1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Yumurta Kalİtesİnİde ArtirdiĞi İÇİn Bayanlar İÇİnde Uygun

  Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  supravit vitamin supravit kullanımı çakşır otu kullanımı çakşır otu nerede yetişir nasıl kullanılır Bu formul doğrudan spermlerle ilgili sorun yaşayanlar içinmiş ve çok etkiliymiş.
  50 gr. Keten tohumu
  100 gr.Arısütüpoleni
  250 gr. Bala yukarıdakiler karıştırılır sabah aksam 2'şer kaşık yenir.Tok karnada alınabiliyo ama aç karna daha etkili olur diye düşünüyorum.
  Ayrıca 2 'şer kaşıkta keçiboynuzu pekmezi alınacak gene sabah aksam ve ballı karışımdan hariç olarak.
  ve gece 1 adet supravit vitamin alınacak
  Son olarakta 200 gr. kavrulmuş kabak çekirdeği yenecek günde.
  Bu formül denendikten sonra değerlerde (sayı, morfoloji.vs.) kısa bir süre zarfında % 50leri bulan artışlar görülmüş...

  ÇAKŞIR OTU ( Ferula )

  Bitki özellikleri : Ülkemizin her bölgesinde yetişir. 1-2 m. büyüklüğündedir. Etli ve parçalı yaprakları vardır. Bitkinin dış kısmında oluşan kökleri toprağın 15-20 cm. derinliğindedir ve bütün faydalı bölgesi bilhassa kökleridir. Kökleri saçaklı ve yumuşak 20-30 cm. büyüklüğündedir. Çövene benzer, fakat daha kalın ve liflidir. Toroslarda bilhassa tekeleri çiftleştirmek için verilen bir bitkidir.

  Yöresel adı: Oğlan aşı, Çağşır, Çakşur, Hiltik

  Kullanım Alanları : Cinsel kudreti arttırır, Meniyi çoğaltır, Cinsel kuvvetsizliği yok eder, Vücuda dinçlik verir, Doğurganlığı arttırır, Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler devamlı içmelidir, Kısırlığı yok eder


  SPERM ARTTIRICI KULLANILIP OLUMLU SONUÇ ALINMIŞ
  50GR ZENCEFİLTOZU,50 GR ÇAM FISTIĞI,1 KUTU ARI SÜTÜ POLENİ,30GR ARI SÜTÜ YADA(8,Lİ-6,LI KUTULARDA ARI SÜTÜ)CAM BİR KAPTA TAHTA KAŞIKLA 1 KG BALLA KARIŞTIRIP SABAH AKŞAM 1 YEMEK KAŞIGINDAN AZ YENECEK.AYRICA YUMURTA KALİTESİNİDE ARTIRDIĞI İÇİN BAYANLAR İÇİNDE UYGUNMUŞ
   
Yumurta Kalİtesİnİde ArtirdiĞi İÇİn Bayanlar İÇİnde Uygun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. tesettürlü bayanlar için!

  tesettürlü bayanlar için!

  tesettürlü güzel bayanlar tesettürlü bayan resimleri bayanlar bayan fotoları
 2. bayanlar için özel araba

  bayanlar için özel araba

  Araba cikana bir yil bedeva benzin özel bayan benzinliginden:) Bu benzinlikten benzin alana pc hediyesi:) Benzin alanada yolda kalirsa diye cep tel hediye:)
 3. Hamiş Bayanlar İçin!

  Hamiş Bayanlar İçin!

  Selamlar, ben genç bir kızım ve bebekleri çok seviyorum. Ne yazıkki benden büüyük bir kardeşim var ve ben de bebek özlemimi kuzenlerimle ve diğer bebeklerle gideriyorum... Eğer aranızda bebek ismine karar veremeyen varsa, yardımcı olabilirim. Sevgiler. :deli:

Sayfayı Paylaş