Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Deniz ablam Ben bi rüya gördüm ama gündüz rüyasi... rüyamda kuzenim yanimda oglunu emziriyor ama uzanmis ve bir ayagi havada bir sekilde emziriyor... bebegin yanagindan süt damliyor... o Esnada Hamile oldugunu ve ikiz bekledigini anlatiyor bana... Insallah hayirli bi rüyadir... Yorumlarini bekliyorum...
canım inşallah bebeğinin müdesidir bu rüyalar öyle gözüküyor inşallah

denzicim merhaba ben rüyamda erkek cinsel organı gördüm biraz ayıp sormam ama çok etkilendim sadece gördüm herangi bişey olmadı yorumlarmısın neye gelir....
bu tarz rüyalar genelde iki şekilde yorumlanır ya mahrem yerini bilerek ve ya bilmeyerek haram bir erkek görmüştür bu sana uyarıdır ya da yakın bir bayan bir akraban arkadaşın ve ya komşun öleceğine işaret tabi bu bir rüya bu ikinci olan yorumu tek bilen RABBİMDİR

Deniz ablam ben yine bi gündüz rüyasi gördüm bu seferde arkadasimin kizini aliyordum kucagima... yataginda agliyordu ve annesi yoktu ben kucagima alip seviyordum.. Ama bebegin yüzünde kirmizi lekeler vardi ne demek acaba.. Hayirlisi olur insallah. bu iki gündüz rüyasini pes pese gördüm. birini birgün birini ertesi gün sabah. sabah 5te ise gidiyorum saat 9da eve geliyorum koltukta uykuya daliyorum... yorumlarini bekliyorum...
Canım bu iki rüyanda bilinçaltı olmak la birlikte sana bebek müdesidir inşallah bebek sevinç mutluluk müdeli haberdir çünkü

oncelikle merhaba deniz ruyamda sol alt dislerim sallaniyodu iki tanesi elimle salladim elime geldi dislerim dolguluydu yorumlarsan sevinirrim tesekkurler.........bide ruyamda erkek arkadasim sariliyodu arkadan yanagimdan optu

oncelikle merhaba deniz ruyamda sol alt dislerim sallaniyodu iki tanesi elimle salladim elime geldi dislerim dolguluydu yorumlarsan sevinirrim tesekkurler.........bide ruyamda erkek arkadasim sariliyodu arkadan yanagimdan optu

Allah hayır etsin inşallah sabah niyetine.Canım bir tane yasin oku bu rüyanın hayra yorulması için

Slm deniz annem rüyasında bir şekil görmüş iki tane üçgen yeşil kumsaati şeklinde duruyormuş ama kumsaati değil yorumlarsan sevinirim

bu tarz rüyalar genelde iki şekilde yorumlanır ya mahrem yerini bilerek ve ya bilmeyerek haram bir erkek görmüştür bu sana uyarıdır ya da yakın bir bayan bir akraban arkadaşın ve ya komşun öleceğine işaret tabi bu bir rüya bu ikinci olan yorumu tek bilen RABBİMDİR

canım ikinci rüya gerçekleşti daha yeni haber aldım tek dostum arkadaşımın ikiz bebeğinden biri yedi aylıkken karnında kalbi durdu kordon dolanmış boynuna ötekinide sezeryanla aldılar biri çok iyi çok şükür.ama çok üzüldüm allahım böyle acı yaşatmasın kimseye.....

mrb denizcimm.. ben rüyamda büyük pişmiş balık yedim ama ekmek arası sonra doymadım tekrar ekmek arası balık yedim büyük büyüktü böyle.. acaba bunun bi açıklaması varmıdır :)) teşekkürler

canım diş rüyalarını yorumlamayı sevmiyorum inşallah hayra çıkar diyelim.erkek arkadaşın tarafından bir mutluluk yaşayacağına işatrett ikinciisi

Geri