Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

yok canım eşine bende tamamen katılıyorum tekrar tekrar okudum ama ciddi anlmda sana bir haber vercek veya uyaracak bir yanını bulamadım ama sana soruyorum sen ne gibi bir anlam çıkardın merak ettim evet uyumadan önce tesbih çekmen gayet güzel ama her tesbih çekildikten sonra tamamemn rahmani bir rüya görülcek diye bir şart ok ok canım bir sorun olursa bekliyorum
:) Teşk. ben pek iyiye yormadım hayır olsun

denizcim birde geçenlerde bir akrabamız aradı k.validemi görmüş rüyasında kvalidem onun çalıştığı kuruyemişçi dükkanına gitmiş misafire şeker almak için bebek oldumu diye soruyormuş akrabamız kvalidem de evet oldu kızımız var diyormuş ve çok mutluymuş bu rüyanın anlamı nedir acaba canım?

deniz merhaba, gece rüyamda eşimle birlikte bir nehir kıyısındayız. nehirin bir kıyısından diğer kıyısına tarla gibi bişi yapmışlar ama yeşil beyaz bitkilerle dolu. o kadar güzel ki, eşimin itirazlarına rağmen gidip tarlada yürüyorum. tarlanın sahiplerini görüyorum. özür dilerim zarar vermek istemezdim ama o kadar güzel ki dayanamadım diyorum. önemlideğil falan diyorlar. o sırada eşim de yanıma geliyor. nehrin suyuna bakıyorum dibi görülüyor pırıl pırıl bir su ama dibinde kayalar falan var ve o kayaların altında bir çoban köpeği ölüsü görüyorum.
anlamı ne ola ki?

bir arkadaşımın rüyası( rüyamda annem eşinınn çocuğu olmuyor dıye benı başkası ıle evlendırecekmıs neyse ben istemıyorum havanlar varmış ınekler falan onlara su verıyorum yıycek falan sonra meyve ağaçları görüyorum bır süru meyve agacı dıyorumkı ben baktıgımda hıc meyve yoktu şımdı nasıl çok kırazlar şeftalıler almalar dallar kırılıyor nerdeyse eskı bır agaç goruyorum ıkıye ayrılmıs ve gövdesınde arapça Allah yazıyordu)

denizcim birde geçenlerde bir akrabamız aradı k.validemi görmüş rüyasında kvalidem onun çalıştığı kuruyemişçi dükkanına gitmiş misafire şeker almak için bebek oldumu diye soruyormuş akrabamız kvalidem de evet oldu kızımız var diyormuş ve çok mutluymuş bu rüyanın anlamı nedir acaba canım?
bebeğinin cinsiyeti belli ayşegüllll belli değilse bu rüyadan oğlun olacağını anlarız ama rüyassı çıkan biri ise rüya sahibi,, o zaman tatlı bir kızın olacak inşallah

canm ben rüyamda gördüm ki arkadayşım var bi tane onunla birlikte doğumhanedeyiz sedye gibi bişey var onun üzerinden oturuyrz öyle sancı çekiyormuşuz hamileymişiz önce arkadaşımı alıyrlra doğum a bi de bakyim kan oturduumuz sedeye sanırım o doğum yapmış onun için kan olmuş, sonra beni almışlar doğuma normal doğum yapmışım ve hiç de acı çekmemişim nedir canm. Ama bi tuafılık ki bebği göremiym doğmu yapmışım ama ??

Denizim
Ben tatile gittigim cantamin icinde tesadufen para buldum azda degildi. Ve tam zor zamanda cikti bu para yardimi olcak diye sevindim kendi kendime.
Bu gece de bunu gordum. Birazdan gidip bavullari valizleri bi karistircam.hahaha Cok gercekci bii ruyaydi. Yorumunu merakla bekliyorum :tik:

canm ben rüyamda gördüm ki arkadayşım var bi tane onunla birlikte doğumhanedeyiz sedye gibi bişey var onun üzerinden oturuyrz öyle sancı çekiyormuşuz hamileymişiz önce arkadaşımı alıyrlra doğum a bi de bakyim kan oturduumuz sedeye sanırım o doğum yapmış onun için kan olmuş, sonra beni almışlar doğuma normal doğum yapmışım ve hiç de acı çekmemişim nedir canm. Ama bi tuafılık ki bebği göremiym doğmu yapmışım ama ??
içinde birikmiş sıkıntıların çıkıcak inşallah

Denizim
Ben tatile gittigim cantamin icinde tesadufen para buldum azda degildi. Ve tam zor zamanda cikti bu para yardimi olcak diye sevindim kendi kendime.
Bu gece de bunu gordum. Birazdan gidip bavullari valizleri bi karistircam.hahaha Cok gercekci bii ruyaydi. Yorumunu merakla bekliyorum :tik:
bence karıştır çıkar mı çıkar bir uyarıdır belki sana

ben ruyamda bi akrabamın bana hamilelik testi yapmak istediğini gördüm tamam dedim yapalım sonra eski bi arkadasımı gördüm acık mavi bi mont giymişti sarıldım konustuk falan acaba ne anlama geliyo?

Geri