getirdi.tuzu ekecekken tuzluğun kapağı açıldı ve çok döküldü..aşkım yaaa dedii.ben ellmedim aşkım tuzluğu dedim orada uyandım...çok saçma bi rüya ama merak edioru cnm işte

denııız komsum ık gun once benı rüyasında gormüs kızım oluyomus dün gecede komsularla beraber bendelermıs bundan 1 2 ay oncede baska komsum 3 tane kızım olarak gormüs benı üçüde genç kızmıs hayırdır ınsallah buarad onlar bebek ıstedığımızı bılmıyolar.

canım hamile olduğun için bu tarz rüyalar görmen çokkk normal sakın kafana takma eğer korkarsan daha da bu rüyaları görürüsün bu yüzden dilinden fatiha felak nas ve özellikle AYETEL KÜRSİYİ eksik etme...evinde odan da mutfağında sofranda sirke mutlaka bulundur sakın gusüülsüz gezme,bu tarz rüyalar görürsen veya uyanıkken görürüsen mutlaka sesli olarak ezan oku
tesekkurler denızcım dularımı abdestımı yetebıldıgım kadar yerıne getırmeye calısıyorum ama sana ılgınc bırsey soyleyeyım ben ayetel kursıyı okudugum zaman dahada cok korkutuluyorum sebebı ne olabılır?

denızım merhaba yıne ınanmıcaksınn ama senınle konusuyorduk ya bız. adıyaman menzıl sen gıtmemı ıstedınn ben oralara gıdemem demıstım sende istanbul yakınlarında bır sohbet grubu onerecektın.. Bugun sabah namazından sonra ben bıyere gıdıyorum yanımda kaynanam kayınpeder esımm tandığım bı kaç komsu nereye gıdıyorumm bılmıyorum otobuste dıyorlarkı adıyaman menzıle geldık ama aslında gıdeceğimiz yer orası değilmiş bı tarafta bır işyerı herkes harıl harıl çalısıyor bızımkılerde orada bende dıyorum menzıle gelmışısız gormem lazımm oradan cıkıyorumm menzıle gırıyorumm 3tane bembeyaz sakallı nur yuzlu konusuyorlar benı goruyorlar sankı benımle ılgılı konusuyorlar sonra ben baska bır yere gırıyorum kapalı bır bayan ben wcden cıktıktan sonra dıyorkı sen hamılesın hamılelık değerın 4000 dıyor menzıldekı hocalar demış ona o kız hamıle diyor nedemek bu yakın zamnda bır hamılelık mı yoksa bır ısaretmıı ruyayı gorunce hemen uyandımm sevıncımden
maşallah canım bak canım ALLAHIN İZNİYLE sen inşallah şifayı orda bulacaksın bak işaret gelmiş sana....bu kardeşin sana bişey diyosa vardır bir bildiği canım ...ben antalyadyım senden bir çıkarım bir menfatiimmi var canım bu güzel yeri sadece ALLAH RIZASI için sana tavsiye ediyorum...ben ve oraya gidip her yönden fayda gören birçok insan var...istanbuldasın ve orda heryere ulaşman çok kolay,semerkand tv semerkand radyo,semerkand temsilcilikleri,beşir derneği,emsey hospital bunlardan menzile ulaşman çık basit bu rüyanın peşine düş ve doğru yolu bul canım

denııız komsum ık gun once benı rüyasında gormüs kızım oluyomus dün gecede komsularla beraber bendelermıs bundan 1 2 ay oncede baska komsum 3 tane kızım olarak gormüs benı üçüde genç kızmıs hayırdır ınsallah buarad onlar bebek ıstedığımızı bılmıyolar.
kız bebek müjdeye işarettir canım inşallah bu rüyalar çok yakında gerçeğe dönüşecektir eminim ALLAHIN İZNİYLE...

Geri