Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

denııız bende rüyamda oturdugum yerde namaz kılıyodum oturarak kılıyodum yanı ama ıkı ayak tabanlarımı bırlestırıyodum bazen orasını anlamadım değısıktı.hhayırdır ınsallha

abla ben bu sabah eşim işe gittikten sonra bi rüya gördüm. kucağımda bi kız çocuğu 2 yaşında falan heralde. hastaymış kan kusuyo boğazından kanla beraber pıhtı ve et parçası gelio elimdeki bezle ağzını siliom et parçasını alıyom bezle. boğazını elliomymuşak bi et parçası gelio elime. eşmle arabay biniyoz doktora gidcez amcamın oğullarını görüyom diyorum ki amcamın oğluna enes hasta enes amcaoğlumun oğlu 4 yaşında onlarda arabaya biniyo ama kucağımdaki çocuk enes değil kız çocuğu araba çalışmıyo. sonra amcamın oğulları kayboluyo.sonra biz hastaneye gidyoz arabayla. hemen içeri alıyolar bebeği bende girmek istyorum önce almıyolar. biraz sonra ben de giryom bebeğin yanına. kanser diolar kemoterapigörmesi lazım. çok üzlüyorum. sonra başka bi doktor gelio sanırm iyleşcek merak etme kolay olcak gibi şeyler sölüyo. yorumunu bekliom abla
canım bilinçaltı bir rüya bu

denız abla bende rüyamda sınava dırıyorum sınavda yapamıyorum galıba sureklı dusunuyorum sonra hoca gelıp ban ayardım edıyo hepsını d yapıyo herhalde (gercektede okuyorum acaba bu bana bı ısaretmı )
canım bu da gayet normal bir rüya yaşadıklarını rüyanda bir daha yaşıyorsun inşallah rüyandaki gibi bir hoca yardım edeer sana...

Slm Deniz eşim ve benim gördüğüm rüyaları anlatmak istiyorum.Eşim rüyasında buğdayları biçip traktöre topluyormuş. Bende rüyamda bebeğim oluyor ama problemli kulağı tam oluşmamış ve başında bir problem var emzirmek istiyorum hep uyuyor dr gidiyorum ne yapıcam diyorum çok ağlıyorum sonra abdest alıp beyaz uzun bir elbise giyip namaz kılmaya başlıyorum namazın ortasında kırmızı sütyenm görünüyor örtmeye çalışıyorum.Bir rüya daha gördüm idrarımı yapıyorum zorlanıyorum azar azar geliyor .Yorumlarsan sevinirim. Bu arada gerçektede bebeğimin beyniyle ilgili problem var bu kısım bilinç altı olabilir mi?
eşinin gördüğü rüya einizin bereketi ile alakalı kısmet var inşallah,senin gördüklerin bilinçaltı olmakla beraber sana uyarılar içeren bir rüya bu,namazlarında dikkatlimisin kılarmısın kılmıyorsan kılman gerektiği ile alakalı uyarı var,kılıyorsan namaz öncesindeki abdetinde dikkatlimisin,onun öncesinde tuvalet adaplarına dikkatedermisin idrar sıçramasına dikkaet edermisin,namaz içinde yapılması gerekenlere dikkatlimisin,huşu ile namazlarını kılarmısın işte bunlar konusunda uyarılar var,inşallah bebepğine senin yapacağın dualar çok önemli,RABBİM yar e yardımcın olsun çok dua et inşallah bebeğin sorunsuz dünyaya gelicek bol bol sadaka ver fakir sevindir yetim lere yardım et

denız ablaa dun gece acaıyıp bı ruya gordum esımle bır dugune goıttım on kere onun ustune ruya gordum yaa :D:D neyse ruyamda yıne aynı dugundeyız calgı cengı yok oturuyoruz esımın yanına bır kız gelıyo aynı ısyerınde calısyolarmıs beden egıtımı ogretmenıymıs kı gelır gelmez sankı esımle aralarında bırsay varmıs gıbı esın ben hastaymısım bana surup vermıs bende sasırıyorum ole dıyınce esımde elını o kızın bacaklarının arasına koymustu bı elı bende bı elı onda :D:D bana sarılmıs ama neyse bende dıyorumkı ne dıyosun kız eıme sarkıyo ayy cok kötu bır ruyaydı uyandım tekrar gordum tabı uyandıgımda gercek sanım bı agladım ıkısaat boyunca :( o kadarkı etkılenmıstım :( hanı ruyada surup verıyoya ben o kadakı ogluma surup verıyom herhalde ordan gelıyo aklıma hahaha abla tekrar ruya gordumkı annem bır kese altın gormus bende annemın yanına gıdıyorum dıyorum kı anne ne kadar guzel altınlar bılezıkler benı gercek hayatta bır bılezıgım kayboldu benzerı var annem onu bana verıyo dıyokı her geldıgınde bır tane kucuk altın verıcem dıyo ama kımseye soleme dıyo :D:D anne ıste sankı o altınlar bırısınde kaybolmus gıbı abla ruyalarım bole bı agladım bı sevındım :D:D
canım senin rüyaların genelde ilk gördüğün rüyalr gibi ya şeytan senle oynuyo beynini karıştırıyo ya da eşinle alakalı gerçekten böyle bir şüphelerin var bu da bilinçaltında olduğu için rüyan giriyo.ikinci rüya ise senin güzel bir işin olacak inşallah yani bir meşguliyet içine gireceksin e bu da senin için iyi olacak,annen tarafından bir üzüntü yaşadın mı hiç şu son günlerde mavim ya bir tartışma ya da bir söz?bu altın olayı da bunu anlatıyo

denııız bende rüyamda oturdugum yerde namaz kılıyodum oturarak kılıyodum yanı ama ıkı ayak tabanlarımı bırlestırıyodum bazen orasını anlamadım değısıktı.hhayırdır ınsallha
hayr olsun tabibi namaz konusunda dikkatli ol şartlarına rükünlarına dikkat et mutlaka ayak tabanını birlaştirmrn eksikliğe işaret canım

canım senin rüyaların genelde ilk gördüğün rüyalr gibi ya şeytan senle oynuyo beynini karıştırıyo ya da eşinle alakalı gerçekten böyle bir şüphelerin var bu da bilinçaltında olduğu için rüyan giriyo.ikinci rüya ise senin güzel bir işin olacak inşallah yani bir meşguliyet içine gireceksin e bu da senin için iyi olacak,annen tarafından bir üzüntü yaşadın mı hiç şu son günlerde mavim ya bir tartışma ya da bir söz?bu altın olayı da bunu anlatıyo
denız abla annem hastaydı hastanede yattı cıktı belkı odur ınş abla ıns oledır evet seytan benle hep aklıma tuhaf tuhaf seyler gelıyo :S

Deniz ablam Ben bi rüya gördüm ama gündüz rüyasi... rüyamda kuzenim yanimda oglunu emziriyor ama uzanmis ve bir ayagi havada bir sekilde emziriyor... bebegin yanagindan süt damliyor... o Esnada Hamile oldugunu ve ikiz bekledigini anlatiyor bana... Insallah hayirli bi rüyadir... Yorumlarini bekliyorum...

denzicim merhaba ben rüyamda erkek cinsel organı gördüm biraz ayıp sormam ama çok etkilendim sadece gördüm herangi bişey olmadı yorumlarmısın neye gelir....

Deniz ablam ben yine bi gündüz rüyasi gördüm bu seferde arkadasimin kizini aliyordum kucagima... yataginda agliyordu ve annesi yoktu ben kucagima alip seviyordum.. Ama bebegin yüzünde kirmizi lekeler vardi ne demek acaba.. Hayirlisi olur insallah. bu iki gündüz rüyasini pes pese gördüm. birini birgün birini ertesi gün sabah. sabah 5te ise gidiyorum saat 9da eve geliyorum koltukta uykuya daliyorum... yorumlarini bekliyorum...

Geri